Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −20%

Vandens filtras nuo kalkių SOFT ECO 1665


1 878,58 €
Kaina: 1 502,86 € Sutaupote 20%
Su PVM

Apsaugokite savo prietaisus ir mėgaukitės minkštesniu vandeniu su mūsų aukštos kokybės vandens minkštinimo filtru. - SOFT ECO 1665Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Vandens filtras nuo kalkių SOFT ECO 1665/T-150/116Q3/C100EC-125L 1''

Rinkdamiesi savo namams skirtą vandens filtrą nuo kalkių su jonų mainų dervos užpildu, atkreipkite dėmesį į keletą pagrindinių reikalavimų:

  1. Vandens kietumas: Norint nustatyti tinkamą filtro talpą ir dydį, reikia žinoti savo vandens kietumą. Kietame vandenyje yra daugiau mineralų, pavyzdžiui, kalcio ir magnio, kurie lemia kalkių nuosėdų susidarymą.
  2. Srauto greitis: Įvertinkite savo vandens sistemos srauto greitį ir pasirinkite filtrą, kuris gali apdoroti reikiamą vandens srauto kiekį, nesumažindamas našumo.
  3. Priežiūra: Kai kuriuos filtrus reikia dažnai prižiūrėti, pavyzdžiui, keisti dervą arba plauti atgal, todėl labai svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko ir pastangų reikia filtrui prižiūrėti.
  4. Įrengimas: Įsitikinkite, kad filtrą galima sumontuoti jūsų namų vandentiekio sistemoje, o montavimo procesas yra paprastas ir nereikalauja specialių įrankių.
  5. Kaina: Renkantis vandens filtrą nuo kalkių reikėtų atsižvelgti į pradinę filtro kainą ir nuolatinės priežiūros išlaidas.

Kokie yra privalumai vandens filtro nuo kalkių su jonų mainų dervos užpildu ?

  1. prietaisų apsauga: Filtras gali padėti apsaugoti tokius prietaisus kaip vandens šildytuvai, skalbimo mašinos ir indaplovės nuo žalingo kalkių nuosėdų kaupimosi poveikio.
  2. Geresnė vandens kokybė: Filtras gali pagerinti vandens skonį ir išvaizdą pašalindamas mineralus ir kitas priemaišas, turinčias įtakos vandens kokybei.
  3. Energijos vartojimo efektyvumas: Filtras, apsaugantis nuo kalkių nuosėdų kaupimosi, gali pagerinti prietaisų, naudojančių šildomą vandenį, energijos vartojimo efektyvumą, sumažinti energijos suvartojimą ir komunalinių paslaugų sąskaitas.
  4. Mažesnės priežiūros išlaidos: Filtras neleidžia kauptis kalkių nuosėdoms, todėl sumažėja brangiai kainuojančio prietaisų ir vandentiekio sistemos remonto ar keitimo poreikis.

Renkantis vandens filtrą nuo kalkių su jonų mainų dervos užpildu, būtina atkreipti dėmesį į filtro talpą, ilgaamžiškumą, priežiūros reikalavimus ir suderinamumą su jūsų namų vandentiekio sistema. Be to, būtinai patikrinkite filtro sertifikavimą ir įsitikinkite, kad jis atitinka saugos ir kokybės standartus.

Kad išvengtumėte nesklandumų atliekant prijungimo darbus, rekomenduojame Jums KRAUSEN sertifikuoto specialisto paslaugą. 

Krausen įrenginiams ir filtrų įkrovoms yra suteikiama 2 (dviejų) metų garantija

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

Charakteristikos

Vandens filtro našumas
5,0 m3/h
Matmenys (cm)
37x185
Pajungimo sriegio skersmuo (coliais)
3/4
Reagentas
druska
Įkrovos tarnavimo laikas
apie 5-8 metai (keičiamas)
Užpildo kiekis (l)
125
Vartotojų skaičius
12-18
Įkrovos medžiaga
Jonų mainų derva - Krausen C-100E
Druskos talpos bako matmenys cm
57x57x98
Druskos talpos bakas litrais
145

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Vandens filtras nuo kalkių SOFT ECO 1665

Apsaugokite savo prietaisus ir mėgaukitės minkštesniu vandeniu su mūsų aukštos kokybės vandens minkštinimo filtru. - SOFT ECO 1665

Pateikite atsiliepimą

Susiję prekės