Hot Deals
Visos kategorijos

RVS master technologijos

RVS master technologijos


O mano automobiliui reikia RVS? Kas tai - RVS-master ? Kaip veikia RVS master?

Variklio "Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km ! Skambinkite

8 698 70667 nemokama konsultacija, nuo patarimo iki sprendimo!

Ar žinojote, kad - reguliariai naudojant RVS-master produkciją nepriklausomai nuo kilometražo pilnai išvengiamas variklio susidėvėjimas.

Koks RVS master technologijos efektas susidėvėjusiems varikliams?

1. Kompresija, tepalo slėgis išauga iki gamyklinių parametrų. Slėgis visuose cilindruose išsilygina.Pilnai atsistato visi susidėvėję metaliniai paviršiai

2. Vibracija sumažėja iki 50%

3. Trinties koeficientas sumažėja iki 0,003

4. Degalų ekonomija nuo 5-20% (kartais daugiau)

5. Vožtuvų hidrokompensatorių triukšmingumas nutyla

6. CO ir CH variklio išmetamuose dujose sumažėja 2-3 kartus

7. Tepalų sąnaudos sumažėja iki 0

8. Žiemos metu variklis užsiveda žymiai lengviau

9. Padidėja variklio ilgaamžiškumas 2-3 kartus

Koks RVS master technologijos efektas naujiems varikliams?

  1. Padidėja variklio galia iki 1-3 a.j (kw).Variklis iki 100 tūks. km visiškai nustoja dėvėtis
  2. Sumažėja vibracija
  3. Sumažėja degalų sąnaudos
  4. Žiemos metu žymiai lengviau užsiveda.Iki 100 tūkst. km naujiems varikliams užtenka tik vieno RVS-master apdorojimo

Naudojimas:

RVS-master padėvėtuose varikliuose naudojamas 2 kartus. Po pirmojo RVS-master apdorojimo, nuvažiavus 400-500 km, atliekamas antras, Sekantis apdorojimas atliekamas tik po 100 000km. (priklausomai nuo variklio susidėvėjimo)Nesant tepalo variklyje galima eksploatuoti jį iki 200km. RVS-master technologija - tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. Jos unikalumas-variklių , pavarų dėžių , reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant. Kas yra RVS-master ? RVS-master –tai atstatomoji remonto sudėtis- smulkios dispersijos , daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas , šungitas,nefritas ) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys .RVS netirpsta jokiame skystyje , tame tarpe , nei degaluose ,nei tepaluose , bet dera su visais jų tipais. Kaip veikia RVS-master ? Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių – cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt.. RVS-master , varikliui veikiant, dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją , kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis , storesnis ten , kur didesnė trintis arba , kur didesnis susidėvėjimas.

Paskambinkite mums 8 698 70667 norėdami pasikonsultuoti arba parašykite [email protected] juk tai nieko nekainuoja!

Garantija ir pogarantinis aptarnavimas. Nemokamas pristatymas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Plačiau

RVS-Dp3 (IC) kuro sistemai

Dyzelinio variklio aukšto slėgio siurbliams ir purkštukams iki 3000 cm³, iki 6000 cm³ dviejų pakuočių Dp3 ir t.t.

"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

 

Kaina: 33,00 € Kaina

RVS-IC kuro sistemai

Benzininio variklio kuro sistemai iki 3000 cm³, iki 6000 cm³ dviejų pakuočių IC ir t.t.

"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

 

Kaina: 28,00 € Kaina

RVS-ATr7 dvitakčiams varikliams

RVS-master ATr7 skirta iki 7 litrų tepalo karteryje automatinėms pavarų dėžėms.Esant didesniam kiekiui tepalo naudoti atitinkamai daugiau pakuočių.

"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

 

Kaina: 40,90 € Kaina

Skambinkite 8 698 70667 nemokama konsultacija, nuo patarimo iki sprendimo!  Parinkimas priklauso nuo jūsų automobilio vartojamo kuro rūšies, ir dėl ko yra pasirenkamas RVS master produktas. 

Su RVS master produktais kuro sistemai sumažinsite: Iki 25-50% kenksmingų medžiagų išmetimą.  Iki 10-20% sumažina degalų sąnaudas. Pakelia benzino oktaninį skaičių nuo 5 iki 7 sumažina detonacijos riziką.

Pasirinkti tinkamus tepalų priedus savo automobilio degalų sistemai gali būti sudėtingas procesas, tačiau štai keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:  Degalų tipas: renkantis tinkamus tepalų priedus labai svarbu, kokio tipo degalus naudojate savo automobilyje. Skirtingi degalai pasižymi skirtinga chemine sudėtimi ir savybėmis, todėl jiems reikia skirtingų priedų. Pavyzdžiui, benzininiams varikliams reikia kitokių priedų nei dyzeliniams varikliams.  Paskirtis: tepalo priedo paskirtis yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Vieni priedai skirti degalų sistemai valyti, kiti - išvengti korozijos, sumažinti trintį arba pagerinti degalų naudojimo efektyvumą. Įsitikinkite, kad pasirinkote priedą, atitinkantį numatytą paskirtį.  Prekės ženklas ir kokybė: RVS master turi gerą vardą, kuris tiekia aukštos kokybės priedus.   Suderinamumas: Įsitikinkite, kad tepalo priedas yra suderinamas su jūsų transporto priemonės degalų sistema. Kai kurie priedai gali būti kenksmingi tam tikrų tipų degalų sistemoms arba gali netinkamai veikti su tam tikrų tipų varikliais.

 RVS master kaina: Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tepalo priedo kaina. Nors nebūtinai norite rinktis pigiausią variantą, taip pat nenorite išleisti per daug už priedą, kuris neduoda daug naudos.  Atsiliepimai ir rekomendacijos: Ieškokite kitų transporto priemonių savininkų ar mechanikų, kurie naudojo priedą, atsiliepimų ir rekomendacijų. Jų patirtis ir įžvalgos gali suteikti vertingos informacijos, kuri padės jums priimti pagrįstą sprendimą.  Apibendrinant galima pasakyti, kad rinkdamiesi tepalų priedus savo automobilio degalų sistemai, atsižvelkite į degalų rūšį, paskirtį, prekės ženklą ir kokybę, suderinamumą, kainą ir kitų naudotojų atsiliepimus bei rekomendacijas. Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite pasirinkti priedą, kuris padės jūsų degalų sistemai veikti sklandžiai ir efektyviai.

Tepalų priedai yra skirti pagerinti automobilio degalų sistemos veikimą, suteikiant įvairių privalumų, įskaitant:  geresnį degalų naudojimo efektyvumą: Tepalų priedai gali sumažinti trintį ir padidinti degalų naudojimo efektyvumą, nes padeda varikliui efektyviau deginti degalus. Tai reiškia, kad tam pačiam atstumui nuvažiuoti jūsų automobiliui reikės mažiau degalų, todėl sutaupysite pinigų degalams.  Variklio apsauga: Tepalų priedai apsaugo variklį nuo susidėvėjimo mažindami trintį ir užkirsdami kelią korozijai. Tai gali pailginti variklio tarnavimo laiką ir sumažinti gedimų ar brangaus remonto tikimybę.  Švaresnė degalų sistema: Tepalų priedai gali padėti išlaikyti švarią degalų sistemą, nes pašalina nuosėdas ir kitus teršalus, kurie gali užkimšti degalų purkštukus, sumažinti degalų srautą ir sumažinti variklio našumą. Tai gali pagerinti bendrą variklio veikimą ir sumažinti variklio gedimo riziką.  Geresnė išmetamųjų teršalų emisija: Tepalų priedai taip pat gali pagerinti išmetamųjų teršalų kiekį, nes sumažina kenksmingų teršalų, kurie degimo metu patenka į atmosferą, kiekį. Tai gali padėti jūsų transporto priemonei atitikti išmetamųjų teršalų normas ir sumažinti jos poveikį aplinkai.  Geresnės eksploatacinės savybės: Tepalų priedai gali padėti pagerinti variklio veikimą, nes sumažina triukšmą ir vibraciją, pagerina pagreitį ir bendrą variklio reakciją.  Apibendrinant galima teigti, kad tepalų priedai gali suteikti daug naudos automobilių degalų sistemai, įskaitant didesnį degalų naudojimo efektyvumą, variklio apsaugą, švaresnę degalų sistemą, geresnes išmetamųjų teršalų emisijas ir geresnes bendrąsias eksploatacines savybes. Pasirinkę savo automobiliui tinkamus tepalų priedus, galite padėti išlaikyti sklandų ir efektyvų variklio veikimą, kartu sumažindami gedimų ir brangiai kainuojančio remonto riziką.