Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens minkštinimo filtrai Cabinet2in1

Vandens minkštinimo filtrai Cabinet2in1

Dažna problema, su kuria susiduria žmonės tai kietas vanduo. Ji atsiranda tuomet, kada turime kalcio ir magnio jonų perteklių.

Vandens minkštinimo filtrų pagalba turėsite:

 1. švelnius bei purius plaukus, švelnią odą
 2. ilgiau tarnaus buitinė technika, mažiau elektros sąnaudų
 3. O ir ant krano, duše neliks vandens lašų žymių

Kokias problemas sukelia kietas vanduo?

 1. palieka baltas kalkių nuosėdas
 2. trumpina buitinių prietaisų tarnavimo laiką
 3. didesnės elektros sąnaudos, apkalkėję kaitinimo elementai
 4. vandenyje esantys mineralai ištraukia drėgmę, taigi
 5. sausina veido ir kūno odą
 6. trapūs ir lūžinėjantys plaukai
 7. užkemša poras
 8. sukelia niežulį ir paraudimus
 9. todėl kietas vanduo – itin žalingas jautrių žmonių, taip pat ir kūdikių, odai.

Vandens minkštinimo filtrai padeda:

 1. pagerina vandens kokybę,
 2. tausoja buities prietaisus,
 3. pailgina jų tarnavimo laiką,
 4. padeda sutaupyti elektros energijos (neapkalkėję kaitinimo elementai veikia ženkliai efektyviau),
 5. sunaudojama mažiau prausimuisi skirtos kosmetikos,
 6. sumažina valymo priemonių sunaudojamą kiekį
 7. išsaugoma sveika oda
 8. išlaiko minkštus ir žvilgančius plaukus

Dažnai užduodami klausimai:

Kaip sužinoti, ar vanduo minkštas ar kietas?

Dėl kieto vandens sunku tinkamai išvalyti daiktus. Pavyzdžiui, nešvarios rankos, prastai išskalbia skalbinius ir indus, o norint tinkamai išplauti daiktus, reikia įdėti daug muilo, chemijos ir pastangų.

Kas yra kietas vanduo?

Sąvoka „kietas vanduo“ reiškia vandenį, kuriame yra daug mineralinių nuosėdų, tokių kaip kalcio ir magnio druskos.

Ar kietas vanduo iš tikrųjų sukelia plaukų slinkimą?

2016 m. paskelbtame tyrime nustatytas ryšys tarp kieto vandens naudojimo ir plaukų slinkimo.

Plaunant plaukus su kietu vandeniu ant plaukų susikaupia perteklinės mineralinės nuosėdos dėl kurių gali

 1. išsišakoti
 2. sausėti
 3. būti trapūs ir lūžinėti linkę plaukai
 4. jaustis riebaluoti ir suglebę

Kaip panaikinti kieto vandens žalą plaukams?

Kaip, naudodamas vandens filtrą nuo kalkių, galiu pakeisti kieto vandens daromą žalą plaukams?

Štai 3 patarimai, kurie padės pakeisti kieto vandens poveikį plaukams naudojant minkštą vandenį:

 1. Naudokite vandens filtrą nuo kalkių: Įdiegus vandens filtrą nuo kalkių duše, galima pašalinti kietą vandenį sukeliančius mineralus, pvz., kalcį ir magnį. Tai padės suminkštinti vandenį ir sumažinti neigiamą poveikį plaukams.
 2. Naudokite valomąjį šampūną: Šampūnai su valomosiomis medžiagomis yra skirti pašalinti nuo plaukų susikaupusias nuosėdas, įskaitant mineralines medžiagas, esančias kietame vandenyje. Kartą per savaitę arba pagal poreikį naudokite valomąjį šampūną, kad pašalintumėte ant plaukų susikaupusias nuosėdas.
 3. Reguliariai naudokite gilų kondicionierių: Dėl kieto vandens plaukai gali tapti sausi ir lūžinėjantys, todėl svarbu reguliariai naudoti giluminį kondicionierių, kuris padės atkurti plaukų drėgmę ir maitinimą. Kartą per savaitę arba pagal poreikį naudokite giluminio kondicionavimo priemonę, kuri padės panaikinti kieto vandens daromą žalą plaukams.

Reguliariai naudodami nuo kalkių apsaugantį vandens filtrą, valomąjį šampūną ir giluminį kondicionierių, galite pakeisti kieto vandens poveikį plaukams ir atkurti natūralų jų blizgesį bei sveikatą.

Kaip suminkštinti kietą vandenį namuose?

 1. Vandens minkštinimo filtrai, ir dušo galvutės gali būti naudojami kietam vandeniui minkštinti jūsų namuose. Be to, norėdami išvengti neigiamo kieto vandens poveikio jūsų plaukams, galite išbandyti bet kurį iš aukščiau paminėtų skirtingų metodų. Dėl kieto vandens plaukai gali išsausėti arba skilinėti, o tai savo ruožtu gali sukelti plaukų lūžinėjimą. Taigi, kietas vanduo gali netiesiogiai sukelti plaukų slinkimą. Minkštas vanduo yra geresnis jūsų plaukams, nes padeda išlaikyti juos minkštus ir žvilgančius.
 2. Sumontuokite dušo galvutės filtrą Dušo filtro įrengimas gali padėti iš vandens pašalinti mineralų perteklių, stiprias chemines medžiagas ir bakterijas. Dušo filtrai sumažina kieto vandens daromą žalą plaukams ir odai.

Vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo, praplaunami mechaniniai filtrai namams. Geriamo vandens filtrai KRAUSEN su Osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija, apsauga nuo pratekėjimo, TDS parodymai, tai ištirpusių medžiagų parodymai, signalas praneša kada jums laikas keisti filtrus.

Vandens minkštinimo filtrai.Ekologiški ir kompaktiški Krausen Cabinet A-R(F)

Profesionalų konsultacijos

Galime rasti optimalų sprendimą visiems atvėjams, nepriklausomai ar gyvenate bute ar name. Paskambinkite mums 8 698 70667 konsultacijai, arba parašykite [email protected] juk tai nieko nekainuoja!

Garantija ir po garantinis aptarnavimas. Vandens filtrų atsarginės dalys. Nemokamas pristatymas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Plačiau
Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-5R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-5R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 319,00 € Reguliari kaina 398,75 € Kaina
Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F) Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-10R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 375,40 € Reguliari kaina 469,25 € Kaina
vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25 vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-25R(F)

Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 584,81 € Reguliari kaina 749,75 € Kaina
Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035 Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035
−25%
 • −25%

Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035

Atsibodo kalkėtas vanduo? kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiškas minkštinimo filtras vandeniui Krausen Slide Luxe 1035 - tai dar efektyvesnis vandens minkštinimas. Visi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 579,68 € Reguliari kaina 772,90 € Kaina
nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20 nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F)

Cabinet A-20R(F) automatinis kompaktiškas vandens minkštinimo filtras su "Krausen C100E" jonų mainų derva

 Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 553,61 € Reguliari kaina 709,75 € Kaina
Filtras nuo kalkių ONYX-1035-2S-LCD(25L- C100E) 3/4'' Filtras nuo kalkių ONYX-1035-2S-LCD(25L- C100E) 3/4''
 • Nauja

Vandens filtras nuo kalkių Cabinet A-25 2S

Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės kompaktiški vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas

Vandens filtras nuo kalkių Cabinet A-25 

Kaina: 529,64 € Kaina

Rinkdamiesi "Cabinet 2in1" vandens minkštinimo filtrą, atsižvelkite į vandens kietumo lygį, jūsų suvartojamą vandens kiekį ir vartotojų kiekį, taip pat filtro dydį.

Pasirinkę Cabinet 2in1 vandens minkštinimo filtrą, galėsite vienu patogiu įrenginiu ir minkštinti, ir filtruoti vandenį, taip sutaupydami vietos ir sumažindami kelių filtrų poreikį. Jis taip pat gali pagerinti vandens skonį ir kvapą, apsaugoti drabužius ir prietaisus nuo dėmių ir apsaugoti vandentiekį bei vandenį naudojančius prietaisus nuo žalos, kurią sukelia kieto vandens sankaupos.

Cabinet 2in1 vandens minkštinimo filtro privalumų yra geresnė vandens kokybė, mažesnės priežiūros išlaidos ir ilgesnis vandenį naudojančių prietaisų tarnavimo laikas. Be to, jis gali užkirsti kelią apnašų susidarymui ir mineralų kaupimuisi vandentiekio sistemoje ir prietaisuose, pagerinti vandens šildytuvo efektyvumą ir užtikrinti švarų, minkštą vandenį maudymuisi, valymui ir maisto gaminimui.