Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens nugeležinimo filtras namui

Vandens nugeležinimo filtras namui

Vandens nugeležinimo filtras namui

Kaip pasirinkti vandens nugeležinimo filtrą namui?

Vandens filtro pasirinkimas jūsų namams gali atrodyti pribloškiantis, tačiau reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių:

 1. Užterštumas vandenyje: Pirmiausia reikia suprasti, kokių teršalų yra jūsų vandenyje. Galite gauti vandens kokybės ataskaitą iš vietinės vandens tiekimo įmonės arba įsigyti vandens tyrimų rinkinį, kad galėtumėte ištirti vandenį namuose. Ši informacija padės pasirinkti tinkamą filtro tipą, kad pašalintumėte konkrečius vandenyje esančius teršalus.
 2. Filtro tipas: Vandens filtrai: yra kelių tipų vandens filtrai, įskaitant aktyvintos anglies filtrus, atvirkštinio osmoso filtrus, distiliavimo filtrus ir UV filtrus. Kiekvieno tipo filtras skirtas tam tikrų tipų teršalams šalinti. Išnagrinėkite įvairių tipų filtrus, kad nustatytumėte, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų vandens kokybės poreikius.
 3. Talpa ir srauto greitis: Vandens filtro talpa reiškia, kiek vandens jis gali filtruoti, kol jį reikės pakeisti. Srauto greitis rodo, kaip greitai vanduo gali praeiti pro filtrą. Rinkdamiesi tinkamos talpos ir srauto greičio filtrą atsižvelkite į savo namų ūkio dydį ir suvartojamo vandens kiekį.
 4. Priežiūra ir keitimas: Skirtingų tipų filtrus reikia prižiūrėti ir keisti pagal skirtingus grafikus. Rinkdamiesi filtrą atsižvelkite į techninės priežiūros ir keitimo išlaidas ir dažnumą.
 5. Kaina: Vandens filtro kaina gali labai skirtis priklausomai nuo jo tipo, talpos ir funkcijų. Rinkdamiesi filtrą atsižvelkite į savo biudžetą, tačiau nepamirškite, kad brangesnis filtras gali užtikrinti geresnę vandens kokybę ir tarnauti ilgiau.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite išsirinkti vandens filtrą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius ir užtikrinantį saugų bei švarų geriamąjį vandenį jums ir jūsų šeimai.

Vandens lyginimo filtras namams

Ar reikia atlikti vandens tyrimą?

Taip, prieš įsigyjant iš vandens šalinantį geležį filtrą namams, rekomenduojama atlikti vandens tyrimą. Taip yra todėl, kad skirtinguose vandens šaltiniuose gali būti skirtingi geležies kiekiai ir rūšys, o tai gali turėti įtakos reikiamo filtro veiksmingumui ir tipui.

Atlikus vandens tyrimą galima nustatyti geležies kiekį ir tipą vandenyje, taip pat kitus galimus teršalus. Ši informacija padės pasirinkti tinkamą geležies filtro tipą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Vandens tyrimą galite atlikti sertifikuotoje laboratorijoje. Kai kurios vandens valymo įmonės gali siūlyti nemokamus vandens tyrimus, o kitos gali imti mokestį. Svarbu pasirinkti patikimą testavimo paslaugą, kad rezultatai būtų tikslūs.

Apskritai vandens tyrimas yra svarbus žingsnis renkantis tinkamą geležies šalinimo filtrą jūsų namams, nes jis suteiks jums svarbios informacijos apie jūsų vandens kokybę ir teršalus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Plačiau
VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4'' VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''
−20%
 • −20%

Nugeležinimo - minkštinimo filtras vandeniui A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''

Jei iš Jūsų vandens čiaupo:

 • bėga nešvarus, rusvas vanduo
 • vonios ar praustuvės emalis paruduoja
 • geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį
 • jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia , kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano

Jums tikrai pagelbės tik vandens nugeležinimo - minkštinimo filtras namams A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''.

Kaina: 501,00 € Reguliari kaina 626,25 € Kaina

Rinkdamiesi nuo geležies vandens filtrą namui, atsižvelkite į geležies kiekį vandenyje, filtro dydį, filtravimo terpės tipą ir jūsų namų ūkiui reikalingą srauto greitį.

Pasirinkus geležies šalinimo iš vandens filtrą namui, pagerės vandens skonis ir kvapas, išvengsite dėmių ant drabužių ir prietaisų, prailginsite santechnikos ir vandenį naudojančių prietaisų tarnavimo laiką.

Kai kurie iš geležies vandens filtro privalumų: geresnė vandens kokybė, mažesnės priežiūros išlaidos ir ilgesnis vandenį naudojančių prietaisų tarnavimo laikas. Jis taip pat gali padėti išvengti rūdžių dėmių ir pagerinti vandens skonį, bei kvapą.