Hot Deals
Visos kategorijos

Lauko stalai ir kėdės

Modernus lauko stalas jūsų sodui, kiemui ar poilsio zonai

Medžio masyvas

Ieškantiems aukštos kokybės, prabangos ir ilgaamžiškumo, medžio masyvo baldai yra puikus pasirinkimas. Šie baldai gaminami iš natūralios medienos, kuri kruopščiai šlifuojama, lakuojama ir kitaip apdorojama. Nors gamybos procesas yra ilgas, rezultatas – vienas vertingiausių baldų tipų, kuris nepraranda savo žavesio daugybę metų.

Medžio masyvo baldai pasižymi išskirtiniu patvarumu ir ilga tarnavimo trukme. Senovėje mediena buvo naudojama namų, tiltų ir kitų infrastruktūrų statybai, tad sunku net įsivaizduoti, kaip tvirti bus baldai jūsų namuose!

Medžio masyvo baldai ne tik puošia interjerą savo elegantiška ir prabangia išvaizda, bet ir suteikia šilumos bei jaukumo. Šiuos baldus lengva pritaikyti bet kokio stiliaus kambaryje, nes jų švelnus ir malonus paviršius sukuria nepakartojamą atmosferą.

Lauko stalas Malldive yra tikra nesenstanti klasika, nuolat pirmaujanti tarp populiariausių tendencijų. Medienos masyvas yra ypač vertinamas šiuolaikiniame interjere, kai dominuoja natūralumo ir ekologiškumo motyvai – visos šios savybės būdingos ir mediniams baldams.

Mediena yra lengvai apdirbama medžiaga, todėl medžio masyvo baldų asortimente rasite įvairiausių formų, skirtingų atspalvių bei įdomių išlenkimų. Šie baldai visuomet pritraukia dėmesį ir nereikalauja daug priežiūros, be to, medžio masyvas nesunkiai restauruojamas.

Nors medžio masyvo baldai reikalauja šiek tiek didesnių investicijų, ilgainiui šios investicijos tikrai atsipirks.

Plačiau
Lauko stalas Malldive, rudas Lauko stalas Malldive, rudas
  • Nauja

Lauko stalas Malldive, rudas

Lauko stalas Malldive, rudas yra tikra nesenstanti klasika, nuolat pirmaujanti tarp populiariausių tendencijų.

  1. pagamintas iš natūralios medienos (Bangkirai-Balio tikmedis)
  2. termiškai apdibta mediena
  3. medienos kietumas 8000N
  4. medienos tankis 920kg/m3
  5. padengtas bespalve alyva, bei natūraliu bičių vašku
  6. medienos tarnavimo laikas iki 40 metų
Kaina: 1 899,33 € Kaina