Hot Deals
Visos kategorijos

Atsarginės filtrų dalys-priedai

Atsarginės filtrų dalys-priedai

Vandens filtrų dalys - priedai

Tipišką kasetinio, osmoso vandens filtro sistemą paprastai sudaro šios dalys:

 • Korpuso blokas: Tai pagrindinė filtro sistemos sudedamoji dalis, kurioje laikoma filtro kasetė. Jis jungiamas prie vandens tiekimo sistemos ir paprastai turi įleidimo ir išleidimo angą, pro kurias teka vanduo.
 • Filtro kasetė: Tai sistemos dalis, kuri iš vandens pašalina priemaišas. Jame yra filtravimo medžiaga, pavyzdžiui, aktyvinta anglis, keramika arba įvairių medžiagų derinys, skirtas tam tikriems teršalams iš vandens pašalinti.
 • Q-žiedai: Tai maži guminiai sandarikliai, naudojami vandeniui nelaidžiam korpuso ir filtro kasetės sandarinimui užtikrinti.
 • Įleidimo ir išleidimo jungtys: Tai dalys, kuriomis korpuso blokas prijungiamas prie vandens tiekimo sistemos ir kuriomis vanduo patenka į filtrą ir iš jo išteka.
 • Slėgio ribojimo vožtuvas: Tai pasirenkamas komponentas, kuris išleidžia slėgį iš filtro, kai jis tampa per didelis, ir taip apsaugo filtrą nuo pažeidimų.
 • Vandens uždaromieji vožtuvai: Šiais vožtuvais uždaromas vandens srautas į filtrą, kad būtų galima atlikti filtro techninę priežiūrą arba jį pakeisti.
 • Vandens filtro rezervuaras, dar vadinamas slėginiu rezervuaru, yra svarbi kai kurių vandens filtravimo sistemų sudedamoji dalis, ypač tų, kuriose vanduo per filtrą stumiamas siurbliu.
 • Indikatorius: Kai kuriuose filtruose yra indikatorius, kuris parodo, kada laikas keisti filtro kasetę, arba TDS matuoklis.
 • UV sterilizatorius: Kai kurie filtrai turi papildomą UV sterilizatoriaus funkciją, (UV lempą) kuri sunaikina bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus.
 • Išankstinis filtras: Kai kuriuose filtruose yra papildomas išankstinis filtras, kuris pašalina stambias daleles ir nuosėdas prieš vandeniui patekus per pagrindinį filtrą.
 • Vandens filtro raktas - tai įrankis, naudojamas vandens filtro sistemos korpusui atidaryti, kad būtų galima pasiekti viduje esančią filtro kasetę. Paprastai tai yra nedidelis, specializuotas įrankis, skirtas tam tikro tipo vandens filtravimo sistemai.

Vandens filtro raktas naudojamas korpuso blokui iš filtro sistemos išimti, kad galėtumėte pasiekti filtro kasetę ir prireikus ją pakeisti. Jis taip pat gali būti naudojamas korpuso blokui vėl pritvirtinti prie filtro sistemos pakeitus filtro kasetę.

Vandens filtro rakto konstrukcija gali skirtis priklausomai nuo filtro sistemos tipo ir gamintojo, tačiau paprastai jis turi nedidelę rankenėlę plokščiu galu, kuri įkišama į korpuso bloko lizdą arba skylę. Kai kurie filtro raktai gali būti specialios formos, atitinkančios konkrečią filtro sistemą.

Svarbu pažymėti, kad vandens filtro raktas nėra standartinis įrankis ir ne visada įeina į filtro pakuotę, jį gali tekti įsigyti atskirai. Be to, kai kurioms filtrų sistemoms raktas nereikalingas ir jas galima lengvai išardyti rankomis.

Keičiant bet kokias vandens filtro dalis, įskaitant ir filtro rakto naudojimą, jei reikia, visada geriausia vadovautis gamintojo instrukcijomis ir rekomendacijomis.

Kaip išsirinkti vandens filtrų dalis?

Renkantis vandens filtrų dalis svarbu atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Suderinamumą: Įsitikinkite, kad pasirinktos dalys yra suderinamos su dabartine vandens filtravimo sistema. Tai apima korpuso bloką, siurblio, membranos galingumus, filtro kasetę, sandarinimo žiedus, įleidimo ir išleidimo jungtis ir visas kitas dalis, kurių gali prireikti.
 • Teršalų tipas: Skirtingos filtravimo medžiagos skirtos skirtingiems teršalams šalinti. Įsitikinkite, kad pasirinkote filtro kasetę, kuri yra specialiai sukurta jūsų vandenyje esantiems teršalams šalinti.
 • Talpa: Filtro talpa, bakelis vandeniui (rezervuaras) reiškia, kiek laiko jis gali filtruoti vandenį, kol jį reikės pakeisti. Įsitikinkite, kad pasirenkate filtrą, kurio talpa atitinka jūsų namų ūkyje naudojamo vandens kiekį.
 • Srauto greitis: Srauto greitis - tai vandens kiekis, kuris gali praeiti pro filtrą per tam tikrą laiką. Įsitikinkite, kad pasirenkate filtrą, kurio srauto greitis atitinka jūsų namų ūkyje sunaudojamo vandens kiekį.
 • Prekės ženklo reputacija: Krausen gamintojas turi puikią reputaciją bei klientų atsiliepimus.
 • Papildomos funkcijos: Jei ieškote papildomų funkcijų, pavyzdžiui, sterilizacijos UV šviesa, apsauginių vožtuvų ar išankstinio filtro, įsitikinkite, kad jos yra pasirinktose dalyse.

Ar galiu pats pakeisti vandens filtro atsarginę dalį?

Tai priklauso nuo vandens filtro tipo ir atsarginių dalių, kurias reikia pakeisti. Kai kurios vandens filtrų sistemos sukurtos taip, kad jas būtų lengva keisti ir prižiūrėti, ir tai gali atlikti namų savininkas be jokių specialių įrankių ar žinių. Kitos sistemos gali būti sudėtingesnės ir joms gali prireikti profesionalaus įrengimo ar priežiūros.

Apskritai tipinės kasetinės vandens filtravimo sistemos filtro kasetės keitimas yra gana paprastas procesas, kurį paprastai gali atlikti namų savininkas. Jį paprastai sudaro šie veiksmai:

 • · Išjunkite vandens tiekimą į filtrą.
 • · Išimkite korpuso bloką iš filtro sistemos.
 • · Išimkite seną filtro kasetę iš korpuso.
 • · Įdėkite naują filtro kasetę į korpuso bloką, įsitikinkite, kad tinkamai uždėti Q-žiedai ir kiti sandarikliai.
 • · Vėl sumontuokite korpuso bloką į filtro sistemą ir vėl įjunkite vandens tiekimą.

Tačiau keičiant bet kokias vandens filtro dalis svarbu visada vadovautis gamintojo instrukcijomis ir rekomendacijomis, nes skirtingoms sistemoms gali būti taikomi skirtingi reikalavimai. Jei jums nepatogu tai daryti patiems, visada geriausia kreiptis į profesionalų santechniką arba vandens filtrų specialistą, kad jis pakeistų dalis už jus.

Nuo ko priklauso vandens filtrų dalių kaina?

Vandens filtrų dalių kaina gali priklausyti nuo kelių veiksnių, įskaitant:

Filtro tipo: Kai kurių tipų filtrai, pvz., atvirkštinio osmoso filtrai, paprastai yra brangesni už kitus, pvz., aktyvintos anglies filtrus.

Medžiagos: Kainai įtakos gali turėti ir medžiagos, iš kurių pagamintas filtras. Aukštesnės kokybės medžiagos, pavyzdžiui, naudojamos brangesniuose filtruose, paprastai yra patvaresnės ir ilgiau tarnauja.

Talpa: Didesnės talpos filtrai gali kainuoti brangiau nei mažesnės talpos filtrai.

Filtro dydis: Jei filtras skirtas didelėms komercinėms reikmėms, jis bus brangesnis nei gyvenamosios paskirties filtras.

Keitimo kaina: Taip pat svarbu atsižvelgti į filtro kasetės keitimo kainą, nes norint išlaikyti filtro efektyvumą, ją reikės periodiškai keisti.

Keičiamosios dalys: Tam tikros keičiamos dalys, pavyzdžiui, apsauginiai slėgio vožtuvai, vandens uždaromieji vožtuvai ir indikatorius, turės atskirą kainą, į kurią reikia atsižvelgti.

Svarbu nepamiršti, kad nors kai kurios dalys iš pradžių gali būti brangesnės, ilgainiui jos gali padėti sutaupyti pinigų, nes užtikrina geresnį filtravimą, tarnauja ilgiau ir jas reikia rečiau keisti.

Kur galiu įsigyti atsarginių dalių savo filtrui?

Atsarginėmis dalimis prekiaujame internetu www.jauritas.lt

Plačiau

Mineralizatoriaus kasetė

      Papildomai RO vandens valymo sistemoje montuojama kesetė su natūraliais mineralais. Prisotina vandenį mineralinių druskų jonų, kartu veikia kaip filtras, sulaikantis mechanines priemaišas. Pakeičia skonines vandens savybes.

Kaina: 17,38 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
 • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje . Parodo kiekį mg/l.

Kaina: 24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina

Rinkdamiesi atsargines geriamojo vandens filtro dalis, atsižvelkite į šiuos veiksnius: konkrečias dalis, reikalingas jūsų filtravimo sistemai, remiantis gamintojo rekomendacijomis arba profesionaliu įvertinimu. atsarginių dalių kokybę ir suderinamumą su jūsų turima filtravimo sistema.

Geriamojo vandens filtrų priedų atsarginių dalių pasirinkimas yra labai svarbus, kad jūsų filtravimo sistema būtų veiksminga ir efektyvi gaminant saugų ir švarų geriamąjį vandenį. Naudojant suderinamas ir aukštos kokybės atsargines dalis galima išvengti prastovų ir brangiai kainuojančio remonto ar keitimo.

Kai kurie iš osmosinio vandens filtro privalumų yra šie:  labai veiksmingas teršalų, įskaitant bakterijas, virusus, nitratus ir kitas kenksmingas medžiagas, pašalinimas iš vandens geresnis vandens skonis, kvapas ir skaidrumas, todėl geresnė geriamojo vandens kokybė Ilgainiui sutaupoma lėšų, skirtų vandeniui buteliuose ar kitoms filtravimo sistemoms. Mažesnis poveikis aplinkai dėl plastiko atliekų, susidarančių išpilstant vandenį į butelius Nauda sveikatai dėl kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, švino, arseno ir fluorido, kurios, vartojamos dideliais kiekiais, gali turėti neigiamą poveikį sveikatai, pašalinimo.