Hot Deals
Visos kategorijos

Sveiki atvykę į UAB "JAURITAS" internetinę parduotuvę!

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės vandens filtravimo paslaugas ir gaminius, turėdami daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje. Būdami oficialūs "Krausen" gamintojo atstovai Lietuvoje.

Teikiame šias paslaugas:

 1. profesionalias konsultacijas tel. +370 698 70667
 2. Vandens filtravimo individualius pasiūlymus kiekvienam klientui, atsižvelgdami į jo vandens tyrimų rezultatus
 3. Vandens filtrų  montavimo paslaugos
 4. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas užtikrina, kad mūsų klientai patirtų kuo mažiau rūpesčių!
 5. Greitas pristatymas

Tikime sveikatingumo ir sveikos gyvensenos skatinimu, todėl siūlome tik aukščiausios kokybės produktus iš patikimų prekės ženklų, tokių kaip:

 1. AMAZONAS-hamakai
 2. AUTOPART-akumuliatoriai
 3. Chrisal-priemonės su probiotikais
 4. Lorito-profesionalios namų valymo priemonės
 5. RVS master technology-priedai jūsų automobiliui
 6. TUFOIL ir kt.

Siekiame įgyvendinti ekologiškas idėjas jūsų namams, daugiausia dėmesio skirdami švariam orui, švariam vandeniui ir sveikam maistui.

 

JAURITAS – ekologiškoms Jūsų namų idėjoms!

Mūsų vizija - teikti šiuolaikines ekologiškas idėjas namams, kurių sistemą pagrinde sudaro trys dalys:

 1. oro valytuvai, drėkintuvai, ozono generatoriai  -švariam orui
 2. vandens filtravimo sistemos  -švariam vandeniui 
 3. 18/10 metaliniai puodai bei keptuvės, Ramūno NAMIKO, ZOE  -sveikam maistui.

 

Teikiame greito pristatymo paslaugas, kad mūsų klientai kuo greičiau gautų užsakymus. Dėkojame, kad pasirinkote UAB "JAURITAS" - patikimą partnerį skatinant sveiką ir ekologišką gyvenimo būdą.

Švarus oras

Ekologiškas ir komfortiškas oro sąlygas Jūsų namuose sukurs pagal naujausias technologijas pagaminti Krausen dulkių siurbliai. Universalūs Krausen siurbliai gali ne tik siurbti dulkes, jie valo, drėkina, aromatizuoja Jūsų gyvenamų patalpų orą, sunaikina namines dulkių erkes ir kitus alergenus, panaikina nemalonius kvapus. Šių siurblių pagalba galima plauti, atlikti giluminį kilimų, kiliminių dangų ir minkštų baldų valymą.

Taip pat platus asortimentas oro valymo-drėkinimo aparatų: oro jonizatoriai, ozonatoriai.

Švarus vanduo
70% Žemės paviršiaus dengia vanduo. Skaičiuojant procentais toks pat kiekis vandens sudaro ir kiekvieno suaugusio Žemės gyventojo organizmą. Vandens paskirtis - valyti mūsų organizmą, išnešioti maisto produktus. Pasaulinė statistika teigia, kad dėl vandens trūkumo ar prastos jo kokybės kasdien pasaulyje miršta apie 25 tūkstančiai žmonių. Laimė, Lietuvoje negalime skųstis vandens trūkumu, tačiau vandens, tekančio iš mūsų čiaupo, kokybė tikrai kelia rūpesčių. jauritas.lt sprendžia šią problemą pirstatydama Jums platų asortimentą atbulinio osmoso membraninių vandens valymo sistemų, skirtų valyti Jūsų geriamą vandenį.

Sveikas maistas
Ne paslaptis, kad valgome per daug koloringą, turintį per mažai maistingųjų medžiagų, mineralų ir vitaminų maistą. Iš medicininio plieno 18/10 pagaminti krausen puodai maistą ruošia minimalioje temperatūroje, papildomai nenaudojant vandens ir riebalų, išsaugant natūralius vitaminus ir mineralus. Taip paruoštas maistas išties sveikas ir skanus!

UAB JAURITAS - rūpinasi Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimo kokybe ir sveika gyvensena!