Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens ozonatorius

Ozonas-kas tai?

Turbūt visi po perkūnijos jautėte specifinį ozono kvapą, dėl kurio jis ir gavo savo pavadinimą (pirmasis terminą ozonas pavartojo vokiečių chemikas K.F. Šionbainas pagal graikišką žodį ozein – kvepėti).

Ozonas yra stiprus oksidatorius, kurio pagalba naikinamos bakterijos, pelėsiai, grybeliai, virusai, suskaidomos sveikatai pavojingos toksinės ir cheminės medžiagos, pašalinami visi nemalonūs kvapai.

Ozonas – tai triatomis deguonis, kvapnios dujos. Natūraliai atmosferoje ozonas susidaro veikiant ultravioletiniams spinduliams arba aukštos įtampos elektros iškrovų metu – žaibuojant.

Vandens buitinis ozonatorius - tai prietaisas, kuriame ozonas naudojamas vandeniui valyti. Vandens ozonatoriaus paskirtis - pašalinti priemaišas, pavyzdžiui, bakterijas, virusus, grybelius ir kitus mikroorganizmus, taip pat sumažinti ištirpusių mineralų ir cheminių medžiagų, pavyzdžiui, chloro ir chloraminų, kurie gali būti vandenyje, kiekį.

Ozonatoriaus naudojimas namuose ir kai kurie privalumai:

 1. geresnis vandens skonis ir kvapas;
 2. padidėjęs deguonies kiekis vandenyje;
 3. didesnis vandens skaidrumas ir švarumas;
 4. mažesnis cheminių dezinfekavimo priemonių poreikis;
 5. didesnis kitų vandens valymo sistemų veiksmingumas;
 6. ilgesnis vaisių ir daržovių, plaunamų ozonuotu vandeniu, galiojimo laikas.

Kokia yra vandens ozonatoriaus paskirtis?

Vandens ozonatoriai paprastai naudojami įvairiose vietose, pavyzdžiui, gyvenamuosiuose namuose, savivaldybių vandens valymo įrenginiuose, baseinuose, sūkurinėse voniose ir komercinėse ar pramoninėse patalpose, pavyzdžiui, maisto perdirbimo ir sandėliavimo įmonėse ir net žemės ūkyje.

Ozono generatoriai naudojami vandeniui valyti, siekiant pašalinti tokias priemaišas kaip bakterijos, virusai ir ištirpę mineralai. Tai veiksmingas oksidatorius, galintis sunaikinti mikroorganizmus ir neutralizuoti ištirpusias dujas, įskaitant chlorą, chloraminus, vandenilio sulfidą ir geležį.

Kokia ozonuoto vandens sveikatai nauda?

 1. Ozonuotas vanduo - tai vanduo, kuris buvo apdorotas ozonu - deguonies forma, turinti tris atomus vietoj dviejų. Ozonuotas vanduo gali būti naudingas dėl šių priežasčių:
 2. Geresnė vandens kokybė: Bakterijos, virusai ir kiti mikroorganizmai iš vandens gali būti pašalinti, todėl pagerėja bendra vandens kokybė.
 3. Geresnis skonis ir kvapas: Ozonas gali pašalinti chlorą ir kitas chemines medžiagas, kurios gali turėti įtakos vandens skoniui ir kvapui, todėl jį gerti tampa maloniau.
 4. Didesnis deguonies kiekis: Ozonas gali padidinti vandenyje ištirpusio deguonies kiekį, o tai gali būti naudinga tam tikroms vandens rūšims ir pagerinti vandens skaidrumą.
 5. Mažesnis cheminių dezinfekavimo priemonių poreikis: Kadangi ozonas yra galinga dezinfekavimo priemonė, jį galima naudoti vietoj chloro ar kitų cheminių medžiagų bakterijoms ir kitiems mikroorganizmams vandenyje naikinti.
 6. Didesnis kitų vandens valymo sistemų veiksmingumas: Ozonas gali būti naudojamas kartu su kitomis vandens valymo sistemomis, pvz., filtrais ir UV lempomis, siekiant pagerinti jų veiksmingumą.
 7. Ilgesnis vaisių ir daržovių galiojimo laikas: Plaunant ozonuotu vandeniu vaisiai ir daržovės gali ilgiau galioti, nes ozonas naikina bakterijas ir kitus mikroorganizmus, galinčius sukelti gedimą.
 8. Galima nauda sveikatai: Kai kurie tyrimai rodo, kad ozonuotas vanduo gali būti naudingas sveikatai, pavyzdžiui, pagerinti odos būklę ir sumažinti infekcijų riziką.

Nuo ko priklauso kaina renkantis buitinį vandens ozono generatorių?

Renkantis buitinį vandens ozono generatorių, kaina gali priklausyti nuo kelių veiksnių, įskaitant:

 1. Dydžio ir pajėgumo: Kuo didesnis vandens ozonatorius, tuo jis brangesnis. Didesnio pajėgumo ozono generatoriai, gaminantys ozoną, taip pat bus brangesni.
 2. Funkcijos: - Įranga, kuri gali būti naudojama kaip ozonavimo priemonė, pvz: Kai kurie ozono generatoriai turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, įmontuotus vandens filtrus arba UV lempas, kurios gali padidinti kainą.
 3. Dizainas ir stilius: Kai kurių ozono generatorių dizainas ir stilius yra modernesnis ir elegantiškesnis, todėl jie gali būti brangesni.
 4. Nešiojamas ar stacionarus: Nešiojamieji ozono generatoriai paprastai yra pigesni už stacionarius ozono generatorius, nes stacionarūs ozono generatoriai turi sudėtingesnes sistemas.
 5. Vandens srauto greitis: Kuo didesnis ozono generatoriaus vandens srautas, tuo brangesnis generatorius.
 6. Papildomi komponentai: Kai kurie ozono generatoriai turi papildomus komponentus, pavyzdžiui, ozono purkštuvą arba ozono tirpiklį, kurie gali padidinti kainą.

Verta paminėti, kad kai kurie ozono generatoriai yra brangesni, nes yra efektyvesni ir ilgiau veikia. Todėl priimant sprendimą svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į bendrą ozono generatoriaus vertę.

Ar saugu naudoti vandens ozonatorių namuose?

Vandens ozonavimas, yra galingas dezinfekuojantis ir oksiduojantis veiksnys, todėl jis yra veiksmingas vandens valymo būdas. Tačiau, norint išvengti bet kokios galimos rizikos, svarbu vandens ozonatorių naudoti teisingai ir saugiai ir pagal instrukciją.

Ozonatoriaus naudojimas namuose paprastai laikomas saugiu naudoti gyvenamuosiuose namuose. Tačiau svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir rekomendacijų, kaip tinkamai naudoti ozonatorių. Didelės koncentracijos ozonas gali būti kenksmingas, jei jo įkvepiama daug, todėl svarbu užtikrinti, kad ozonatorius būtų įrengtas gerai vėdinamoje patalpoje ir kad ozono kiekis vandenyje nebūtų per didelis.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad ozonas gali reaguoti su tam tikromis medžiagomis, pavyzdžiui, chloru, sudarydamas potencialiai kenksmingus šalutinius produktus, todėl svarbu naudoti specialiai vandeniui valyti skirtą ozono generatorių ir naudoti jį kartu su kitais vandens valymo metodais.

Be to, jei turite kokių nors nuogąstavimų ar sveikatos sutrikimų, prieš namuose įsirengiant vandens ozonatorių visada rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vandens valymo specialistu.

Ar naudojant vandens ozonatorių namuose iš daržovių bus pašalinti pesticidai ir kitos toksinės medžiagos?

Nors ozonas yra galingas oksidatorius ir dezinfekavimo priemonė, jis gali būti neveiksmingas šalinant visų rūšių pesticidus ir kitas toksines medžiagas iš daržovių.

Ozonas gali būti veiksmingas šalinant tam tikrų rūšių pesticidus, kurie yra jautrūs oksidacijai, pavyzdžiui, karbamatus ir fosforo organinius junginius. Tačiau kai kurių pesticidų, pavyzdžiui, piretroidų ir neonikotinoidų, ozonas lengvai nepašalina. Ozonas taip pat gali veiksmingai skaidyti tam tikrus ištirpusius organinius junginius, pavyzdžiui, herbicidus ir fungicidus, tačiau ne visus.

Taip pat verta paminėti, kad nors ozonas gali padėti pašalinti kai kuriuos pesticidus nuo vaisių ir daržovių paviršiaus, jis negali prasiskverbti giliai į produktų vidų. Todėl geriausias būdas pašalinti pesticidus nuo vaisių ir daržovių - kruopščiai juos nuplauti vandeniu su švelniu muilo ar acto tirpalu.

Svarbu pažymėti, kad norint efektyviausiai pašalinti pesticidus, paprastai rekomenduojamas kelių etapų procesas, apimantis daržovių plovimą, skalavimą ir džiovinimą. Ozonas gali būti vienas iš etapų, tačiau jo nereikėtų laikyti vieninteliu sprendimu.

Apibendrinant, nors ozonas gali būti veiksmingas šalinant kai kurių rūšių pesticidus ir toksines medžiagas iš daržovių, jis nėra garantija ir neturėtų būti laikomas vieninteliu sprendimu. Siekiant geriausio rezultato, reikėtų kartu taikyti kitus metodus, pavyzdžiui, plovimą, skalavimą ir džiovinimą.

UAB JAURITAS prekiauja internetu buitiniais vandens ozonatoriais.

Buitinio vandens ozonatoriaus panaudojimas:

 1. Pašalina antibiotikų, hormonų likučius iš mėsos – VIŠTIENOS, KIAULIENOS ir kt.. Nuplaukite, smulkiai supjaustykite mėsą ir panardinkite į vandenį, kad apsemtų. Tada įmerkite ozonuojantį antgalį (difuzorių) indo dugne ir ozonuokite bent 10 min. Baltų putų sluoksnis, kurį matysite vandens paviršiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite.
 2. Vaisių ir daržovių ilgesnis šviežumo išlaikymas bei dezinfekcija. Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių – apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai ilgiau išliks švieži.
  Į talpą su vandeniu įleiskite vamzdelį su antgaliu ir įjunkite prietaisą. Vienai stiklinei vandens pakanka 2 min., 1 litrui – 5 min., 2 litrams – 10 min. Rekomenduojama po valymo vandenį prieš naudojant palaikyti 10 min. Toks vanduo gali būti naudojamas įvairiems buitiniams reikalams, pavyzdžiui: prausimuisi, vaisių ir daržovių plovimui, kavos bei arbatos virimui, maisto gamybai. Išvalyto vandens savybės išsilaiko 48 valandas.

Plačiau
Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN
−25%
 • −25%

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

Kaina: 53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina
ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED Daugiafunkcinis buitinis ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED Daugiafunkcinis buitinis
−25%
 • −25%

Buitinis vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

Kaina: 53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina

Rinkdamiesi vandens ozonatorių, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip ozonatoriaus tipas, našumas ir numatoma paskirtis (namų ar komercinė). Reikia pagalbos renkantis buitinį vandens ozonatorių nemokama konsultacija tel. +370 698 70667

Buitiniai vandens ozonatoriai gali padėti pagerinti geriamojo vandens kokybę, pašalindami priemaišas, kvapus ir kenksmingas bakterijas. Jie taip pat yra ekologiški ir ekonomiški, palyginti su buteliuose išpilstyto vandens pirkimu.

Kai kurie buitinio vandens ozonatoriaus naudojimo privalumai - geresnė vandens kokybė, geresnis skonis ir kvapų šalinimas. Jis taip pat gali pašalinti kenksmingas bakterijas, virusus ir kitus teršalus, o tai gali paskatinti geresnę sveikatą ir savijautą. Be to, tai yra ekonomiška ir ekologiška alternatyva vandeniui buteliuose.