Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai

Jei iš Jūsų vandens čiaupo:

bėga nešvarus, rusvas vanduo, vonios ar praustuvės emalis paruduoja, geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį, jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia, kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano ir kt.

Geležies šalinimas iš vandens - tai geležies šalinimo iš vandens ar kitų medžiagų procesas. Tai galima atlikti įvairiais būdais, pavyzdžiui, filtravimo, oksidacijos ir jonų mainų. Pasirinktas metodas priklauso nuo geležies formos ir koncentracijos vandenyje, taip pat nuo pageidaujamo pašalinimo lygio. Kai kurie įprasti metodai yra vandens minkštinimo įrenginys, geležies filtras arba cheminis apdorojimas, pavyzdžiui, kalio permanganatas. Prieš pasirenkant šalinimo būdą, svarbu atlikti vandens tyrimą, kad būtų nustatyta konkreti vandenyje esanti geležies rūšis.

Kas yra nugeležinimo filtrai?

Kuomet akivaizdžiai matome, jog iš čiaupo bėgantis vanduo yra su gelsvu ar rudu atspalviu. Tokį vandenį gerti nėra žmogui pavojinga, tiesiog nemalonu, tačiau jis yra pavojus Jūsų vonios technikai. Paprastai nugeležinimo filtrai yra naudojami norint apsisaugoti nuo tokių nepatogumų buityje kaip: korozijos požymiai ant vonios, praustuvų, kranų ar kitų metalo gaminių esančių vonioje. Tai yra ypatingai aktualu tiems žmonėms, kurie naudoja brangią bei profesionalią santechniką, kuri kainuoja itin didelius pinigus. Nugeležinimas vyksta nekenksmingu aplinkai, ekologiniu būdu, o pašalinta geležis iškeliauja tiesiai į kanalizaciją.

Jums tikrai pagelbės tik vandens nugeležinimo - minkštinimo filtras namams.

Ar susiję žmogaus sveikata su nugeležinimo filtrais?

Vandens nugeležinimo filtrai būtini kiekvieniems namams, nes jų poveikis žmogaus sveikatai – didžiulis. Šie įrenginiai ne tik pašalina mechanines priemaišas, sulfidų, sieros, mangano junginius ar kitas nuodingas medžiagas, taip pat geležį, kurios apstu visuose požeminiuose gręžiniuose, normos viršijamos kartais net iki 8 kartų. Geležies turi ir vandentiekio vanduo, o tai dažnai tampa įvairių nepatogumų priežastimi. Mūsų vandens filtrai nuo geležies namams - yra puiki ilgalaikė investicija Jūsų sveikatai, bei santechnikai.

Kokia nugeležinimo filtrų nauda?

Mūsų siūlomi automatiniai vandens nugeležinimo filtrai yra skirti ir namams, ir biurams. Pasirinkę juos išvengsite daugelio nemalonumų, kurie atsiranda tinkamai nevalant vandens. Susidūrus su normą viršijančia geležies koncentracija, atsiranda grėsmė žmogaus sveikatai – tikimesnis infarktas, taip pat rizika susirgti kepenų ligomis, pažeidžiamos reprodukcinės funkcijos. Negana to, ši medžiaga kaupiasi ant arterijų ir vidinių venos sienelių, šios tampa kietesnės ir trapesnės, oda tampa sausesnė ir ima perštėti. Nugeležinimo filtrai naudingi ir kitu atžvilgiu – jais pašalinamas nemalonus vandens kvapas bei skonis, neruduoja skalbiniai, vonios ir virtuvės įranga. Taigi šios investicijos poveikis bus juntamas iš karto.

Kaip pasirinkti nugeležinimo filtrą?

Vandens nugeležinimo filtrai ir jų kainos labai skirtingos – jos priklauso nuo įvairių techninių specifikacijų, funkcijų ir klientų reikalavimų. Todėl pačiam optimaliausiam sprendimui priimti rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, srities specialistus, kurie visuomet atsakys į klausimus, padės išsirinkti bei derinsis prie Jūsų poreikių. Tokiu būdu nugeležinimo filtrai vandenį išvalys nuo visų susikaupusių kenksmingų medžiagų, o kaina bus palankiausia būtent Jums.

Vandens filtrai geležiai šalinti turi itin platų pasirinkimų sąrašą, skirtingas veikimo rūšis. Mūsų siūlomas variantas yra vandens filtrai nuo geležies su užpildu. Užpildas parenkamas kiekvienam individualiai pagal jo vandens tyrimą.

Konsultuojame, montuojame, garantija ir po garantinis aptarnavimas. Nemokamas pristatymas.

Nuo ko priklauso vandens nugeležinimo filtro kaina?

Vandens nugeležinimo filtrai kaina priklauso nuo vandens keleto veiksnių:

· įskaitant filtro tipą

· dydį

· sunaudojamą vandens kiekį

· ir aišku svarbiausią faktorių vandens tyrimo rezultatus

Kai kurie įprasti vandens filtrų tipai yra aktyviosios anglies filtrai, atvirkštinio osmoso filtrai ir mechaniniai filtrai namui. Kiekvieno iš šių filtrų tipų kainos skiriasi.

Kokios yra nugeležinimo filtrų rūšys?

Yra kelių tipų geležies šalinimo filtrai, įskaitant:

1. Su automatiniu arba rankinio valdymo vožtuvu. Automatinis vožtuvo valdymas ir rankinis vožtuvo valdymas yra du skirtingi vandens srauto per vandens filtravimo sistemą valdymo būdai.

Automatinio vožtuvo valdymo:

Privalumai:

Tai patogiau, nes automatiškai reguliuoja vandens srautą ir prireikus regeneruoja filtravimo medžiagą be rankinio įsikišimo.

Taip padeda sutaupyti vandens ir techninės druskos, nes filtras regeneruojamas tik tada, kai reikia.

Trūkumai:

Ši sistema gali būti brangesnė už rankinį vožtuvo valdymą.

Gali reikėti sudėtingesnio įrengimo ir gali prireikti elektros tiekimo.

Ji gali būti ne tokia patikima kaip rankinis vožtuvų valdymas, nes galimi mechaniniai gedimai.

2. Rankinis vožtuvų valdymas:

Privalumai:

Paprastai šis būdas yra pigesnis nei automatinis vožtuvų valdymas.

Jį palyginti paprasta įrengti ir prižiūrėti.

Nereikia elektros energijos tiekimo.

Trūkumai:

Reikalingas rankinis įsikišimas, kad būtų galima regeneruoti filtravimo medžiagą ir reguliuoti vandens srautą.

Gali būti sunaudojama daugiau vandens ir druskos nei automatinio vožtuvo valdymo atveju.

Jis gali būti ne toks patogus kaip automatinis vožtuvo valdymas, nes dažnai klientai pamiršta.

Galiausiai pasirinkimas tarp automatinio ir rankinio vožtuvų valdymo priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių ir pageidavimų. Automatinis vožtuvų valdymas gali būti patogesnis ir efektyvesnis, tačiau taip pat gali būti brangesnis ir sudėtingesnis. Rankinis vožtuvų valdymas gali būti pigesnis ir paprastesnis, tačiau taip pat gali reikėti daugiau rankinio įsikišimo.

Koks vandens nugeležinimo filtro užpildas?

Užpildas Jonų mainų derva - tai vandens filtravimo sistema, kurioje ištirpusiems mineralams, įskaitant geležį, pašalinti iš vandens naudojamas jonų mainų procesas. Filtrą sudaro dervos rutuliukai, padengti teigiamai įkrautais jonais, paprastai natrio jonais. Kai vanduo praeina pro filtrą, teigiamai įkrauti vandenyje esantys geležies jonai yra pritraukiami prie dervos karoliukų ir pakeičiami natrio jonais. Šio proceso metu iš vandens pašalinami geležies jonai, todėl jį galima gerti arba naudoti kitiems tikslams.

Jonų mainų filtrai, skirti geležies šalinimui, paprastai montuojami pagrindinėje vandentiekio linijoje, bet prieš karšto vandens šildytuvą. Juos galima naudoti kartu su kitų tipų filtrais, pvz., nuosėdų mechaniniais filtrais, kad būtų sukurtas išsamus filtravimo sprendimas.

Svarbu pažymėti, kad jonų mainų filtrus reikės periodiškai regeneruoti, kad būtų pašalinti ant dervos karoliukų susikaupę geležies jonai. Paprastai tai daroma filtrą praplaunant sūraus vandens tirpalu, kuris išlaisvina geležies jonus ir pakeičia juos šviežiais natrio jonais. Regeneravimo dažnumas priklauso nuo vandens kokybės ir filtruojamo vandens kiekio. Be to, rekomenduojama pasikonsultuoti su vandens valymo specialistu, kad būtų nustatytas geriausias sprendimas konkrečioms vandens kokybės problemoms spręsti.

Manganas vandenyje, ar padės nugeležinimo filtrai namams?

Manganą iš vandens galima pašalinti keliais skirtingais būdais, įskaitant:

Jonų mainai: Vandens geležies šalinimo ir minkštinimo įrenginiai, taip pat gali būti naudojami manganui iš vandens pašalinti. Jie veikia keisdami vandenyje esančius mangano jonus su natrio jonais, kurie vėliau nuplaunami.

Manganą iš vandens taip pat galima pašalinti naudojant adsorbentus, pavyzdžiui, aktyvuotąją anglį, t.y. automatinius anglies filtrus. Šios filtravimo priemonės adsorbuoja mangano jonus iš vandens ir veiksmingai juos pašalina.

Automatinis anglies filtras - tai vandens filtravimo sistema, kurioje vandens priemaišoms šalinti naudojama aktyvinta anglis. Sistemoje naudojamas automatinis valdymo vožtuvas, kuris valdo grįžtamojo plovimo ciklą, skirtą filtro sluoksniui valyti, kad filtras būtų nuolat filtruojamas su minimaliu žmogaus įsikišimu.

Svarbu pažymėti, kad mangano šalinimo iš vandens būdas priklauso nuo mangano rūšies ir koncentracijos vandenyje, taip pat nuo konkrečių namų savininko poreikių ir pageidavimų. Dažnai rekomenduojama atlikti profesionalią vandens analizę ir pasikonsultuoti su vandens valymo specialistu tel. +370 698 70667, kad būtų nustatytas geriausias sprendimas konkrečioms vandens kokybės problemoms spręsti.

Nuosėdų praplaunami vandens filtrai: Šiuose filtruose geležies dalelės iš vandens pašalinamos fiziniu būdu. Juose paprastai naudojama filtravimo tinklelis kuris sulaiko stambias pavyzdžiui: smėlio, rūdžių ar žvyro, taip pat geležies daleles, kurias vėliau galima lengvai pašalinti jas nuplaunant po tekančiu vandeniu.

Svarbu pažymėti, kad reikiamo geležies filtro rūšis priklauso nuo geležies tipo ir koncentracijos vandenyje, taip pat nuo konkrečių namų savininko poreikių ir pageidavimų. Dažnai rekomenduojama atlikti profesionalią vandens analizę- vandens tyrimus, bei pasikonsultuoti su vandens valymo specialistu, kad būtų nustatytas geriausias sprendimas konkrečioms vandens kokybės problemoms spręsti.

Geležies šalinimo įrenginiuose, kuriuose nenaudojamos nuotekos (be kanalizavimo), geležies filtravimui ir šalinimui iš vandens paprastai naudojamas alternatyvus vandens šaltinis, pavyzdžiui, požeminis arba paviršinis vanduo. Šis procesas gali apimti aeraciją, oksidaciją ir filtravimą, kad būtų pašalinta geležis. Be to, į vandenį gali būti dedama cheminių medžiagų, pavyzdžiui, kalio permanganato arba vandenilio peroksido, kad būtų lengviau pašalinti geležį. Šie įrenginiai gali būti naudojami gyvenamiesiems, komerciniams ar pramoniniams tikslams.

Kokia yra nugeležinimo filtrų priežiūra?

Nugeležinimo filtrų priežiūra priklauso nuo naudojamo filtro tipo ir konkrečių vandens kokybės problemų, kurias filtras namui sprendžia. Tačiau pateikiame keletą bendrų nugeležinimo filtrų priežiūros gairių:

Reguliariai darykite regeneraciją: privaloma regeneracija, kad būtų pašalintos filtro terpėje susikaupusios geležies dalelės. Atgalinio plovimo dažnumas priklauso nuo filtro tipo ir vandens kokybės, sunaudojamo vandens kiekio.

Laiku pakeiskite filtro užpildą: Nugeležinimo filtrų filtravimo jonų mainų derva ilgainiui prisisotina geležies ir ją reikia pakeisti. Keitimo dažnumas priklauso nuo filtro tipo ir vandens kokybės.

Patikrinkite ir sureguliuokite filtro nustatymus: Atsižvelgiant į vandens kokybės pokyčius, gali prireikti koreguoti nugeležinimo filtrų nustatymus. Svarbu reguliariai tikrinti ir koreguoti nustatymus, kad filtras veiktų efektyviai.

Stebėkite vandens kokybę: Reguliariai stebėkite vandens kokybę, kad užtikrintumėte, jog filtras veikia efektyviai, ir nustatytumėte bet kokius vandens kokybės pokyčius, dėl kurių gali prireikti koreguoti filtro nustatymus arba pakeisti filtravimo medžiagą.

Svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl priežiūros, (žiūrėti instrukcija) nes skirtingų tipų filtrams gali būti taikomi skirtingi specifiniai reikalavimai. Be to, pasikonsultavę su mūsų vandens valymo specialistu, galite nustatyti ir prižiūrėti tinkamai filtrą, atitinkantį jūsų vandens kokybės problemas.

Vandens filtro pajungimas

Pastaba: kai kurių filtrų montavimo instrukcijos gali šiek tiek skirtis, todėl prieš montuodami vandens filtrą visada turėtumėte susipažinti su gamintojo instrukcijomis.

UAB Jauritas prekiauja internetu ir dirba visoje Lietuvoje.

Plačiau
VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4'' VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''
−20%
 • −20%

Nugeležinimo - minkštinimo filtras vandeniui A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''

Jei iš Jūsų vandens čiaupo:

 • bėga nešvarus, rusvas vanduo
 • vonios ar praustuvės emalis paruduoja
 • geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį
 • jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia , kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano

Jums tikrai pagelbės tik vandens nugeležinimo - minkštinimo filtras namams A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''.

Kaina: 501,00 € Reguliari kaina 626,25 € Kaina
Automatinis anglies filtras namui 1044 Automatinis anglies filtras namui 1044
−30%
 • −30%

Automatinis anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1044

Blogas vandens skonis, bei kvapas? Aktyvuota anglis puiki priemonė valyti chloro junginius, pagerinti kvapą, skonį, spalvą. Pašalinti tam tikrą kiekį geležies, mangano, arseno, pesticidų, naftos produktų. Puikus pasirinkimas anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1044.

Kaina: 481,60 € Reguliari kaina 688,00 € Kaina
Automatinis anglies filtras namui 10x54 Automatinis anglies filtras namui 10x54
−30%
 • −30%

Anglies automatinis filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1054

Blogas vandens skonis, bei kvapas? Aktyvuota anglis puiki priemonė valyti chloro junginius, pagerinti kvapą, skonį, spalvą. Pašalinti tam tikrą kiekį geležies, mangano, arseno, pesticidų, naftos produktų. Puikus pasirinkimas anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1054.

Kaina: 502,60 € Reguliari kaina 718,00 € Kaina

Štai trys pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis geležies vandens filtrą:

 1. Filtravimo terpės tipas: Yra įvairių tipų filtravimo terpių, naudojamų geležies vandens filtruose, įskaitant aktyvuotąją anglį, mangano dioksidą ir  smėlį. Aktyvuotos anglies filtrai veiksmingai šalina chlorą ir kitus organinius junginius, tačiau gali būti ne tokie veiksmingi šalinant geležį. Mangano dioksido filtrai veiksmingai šalina geležį, tačiau juos gali reikėti plauti atgal ir regeneruoti. Smėlio filtruose naudojama specialaus tipo filtravimo terpė, kuri gali veiksmingai pašalinti iš vandens geležį, manganą ir vandenilio sulfidą. Rinkdamiesi filtravimo terpės tipą atsižvelkite į konkrečius vandenyje esančius teršalus.
 2. Srauto greitis ir talpa: Geležies vandens filtro srauto greitis ir talpa gali turėti įtakos jo veiksmingumui ir našumui. Rinkdamiesi geležies vandens filtrą atsižvelkite į savo namų ūkio dydį ir namų ūkyje sunaudojamą vandens kiekį.
 3. Priežiūra ir išlaidos: Kad geležies šalinimo vandens filtrai veiktų efektyviai, juos reikia reguliariai prižiūrėti ir keisti. Rinkdamiesi geležies šalinimo vandens filtrą atsižvelkite į filtro keitimo kainą ir dažnumą, taip pat į visus priežiūros reikalavimus. Kai kuriuos filtrus reikia dažniau keisti ir ilgainiui jie gali būti brangesni, o kiti gali būti ekonomiškesni, bet reikalauti dažnesnės priežiūros. Be to, atsižvelkite į filtro įrengimo ir eksploatavimo išlaidas, taip pat į visas gamintojo teikiamas garantijas ar laidavimus.

Atsižvelgdami į šiuos tris pagrindinius punktus, galite pasirinkti geležies vandens filtrą, kuris veiksmingai pašalina geležį ir kitus teršalus iš jūsų namų ūkio vandens ir atitinka konkrečius jūsų namų ūkio poreikius.

Pasirinkę geležies vandens filtrą galite pagerinti savo namų ūkio vandens kokybę sumažindami arba pašalindami geležį ir kitus teršalus, dėl kurių gali atsirasti dėmių, kvapų ir kitų problemų.

"Pajuskite vandens kokybės skirtumą su mūsų vandens nugeležinimo filtrais namams - mėgaukitės gaiviu, švariu ir gaiviu vandeniu kiekvieną dieną!"

Vandens geležies šalinimo filtras yra puiki investicija į jūsų namų ūkį, nes jis pašalina iš vandens geležį, priemaišas, nuosėdas ir kitus teršalus, todėl gaunate švarų ir gaivų, puikaus skonio vandenį. Naudodami vandens skaidrinamąjį filtrą galite pagerinti bendrą vandens kokybę, apsaugoti savo sveikatą ir prailginti prietaisų tarnavimo laiką. Naudodami mūsų aukštos kokybės vandens minkštinimo-nugeležinimo filtrus galite džiaugtis vandens kokybės skirtumu ir kasdien patirti švaraus ir gaivaus vandens privalumus!