Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens filtrai

Vandens filtrai


Atsibodo kalkėtas vanduo? Daug geležies vandenyje? Rado nitratų vandenyje, bei nitritų? Ką daryti?

Kaip išsirinkti vandens filtrą? Skambinkite 8 698 70667 nemokama konsultacija, nuo patarimo iki sprendimo!

Jūsų tobulas sprendimas įsirengti geriamojo vandens, ar minkštinimo nugeležinimo vandens filtrą.

Vandens filtrai - tai yra specialūs įrenginiai skirti filtruoti vandenį, pašalinant nereikalingas daleles, pagerinantis vandens skonį ir išvaizdą.Šie vandens filtravimo įrenginiai yra ypač naudingi sveikatai ir gyvybiškoms funkcijoms palaikyti bei santechnikos įrangos išsaugojimui. Tai yra nepamainomas dalykas mūsų namuose, jeigu atsibodo nešioti plastikinę tarą iš parduotuvės į namus ir norite vartoti vandenį iš čiaupo. Tai yra ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena daugiabučiuose, ar neturi nuosavos transporto priemonės. Pamiršite sunkių prekių maišų nešiojimą!

Atstovaujame vieną žymiausių vandens filtrų gamintojų KRAUSEN. Jis specializuojasi vandens minkštinime ir nugelęžinime. Naudojami geriamojo vandens filtrai yra su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Naudojant jauritas.lt produktus kokybišką vandenį galėsite gerti ir taip sutaupyti pinigus, kuriuos išleidžiate parduotuvėje.

Vandens filtrų nauda

 1. Vanduo yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui ir jis tiesiogiai įtakoja mūsų svarbiausias gyvybines funkcijas. Naudojant vandens filtravimo sistemas vanduo yra skanesnis, galite daugiau jo sunaudoti. Ar žinojote, jog žmogui per parą išgerti reikia 2-3 litrus vandens, o jei sportuojate dar daugiau?
 2. Nustebtumėte sužinoję kiek chemikalų, kitų bakterijų galite rasti geriamajame vandenyje. Yra moksliškai įrodyta, jog bakterijos esančios nekokybiškam vandenyje žmogaus organizmui gali sukelti pykinimą, ar net vėmimą. Filtravimo proceso pagalba šios bakterijos yra akimirksniu pašalinamos.
 3. Kitas labai svarbus dalykas yra nugeležinimo filtrai. Kuomet akivaizdžiai matome, jog iš čiaupo bėgantis vanduo yra su gelsvu ar rudu atspalviu. Tokį vandenį gerti nėra žmogui pavojinga, tiesiog nemalonu, tačiau jis yra pavojus Jūsų vonios technikai. Paprastai nugeležinimo filtrai yra naudojami norint apsisaugoti nuo tokių nepatogumų buityje kaip: korozijos požymiai ant vonios, praustuvų, kranų ar kitų metalo gaminių esančių vonioje. Tai yra ypatingai aktualu tiems žmonėms, kurie naudoja brangią bei profesionalią santechniką, kuri kainuoja itin didelius pinigus.
 4. Nugeležinimas vyksta nekenksmingu aplinkai, ekologiniu būdu, o pašalinta geležis iškeliauja tiesiai į kanalizaciją.

Dažna problema, su kuria susiduria žmonės tai kietas vanduo. Ji atsiranda tuomet, kada turime kalcio ir magnio jonų perteklių. Vandens minkštinimo filtrų pagalba turėsite:

1. švelnius bei purius plaukus

2. ilgiau tarnaus buitinė technika

3. ant krano, duše neliks vandens lašų žymių

Vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo, praplaunami mechaniniai filtrai namams. Geriamo vandens filtrai KRAUSEN su Osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija, apsauga nuo pratekėjimo, TDS parodymai, tai ištirpusių medžiagų parodymai, signalas praneša kada jums laikas keisti filtrus.

Profesionalų konsultacijos

Galime rasti optimalų sprendimą visiems atvejams, nepriklausomai ar gyvenate bute ar name.

Paskambinkite mums 8 698 70667 norėdami pasikonsultuoti arba parašykite [email protected] juk tai nieko nekainuoja!

Garantija ir pogarantinis aptarnavimas. Vandens filtrų atsarginės dalys. Nemokamas pristatymas. Dirbame visoje Lietuvoje: Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Alytuje.

Vandens filtrų rūšys:

Yra kelių tipų vandens filtrai namams:

 1. Aktyvuotos anglies filtrai: Šiuose filtruose naudojama aktyvinta anglis, kuri pašalina priemaišas, pagerina vandens kvapą ir skonį. Aktyvinta anglis pašalina ištirpusias priemaišas, pavyzdžiui, chlorą ir organinius junginius, dėl kurių vanduo gali turėti nemalonų skonį ar kvapą.
 2. Atvirkštinio osmoso filtrai-arba geriamojo vandens filtrai: Šiuose filtruose naudojama pusiau pralaidi membrana, kad iš vandens būtų pašalinti nešvarumai ir ištirpusios medžiagos. Atvirkštinio osmoso filtrai gali būti tiesioginio srauto ir 5-8 pakopų su mineralizatoriumi. Papildomai įrengta mineralinio vandens kasetė - tai vandens filtravimo sistemose naudojamas filtras, kuris išvalytą vandenį papildo mineralais. Mineralinio vandens kasetėse paprastai būna mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis, magnis ir kalis, mišinys, kuris paprastai randamas natūraliame mineraliniame vandenyje. Šie mineralai gali padėti pagerinti vandens skonį ir suteikti tam tikros naudos sveikatai.
 3. Ultravioletiniai (UV) filtrai vandeniui: Šiuose filtruose ultravioletiniai (UV) filtrai naudoja UV šviesą, kad sunaikintų vandenyje esančias bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus.
 4. Nuosėdų valymo mechaniniai filtrai: Šie filtrai iš vandens pašalina suspenduotas daleles, pavyzdžiui, purvą, smėlį ir kitas stambias priemaišas esančias vandenyje. Mechaniniai vandens valymo filtrai gali būti tiek su keičiamomis kasetėmis, tiek praplaunami.
 5. Distiliavimo filtrai: Šiuose filtruose vanduo išgarinamas naudojant šilumą ir surenkami susidarę garai, kurie vėl kondensuojami į skystą pavidalą.
 6. Šarminiai filtrai: Šiuose filtruose naudojama jonų mainų derva, kad padidėtų vandens pH ir į vandenį vėl būtų pridėta mineralinių medžiagų.
 7. Vandens minkštinimo filtrai, dar vadinami vandens minkštinimo sistemomis, - tai įrenginiai, kurie iš buitinio vandens pašalina kietus vandens mineralus, pvz., kalcį ir magnį. Šie mineralai gali sukelti įvairių problemų, pavyzdžiui, susikaupti vamzdžiuose ir prietaisuose ir apsunkinti valymą. Vandens minkštinimo filtrai veikia keisdami kietuosius mineralus į natrio jonus, taip veiksmingai "suminkštindami" vandenį. Juos reikia reguliariai prižiūrėti, pavyzdžiui, papildyti technine tabletuota druska.
 8. Vandens nugeležinimo filtrai naudojami geležies pertekliui ir kitoms priemaišoms iš vandens pašalinti, kad jis taptų skaidresnis ir švaresnis. Vandeniui skaidrinti paprastai naudojami kelių tipų filtrai, įskaitant: nuosėdų filtrai: Šie filtrai iš vandens pašalina dideles daleles, pavyzdžiui, purvą, smėlį ir rūdis.

Koks konkrečiai reikalingas filtro tipas priklauso nuo konkrečių vandenyje esančių priemaišų ir norimo išvalymo lygio, geriausiai atskleidžia padarytas išsamus vandens tyrimas. Po išsamios vandens tyrimo analizės, mūsų specialistas gali paskaičiuoti vandens filtrai kaina. Kokį vandens filtrą pasirinkti padės jums mūsų specialistai, konsultuokitės telefonu +37069870667.

Kokia yra vandens filtrų priežiūra?

 1. Vandens filtrų priežiūra priklauso nuo filtro tipo.
 2. Angliniai filtrai: Šiuos filtrus reikia keisti kas 6-12 mėnesių arba kai vandens srautas pastebimai sumažėja.
 3. Praplaunami vandens filtrai geriausi - lengviausia priežiūra, nes reikia tik praplauti jame esantį tinklelį kas 14-28 dienos.
 4. Nuosėdų polipropileniniai filtrai: Šiuos filtrus reikia išvalyti arba pakeisti kas 6-12 mėnesių, kai jie užsikemša dalelėmis.
 5. Atvirkštinio osmoso (RO) filtrai-filtrai po kriaukle: Šių filtrų membraną reikia keisti kas 3-5 metus, filtrų kasetes kas 6 mėn., o kaupimo rezervuarą reikia periodiškai valyti. Mineralizatorius, šarminė pH kasetė keičiama kartą metuose.
 6. Ultravioletiniai (UV) filtrai vandeniui: Šių filtrų UV lemputės turi būti keičiamos kas 12 mėnesių, o filtras periodiškai valomas.
 7. Minkštinimo sistemose, tikrinti techninės druskos buvimą, užpildas tarnauja 5-8 metus.
 8. Nugeležinimo sistemose jonų mainų derva keičiama kas 5-8 metus.
 9. Svarbu patikrinti gamintojo instrukcijas dėl konkrečių konkretaus vandens filtro priežiūros reikalavimų.

Kur mes dirbame?

UAB JAURITAS prekiaujame internetu, dirbame visoje Lietuvoje: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Kaunas, Panevėžys, Alytus.

Plačiau
Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-5R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-5R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 319,00 € Reguliari kaina 398,75 € Kaina
Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F) Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-10R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 375,40 € Reguliari kaina 469,25 € Kaina
nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20 nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F)

Cabinet A-20R(F) automatinis kompaktiškas vandens minkštinimo filtras su "Krausen C100E" jonų mainų derva

 Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 553,61 € Reguliari kaina 709,75 € Kaina
vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25 vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-25R(F)

Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 584,81 € Reguliari kaina 749,75 € Kaina
geriamo vandens filtras 100 LED kranelis osmoso filtrui
−37%
 • −37%

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED

Ar kada svajojote apie švarų, malonaus skonio ir nosies neriečiančio kvapo vandenį savo namuose?

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED su integruota penkių pakopų valymo sistema – kaip tik tai, ko Jums reikia.

Geriamojo vandens filtras efektyviai pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Atbulinio osmoso membrana nepriekaištingai išvalo vandenį net nuo 96–99 %  visų žinomų teršalų. 

Tik švarus ir grynas vanduo Jūsų namuose su vandens filtru KRAUSEN RO 100 LED.

Kaina: 189,00 € Reguliari kaina 300,00 € Kaina
Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD dvipusis kranelis filtrams
−20%
 • −20%

Vandens filtras 800 GPD LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Tai 2 kartus daugiau pagaminantis vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač mažai vietos užimanti, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.
Išvalo net 1,6-2,1 ltr./min.

Kaina: 369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
biuro vanduo Krausen Cooler Star Plus Krausen Cooler Star Plus vanduo biurams
−20%
 • −20%

Vandens filtras biurams KRAUSEN 75 OFFICE STAR (Cooler)

 Ar žinojote, kad darbuotojo atsigėrusio stiklinę vandens, jo smegenys gaus ne tik deguonies, greitės reakcija ir darbo tempas, pagreitės mąstymo procesai ir žinoma - gerokai sumažės nuovargis.

Jums padės vandens filtras, gaminantis ledo tirpsmo vandenį.

Jūsų tobulas sprendimas - filtras gaminantis ledo tirpsmo vandenį, ar kada girdėjote apie tokį?

Sistema tiekia atvėsintą iki +10° C, įkaitintą iki +95°C, taip pat palaiko kambario temperatūros vandenį. Sistema idealiai tinka biurams, viešos paskirties erdvėms, tačiau taip pat skirta naudotis ir jūsų namuose.

Užsakomoji prekė!

Kaina: 412,80 € Reguliari kaina 516,00 € Kaina
8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN su mineralizatoriumi 8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN 75 SS PLUS
−35%
 • −35%

8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN

Vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN tai 8-ių pakopų geriamojo vandens valymo sistema . Tai vandens filtras Krausen su mineralizatoriumi ir  šarminiu filtru kuris prisotina, valant vandenį dalinai prarastais, jonizuotais kalcio, magnio, natrio, kalio mineralais, padidina vandens  pH. 

Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

Kaina: 259,35 € Reguliari kaina 399,00 € Kaina

Skambinkite 8 698 70667 nemokama konsultacija, nuo patarimo iki sprendimo!  Parinkimas priklauso nuo vandens tyrimo, suvartojamo vandens kiekio ir šeimos dydžio. Jūsų tobulas sprendimas įrengti geriamojo vandens, ar minkštinimo nugeležinimo vandens filtrą namams.

Jeigu vanduo turi kvapą ar skonį, matomą spalvą, daug nuosėdų-jums reikalingas vandens minkštinimo-nugeležinimo filtras namams. Jums reikia užsisakyti vandens tyrimą ir mes parinksime jums tinkamiausią.