Hot Deals
Visos kategorijos

Nugeležinimo filtrai su jonizatoriumi

Nugeležinimo filtrai su jonizatoriumi

Vandens nugeležinimo sistemos su automatiniu elektroniniu vožtuvu. Filtruojančio elemento regeneracijai naudojamas užpildas ir jonizatorius, be jokių reagentų!

Vandens geležies šalinimo sistemos su jonizatoriumi paskirtis - ši sistema iš vandens pašalina ne tik geležį, bet ir daugelį kitų elementų: Fe 2+, Fe 3+ , Mn, Cu, Cd, Co, Ni, Hg, PB, Zn, H2S, kietumą, didina РН. Taip pat prideda sveikų jonų, pavyzdžiui, kalcio ir magnio, kad pagerėtų vandens skonis ir kokybė. Geležis gali keisti drabužių ir įrangos spalvą ir dėmių atsiradimą, taip pat nemalonų metalo skonį vandenyje.

Be jokių reagentų filtruoja:

 1. ne mažiau kaip 30-60 mg/l geležies
 2. ne mažiau kaip 1,5 mg/l mangano
 3. Ir tarnauja ne mažiau kaip 8 metus!

Atlikti tyrimai po naudojimosis AQUA MIX ION

Kokie privalumai pajungus vandens filtrą su jonizatoriumi namuose:

 1. Geresnis vandens skonis ir kvapas
 2. Vandentiekio ir įrangos apsauga nuo pažeidimų ir dėmių
 3. Jokių rūdžių dėmių ant drabužių ir paviršių
 4. Mažesnės sąskaitos už vandenį, nes mažiau naudojama muilo, ploviklių ir valymo priemonių
 5. Sumažėja plaukų ir odos problemų, kurias sukelia kietas vanduo
 6. Ilgesnis prietaisų, pavyzdžiui, indaplovių ir skalbyklių, tarnavimo laikas
 7. Mažesnės sąskaitos už energiją, nes prietaisai švaresniu vandeniu veikia efektyviau
 8. geresnė bendra sveikata, nes iš vandens pašalinamos kenksmingos cheminės medžiagos ir mineralai
 9. ilgesnis vandens filtro tarnavimo laikas dėl jonizatoriaus
 10. Mažesnis poveikis aplinkai, nes mažiau naudojamas vanduo buteliuose.

Renkantis geležies šalinimo vandens filtrą su jonizatoriumi, būtina atsižvelgti į tokius veiksnius kaip geležies rūšis ir kiekis vandenyje, filtro dydis ir talpa bei biudžetas. Ieškokite filtro, kurio talpa ir srautas atitiktų jūsų namų ūkio poreikius, ir užtikrinkite, kad jis būtų ilgaamžis.

Jonizuojamojo vandens filtro kaina gali priklausyti nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, filtro dydžio, tipo ir prekės ženklo, taip pat nuo papildomų funkcijų, pvz. Paprastai aukštesnės klasės modeliai su pažangesnėmis funkcijomis bus brangesni.

Prieš renkantis geležies šalinimo filtrą su jonizatoriumi labai rekomenduojama atlikti vandens tyrimą, kad būtų nustatytas geležies kiekis ir rūšis jūsų vandenyje. Tai padės pasirinkti tinkamą filtrą, atitinkantį konkrečius jūsų vandens kokybės poreikius.

Nuo ko priklauso kaina renkantis vandens filtrą su jonizatoriumi?

Vandens geležies šalinimo sistemos su jonizatoriumi kaina gali priklausyti nuo kelių veiksnių, įskaitant:

 1. filtro tipo ir dydžio: Filtro kaina priklauso nuo filtro tipo ir dydžio. Paprastai brangesni būna didesni filtrai, pasižymintys didesne talpa ir srautu.
 2. Prekės ženklas: Skirtingų prekės ženklų filtrų kainos skiriasi priklausomai nuo jų kokybės ir savybių.
 3. Papildomos funkcijos: Kai kurie filtrai turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, UV sterilizaciją, išankstinius filtrus ir pažangias stebėjimo sistemas. Šios papildomos funkcijos gali gerokai padidinti sistemos kainą.
 4. Įrengimas: Jei reikalingas profesionalus montavimas, tai gali padidinti bendrą sistemos kainą.
 5. Priežiūra ir atsarginės dalys: Membranos, kasetės ir kitos sudedamosios dalys: filtrus reikia reguliariai prižiūrėti ir keisti. Šių dalių kaina taip pat gali padidinti bendrą sistemos kainą.
 6. Vandens kokybė: Sistemos kaina taip pat gali priklausyti nuo geležies ir kitų teršalų kiekio ir rūšies vandenyje, todėl gali prireikti pažangesnės arba specialiai pritaikytos filtravimo sistemos.

Apskritai vandens geležies šalinimo sistemos su jonizatoriumi kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo pirmiau minėtų veiksnių. Renkantis konkrečius reikalavimus atitinkančią sistemą būtina atsižvelgti į savo biudžetą ir vandens kokybės poreikius.

Plačiau

Taip, prieš renkantis vandens gėlinimo filtrą su jonizatoriumi rekomenduojama atlikti vandens tyrimą. Tai padės nustatyti vandens druskingumo ir kitų priemaišų lygį ir užtikrins, kad pasirinksite tinkamą filtrą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Naudojant geležies šalinimo filtrą be reagentų su jonizatoriumi galima veiksmingai pašalinti geležį ir kitas priemaišas iš vandens nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų ir gauti švarų, saugų geriamąjį vandenį.


Jonizuojantis geležies šalinimo vandens filtras gali pagerinti vandens skonį ir kvapą, apsaugoti drabužius ir prietaisus nuo dėmių ir apsaugoti vandentiekį bei vandenį naudojančius prietaisus nuo geležies sankaupų sukeltos žalos.