Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

 • −22%
nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F)


709,75 €
Kaina: 553,61 € Sutaupote 22%
Su PVM

Cabinet A-20R(F) automatinis kompaktiškas vandens minkštinimo filtras su "Krausen C100E" jonų mainų derva

 Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

 Siunčiame tik per kurjerį!    

Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-20R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (*jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F):

 • Suminkština vandenį;

 • Šalina geležį, jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l;

 • Ekologiškas;

 • Kompaktiškas.

 • Reagentas – druska.

 • Įkrovos tarnavimo laikas nuo 5 iki 8 metų.

 • Galimas vandens nuleidimas į BIO talpyklas

 • Druska užpildui įsigyjama atskirai!

Kokie privalumai pajungus minkštinimo vandens filtrą nuo kalkių?

 1. Kalkių nuosėdų mažinimas: Jonų mainų derva, naudojama šiame vandens minkštiklyje, gali veiksmingai pašalinti mineralus, dėl kurių vamzdžiuose ir prietaisuose kaupiasi kalkių nuosėdos, todėl sumažėja užsikimšimo ir pažeidimų rizika.
 2. Ilgesnis prietaisų tarnavimo laikas: Ši vandens minkštinimo sistema, neleisdama prietaisuose kauptis kalkėms, gali prailginti vandens šildytuvų, skalbimo mašinų, indaplovių ir kitų vandenį naudojančių prietaisų tarnavimo laiką.
 3. Energijos vartojimo efektyvumas: Jei vandens šildytuvuose, boileriuose ir kituose prietaisuose bus mažiau kalkių, reikės mažiau energijos vandeniui šildyti. Dėl to gali sumažėti energijos sąnaudos ir sąskaitos už komunalines paslaugas.
 4. Geresnė vandens kokybė: Minkštintas vanduo dažnai būna malonesnis gerti ir gali pagerinti maisto ir gėrimų, kurių gamybai naudojamas vanduo, skonį.
 5. Trumpesnis valymo laikas ir mažesnės išlaidos: Minkštintas vanduo gali sumažinti ant paviršių susikaupusių muilo nuosėdų ir mineralinių medžiagų kiekį, todėl valymas tampa lengvesnis ir sumažėja griežtų valymo chemikalų poreikis.
 6. Nauda aplinkai: Vandens minkštinimo įrenginys gali turėti teigiamą poveikį aplinkai, nes sumažina aštrių valymo chemikalų poreikį ir sumažina vandens suvartojimą.

Visi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

 

Kad išvengtumėte nesklandumų atliekant prijungimo darbus, rekomenduojame Jums KRAUSEN sertifikuoto specialisto paslaugą. 

Krausen įrenginiams ir filtrų įkrovoms yra suteikiama 2 (dviejų) metų garantija

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

 

679

Charakteristikos

Vandens filtro našumas
1,7 m3
Matmenys (cm)
33x48x82
Pajungimo sriegio skersmuo (coliais)
3/4
Reagentas
druska
Įkrovos tarnavimo laikas
apie 5-8 metai (keičiamas)
Užpildo kiekis (l)
18
Vartotojų skaičius
3-4
Įkrovos medžiaga
Jonų mainų derva - Krausen C-100E

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F)

Cabinet A-20R(F) automatinis kompaktiškas vandens minkštinimo filtras su "Krausen C100E" jonų mainų derva

 Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Pateikite atsiliepimą

Susiję prekės