Hot Deals
Visos kategorijos

Kasetiniai vandens filtrai namui

Kasetiniai vandens filtrai namui

Namuose naudojamiems mechaniniams vandens filtrams galima įsigyti įvairių rūšių atsarginių kasečių. Jums reikalingos atsarginės kasetės tipas priklauso nuo konkretaus jūsų filtro korpuso ir teršalų, kuriuos norite pašalinti iš vandens.

Toliau pateikiame keletą dažniausiai naudojamų namuose naudojamų mechaninių vandens filtrų atsarginių kasečių tipų:

  1. Polipropileniniai filtrai: Šie filtrai skirti pašalinti iš vandens didesnes daleles ir nuosėdas. Jie paprastai gaminami iš verpto arba plisuoto sintetinio pluošto ir gali būti įvairių mikronų.
  2. Aktyvuotos anglies filtrai: Šiuose filtruose aktyvinta anglis iš vandens pašalina priemaišas, įskaitant chlorą, lakiuosius organinius junginius (LOJ) ir kai kuriuos pesticidus. Jų būna įvairių dydžių ir formų: blokų, granulių ir miltelių pavidalo aktyvintosios anglies.
  3. Atvirkštinio osmoso (RO) membranos: Šiuose filtruose naudojama pusiau pralaidi membrana, kad iš vandens būtų pašalinta daugybė teršalų, įskaitant ištirpusias kietąsias medžiagas, druskas ir mineralus. RO membranos paprastai naudojamos kartu su kitais filtrais, pavyzdžiui, nuosėdų ir aktyviosios anglies filtrais.
  4. Specialieji filtrai: Taip pat yra daug specialių filtrų, skirtų konkrečioms reikmėms, pvz., geležies, arseno ir fluoro filtrai.

Renkantis pakaitinę kasetę mechaniniam vandens filtrui, svarbu atsižvelgti į konkrečius teršalus vandenyje ir pasirinkti kasetę, kuri skirta šioms problemoms spręsti. Taip pat svarbu pasirinkti kasetę, kuri būtų suderinama su jūsų filtro korpusu ir būtų tinkamo dydžio, atsižvelgiant į jūsų namų ūkyje sunaudojamo vandens kiekį.

Kada reikia keisti kasetes?

Tai, kaip dažnai reikės keisti mechaninio vandens filtro kasetes, priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant turimo filtro tipą, vandens kokybę ir namų ūkyje naudojamo vandens kiekį. Apskritai filtro kasetes rekomenduojama keisti kas 6-12 mėnesių arba taip dažnai, kaip rekomenduoja gamintojas.

Yra keletas požymių, rodančių, kad atėjo laikas keisti filtro kasetes:

  1. sumažėjęs vandens slėgis
  2. pasikeitęs vandens skonis ar kvapas
  3. matomi filtro kasetės nusidėvėjimo ar pažeidimo požymiai

Ar galiu pats pasikeisti kasetes?

Kalbant apie mechaninio vandens filtro kasečių keitimą, dažnai tai galima atlikti patiems. Konkretus procesas priklausys nuo jūsų turimo filtro korpuso tipo ir gamintojo pateiktų instrukcijų. Apskritai procesas apima vandens tiekimo į filtro korpusą išjungimą, korpuso atidarymą, senos kasetės išėmimą ir naujos kasetės sumontavimą. Būtinai atidžiai laikykitės gamintojo nurodymų, kad naują kasetę sumontuotumėte teisingai ir patikimai.

Svarbu pažymėti, kad jei jums nepatogu patiems keisti kasetes arba jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu mūsų santechniku 8 698 70667 arba filtro korpuso gamintoju. Jie gali pateikti rekomendacijas dėl konkretaus kasečių keitimo proceso ir užtikrinti, kad viskas būtų atlikta teisingai, siekiant išlaikyti jūsų vandens filtravimo sistemos vientisumą.

UAB JAURITAS prekiauja internete įvairiomis keičiamais kasetiniais vandens filtrais namui www.jauritas.lt

Plačiau

Prieš rinkdamiesi kasetinį vandens filtrą savo namams, apsvarstykite tokius veiksnius kaip filtro tipas, dydis, filtravimo trukmė, vandens srauto greitis ir biudžetas.

Kasetinis vandens filtras padeda iš vandens pašalinti priemaišas ir teršalus, pagerina vandens kokybę ir prailgina prietaisų bei įrenginių tarnavimo laiką.

Pagerėja vandens kokybė, pašalinami kenksmingi teršalai, sumažėja nuosėdų kaupimasis, pailgėja prietaisų ir įrenginių tarnavimo laikas, sumažėja priežiūros išlaidos.