Hot Deals
Visos kategorijos

Tiesioginio srauto osmoso filtrai

Ar girdėjote kada nors apie ledo tirpsmo vandenį? Kas tai? Tai idealus sprendimas jūsų namuose, turėti filtrą kuris gamina ledo tirpsmo geriamąjį vandenį.

Tai yra nepamainomas dalykas mūsų namuose, jeigu atsibodo nešioti plastikinę tarą iš parduotuvės į namus ir norite vartoti vandenį iš čiaupo. Tai yra ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena daugiabučiuose, ar neturi nuosavos transporto priemonės. Pamiršite sunkių prekių maišų nešiojimą!

Kokie tiesioginio srauto vandens osmoso filtro privalumai?

 1. Didelis efektyvumas: Tiesioginio srauto vandens osmoso filtras pasižymi dideliu efektyvumu ir gali pašalinti daugybę priemaišų, įskaitant ištirpusias druskas, mineralus ir kitus teršalus.
 2. Mažai priežiūros: Tiesioginio srauto filtrai reikalauja minimalios priežiūros, todėl juos patogu naudoti namuose.
 3. Taupo vietą: Tiesioginio srauto vandens osmoso filtrai užima mažiau vietos nei tradicinės vandens filtravimo sistemos su bakeliu (vandens rezervuaru), todėl tinka mažesniems namams ar butams.
 4. Lengvas montavimas: Tiesioginio srauto vandens osmozės filtrus palyginti lengva įrengti, tai gali padaryti dauguma "pasidaryk pats" entuziastų ar profesionalų.

Kaip išsirinkti tinkamą tiesioginio srauto vandens filtrą?

Rinkdamiesi tiesioginio srauto vandens osmoso filtrą, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

 1. Vandens kokybę: Išbandykite savo vandens kokybę ir pasirinkite filtrą, galintį pašalinti konkrečias jūsų tiekiamo vandens priemaišas, tokias kaip nitratai randami vandenyje. Nuo to priklauso vandens filtro modelis ir kaina.
 2. Srauto greitis: Filtro srautas turėtų atitikti jūsų norimą turėti vandens srautą. Jis priklauso nuo membranos galingumo: pvz. 400 GPD, 600 GPD, 800 GPD, 1600 GPD ir pan.
 3. Filtro tipas: kuriame naudojama atvirkštinio osmoso technologija, ji yra veiksmingiausia šalinant priemaišas tokias kaip nitratai ir nitritai vandenyje.
 4. Priežiūra: Atsižvelkite į filtro techninės priežiūros reikalavimus. Vienus filtrus reikia dažniau valyti ar keisti nei kitus.
 5. Kaina: Palyginkite skirtingų tiesioginio srauto vandens osmoso filtrų sistemų kainas ir pasirinkite tokią, kuri atitinka jūsų biudžetą.
 6. Prekės ženklo Krausen reputacija: tiesioginio srauto vandens osmozės filtrų gamyboje turi gerą kokybės gaminių gamybos patirtį.
 7. Garantija: Gamintojo teikiama garantija. Užtikrina tinkamą apsaugą ir ilgaamžiškumą, tik reikia laiku keisti filtro kasetes.

Atvirkštinis osmosas yra labiausiai paplitęs ir plačiai naudojamas geriamojo vandens tiesioginio srauto filtras, nes juo galima pašalinti daugybę priemaišų, įskaitant ištirpusias druskas, mineralus ir kitus teršalus.

Atstovaujame vieną žymiausių vandens filtrų gamintojų KRAUSEN. Jis specializuojasi vandens minkštinime ir nugelęžinime. Naudojami filtrai yra su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Naudojant krausen produktus - kokybišką vandenį galėsite gerti ir taip sutaupyti pinigus, kuriuos išleidžiate parduotuvėje.

Svarbu patikrinti gamintojo instrukcijas dėl konkrečių konkretaus vandens filtro priežiūros reikalavimų.

Kur mes dirbame?

UAB JAURITAS prekiaujame internetu, dirbame visoje Lietuvoje: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Kaunas, Panevėžys, Alytus.

10 Galimybių osmoso vandeniui panaudoti:

 1. Vandens valymas: Atvirkštinis osmosas yra įprastas vandens valymo būdas, kuriuo pašalinamos tokios priemaišos kaip kalkės, bakterijos ir kiti teršalai.
 2. Gėlinimas: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas druskoms iš jūros vandens pašalinti, kad jis taptų saugus gerti ir drėkinti.
 3. Pramoninis apdorojimas: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas pramoniniuose procesuose, pavyzdžiui, vaistų, maisto produktų ir gėrimų bei cheminių junginių gamyboje.
 4. Akvakultūra: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas žuvų ūkių vandeniui valyti, gerinant vandens kokybę ir žuvų sveikatą.
 5. Plaukimo baseinai: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas plaukimo baseinų vandeniui valyti, pašalinant priemaišas ir sumažinant cheminių medžiagų poreikį.
 6. Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas automobilių plovyklų vandeniui valyti, nes sumažėja vandens dėmių ir dryžių ant automobilių.
 7. Žemės ūkis: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas drėkinimo vandeniui valyti, taip padidinant pasėlių derlių ir sumažinant cheminių trąšų poreikį.
 8. Medicinos reikmėms: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas vandeniui, naudojamam medicininėms procedūroms, pavyzdžiui, dializei ir inkstų transplantacijai, valyti.
 9. Kalnakasyba: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas kasybos darbams naudojamam vandeniui valyti, taip mažinant kasybos poveikį aplinkai.
 10. Energijos gamyba: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas elektros energijos gamybai naudojamam vandeniui valyti, taip padidinant elektrinių efektyvumą ir sumažinant jų poveikį aplinkai.

Tai tik kelios galimos vandens osmoso panaudojimo sritys, yra daug kitų galimybių, kur jis gali būti naudojamas vandeniui valyti, priklausomai nuo konkrečių poreikių ir reikalavimų.

Plačiau
Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD dvipusis kranelis filtrams
−20%
 • −20%

Vandens filtras 800 GPD LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Tai 2 kartus daugiau pagaminantis vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač mažai vietos užimanti, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.
Išvalo net 1,6-2,1 ltr./min.

Kaina: 369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
Vandens filtras 800 GPD COMFORT geriamam vandeniui
−35%
 • −35%

Vandens filtras 800 GPD COMFORT geriamam vandeniui

"Geriamo vandens filtras suteikia jums galimybę gerti švarų ir skanų vandenį kiekvieną dieną."

Vandens filtras COMFORT 800G-3013*1 tiesioginio srauto, geriamam vandeniui:

 1. Švaraus vandens našumas 1.8-2.2L/min 
 2. Galingesnis siurblys 36 W
 3. Išskirtinis sistemos dizainas 
 4. Tvirtas Single Deluxe maišytuvas
 5. Didelis kompiuterio ekranas
 6. TDS matuoklio parodymai
Kaina: 324,35 € Reguliari kaina 499,00 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
 • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje . Parodo kiekį mg/l.

Kaina: 24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina

Prieš pasirinkdami tiesioginio srauto osmoso vandens filtrą, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip: kokį reikia prafiltruoti vandens srautą per min.? filtro talpa, vandens slėgis, filtro tarnavimo laikas ir biudžetas.

Tiesioginio srauto osmoso vandens filtras užtikrina švaraus geriamojo vandens tiekimą pagal poreikį, nereikalauja rezervuarų ir taupo vietą.

Tiesioginio srauto osmoso vandens filtro privalumai: geresnis geriamojo vandens skonis ir kokybė, pašalinamos priemaišos ir teršalai, sumažėja priklausomybė nuo buteliuose išpilstyto vandens.