Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens filtrai biurui

Kaip pasirinkti geriamojo vandens filtrą pvz. 10-15 darbuotojų biure?

Rinkdamiesi vandens filtrą biurui, kuriame dirba 10-15 darbuotojų, turėtumėte atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 1. talpą: Ieškokite filtro, kurio talpa būtų pakankama biuro poreikiams patenkinti. Gera taisyklė - rinktis tokį filtrą, kuris vienam asmeniui per dieną gali užtikrinti bent 1 galoną vandens.
 2. Filtro tipas: Yra įvairių tipų filtrų, pavyzdžiui, aktyvuotos anglies filtrai, atvirkštinio osmoso filtrai ir UV filtrai. Rinkdamiesi filtro tipą atsižvelkite į vietinio vandens kokybę ir konkrečius teršalus, kuriuos reikia pašalinti.
 3. Priežiūra: Rinkitės filtrą, kurį lengva prižiūrėti ir kuris yra ilgaamžis. Kai kuriuos filtrus reikia keisti kasetėmis, todėl atsižvelkite į jų keitimo dažnumą ir kainą.
 4. Įrengimas: Įvertinkite vietos ir vandentiekio reikalavimus filtrui įrengti. Rinkitės filtrą, kurį lengva sumontuoti ir kuriam nereikia iš esmės keisti vandentiekio sistemos.

 1. Kokia nauda švaraus vandens tiekimo biure darbuotojams ir klientams?
 2. Sveikatos stiprinimas: Galimybė gauti švaraus ir saugaus geriamojo vandens gali pagerinti sveikatą ir sumažinti per vandenį plintančių ligų riziką.
 3. Teigiamas įvaizdis: Švaraus ir gaivaus vandens tiekimas gali padėti sukurti teigiamą biuro įvaizdį, o klientai gali jaustis vertinami ir globojami.
 4. Hidratacija: Geriamasis vanduo gali padėti išlaikyti klientų hidrataciją ir pagerinti jų bendrą savijautą.

Be vandens filtro, taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti karšto ir šalto vandens aušintuvą su 19 litrų talpos rezervuaru, kad galėtumėte tiekti karštą kavą ir vėsų vandenį klientams atgaivinti, ypač karštais vasaros mėnesiais. Tai taip pat gali padėti skatinti hidrataciją ir sukurti klientams jaukią aplinką.

Plačiau
LUXE STYLE 75 OFFISE WHITE STAR vandens valymo sistema LUXE STYLE 75 OFFISE WHITE STAR vandens valymo sistema
−22%
 • −22%

LUXE STYLE 75 OFFISE COMPACT STAR vandens valymo sistema - 3,2L

Tai penkių pakopų vandens valymo sistema, skirta biurams, bei viešosioms erdvėms.


LUXE STYLE 75 OFFISE COMPACT STAR vandens valymo sistema  jums visa tai užtikrins ir galėsite mėgautis: 

• kvapnia bei aromatinga kava, bei arbata

• gersite tyrą vandenį

• įkaintintu vandeniu net iki +95 C˚

• atvėsintu vandeniu iki +10 C˚

• kambario temperatūros vandeniu

Kaina: 358,80 € Reguliari kaina 460,00 € Kaina
biuro vanduo Krausen Cooler Star Plus Krausen Cooler Star Plus vanduo biurams
−20%
 • −20%

Vandens filtras biurams KRAUSEN 75 OFFICE STAR (Cooler)

 Ar žinojote, kad darbuotojo atsigėrusio stiklinę vandens, jo smegenys gaus ne tik deguonies, greitės reakcija ir darbo tempas, pagreitės mąstymo procesai ir žinoma - gerokai sumažės nuovargis.

Jums padės vandens filtras, gaminantis ledo tirpsmo vandenį.

Jūsų tobulas sprendimas - filtras gaminantis ledo tirpsmo vandenį, ar kada girdėjote apie tokį?

Sistema tiekia atvėsintą iki +10° C, įkaitintą iki +95°C, taip pat palaiko kambario temperatūros vandenį. Sistema idealiai tinka biurams, viešos paskirties erdvėms, tačiau taip pat skirta naudotis ir jūsų namuose.

Užsakomoji prekė!

Kaina: 412,80 € Reguliari kaina 516,00 € Kaina

Rinkdamiesi vandens filtravimo įrenginį biurui su karšto ir šalto vandens tiekimo sistema, atsižvelkite į šiuos veiksnius: biuro dydį ir darbuotojų skaičių, vietinio vandens tiekimo kokybę ir teršalų, kuriuos reikia filtruoti, tipą pageidaujamą vandens aušintuvo tipą, pavyzdžiui, stalviršio ar laisvai pastatomo modelio įrenginio temperatūros diapazoną, kuris gali apimti karštą, šaltą ir kambario temperatūros vandenį sistemos priežiūros ir keitimo išlaidas, gamintojo ar tiekėjo teikiamos pagalbos klientams lygis.

Pasirinkus vandens filtravimo sistemą biurui su karšto ir šalto vandens tiekimu, galima gauti daug naudos, pvz: geresnį vandens skonį ir kvapą Mažiau teršalų, pavyzdžiui, chloro, švino ir bakterijų Sutaupoma lėšų, palyginti su buteliuose išpilstyto vandens pirkimu Patogus ir prieinamas švarus geriamas vanduo darbuotojams, taip pat karštas vanduo arbatai, kavai ir kitiems gėrimams. nauda aplinkai, pavyzdžiui, mažėja plastiko atliekų, susidarančių iš vienkartinių vandens butelių.

Keletas pagrindinių karšto ir šalto vandens filtravimo sistemos biure privalumų yra šie: geresnė darbuotojų sveikata ir savijauta, nes suteikiama galimybė gauti švarų, filtruotą norimos temperatūros vandenį didesnis produktyvumas ir pasitenkinimas, nes nebereikia išeiti iš biuro pirkti vandens buteliuose ar karštų gėrimų sumažėja išlaidos, susijusios su vandens buteliuose ir karštųjų gėrimų pirkimu ir laikymu Ekologiškumas mažinant biure susidarančių plastikinių atliekų kiekį Patogumas ir galimybė visiems darbuotojams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos biure, gauti norimos temperatūros švarų geriamąjį vandenį.