Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Oro valytuvai, drėkintuvai, ozono generatoriai

Oro valytuvai- drėkintuvai - ozono generatoriai-kaina internetu

Visur ir visada kvėpuosite tik švariu oru.

OZONATORIUS

ozonas yra plačiai naudojamas geriamojo vandens, paviršių ir oro valymui, dėl puikių savybių, kurios parankios tiek dezinfekavimui, tiek oksidavimui. Vos susidaręs ozonas pradeda kenksmingų medžiagų šalinimo procesus. Nestabilus trečiasis atomas oksiduojasi su organinėmis ir neorganinėmis molekulėmis ir sunaikina arba pakeičia jos savybes. Visas šis procesas atliekamas vos per kelias sekundes. Ozonu valomi įvairūs paviršiai, netgi maisto paviršius. Tai atliekama todėl, kad gamybos vietose arba parduotuvės gali susidaryti mikrobiologinė tarša. Tai - Salmonelės, Liesterijos ir daugelis kitų virusų, pavojingų žmogui. Ozono generatoriai dažnai nudojami šių paviršių dezinfekcijai. Dėl šios priežasties jų paklausa yra didžiulė. Jais valomi ne vien paviršiai arba maistas, bet ir administracinės, gyvenamosios, sandėliavimo patalpos. Tokiu būdu vos akimirksniu apsisaugoma nuo mikrobų, virusų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų.

Plačiau

Oro valytuvai, drėkintuvai, ozono generatoriai

Miniatiūrinis oro valytuvas Miniatiūrinis oro valytuvas
-20,00 €
 • -20,00 €

Šaldytuvo miniatiūrinis oro gaiviklis-valytuvas

Miniatiūrinis oro valytuvas Jūsų namams!!!

Skirtas naikinti blogus kvapus Jūsų šaldytuve ir išlaikyti laikomų produktų šviežumą.

Taip pat skirtas naikinti blogus kvapus Jūsų virtuvėje, batų ir drabužių spintose.

34,79 € Reguliari kaina 54,79 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 60 Ozono generatorius orui Air 60
−10%
 • −10%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 60

Ozono generatorius orui Air 60 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

113,39 € Reguliari kaina 125,99 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 80 smart Ozono generatorius orui Air 80 smart
−10%
 • −10%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 80 smart

Ozono generatorius orui Air 80 smart yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

140,39 € Reguliari kaina 155,99 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 210 Ozono generatorius orui Air 210
−20%
 • −20%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 210

Ozono generatorius orui Air 210 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

195,99 € Reguliari kaina 244,99 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 480 Ozono generatorius orui Air 480
−13%
 • −13%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 480

Ozono generatorius orui Air 480 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

434,99 € Reguliari kaina 499,99 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 150 Ozono generatorius orui Air 150
−39%
 • −39%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 150

Ozono generatorius orui Air 150 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

103,69 € Reguliari kaina 169,99 € Kaina
Ozono generatorius orui Air 480 smart Ozono generatorius orui Air 480 smart
−13%
 • −13%
 • Nauja

Ozono generatorius orui Air 480 smart

Ozono generatorius orui Air 480 smart yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

434,99 € Reguliari kaina 499,99 € Kaina
Vandens ozonatorius 1000
−10%
 • −10%
 • Nauja

Vandens ozonatorius 1000

Vandens ozonatorius 1000 - naudojamas vandens dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu! O vanduo tampa įvairiapusiškai švarus ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo vandeniu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis ozonatorius - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

122,39 € Reguliari kaina 135,99 € Kaina
Daugiafunkcinis buitinis ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED Daugiafunkcinis buitinis ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED
−25%
 • −25%
 • Nauja

Daugiafunkcinis buitinis ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina
Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN
−25%
 • −25%
 • Nauja

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina