Hot Deals
Visos kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją KRAUSEN

Italų kompanijos KRAUSEN pradžia - 1937 metai. Kompanijos įkūrėjas austrų kilmės inžinierius ir mokslininkas Ferdinandas Krausen. 

        KRAUSEN – ekologiška Jūsų namų vizija

           Italų kompanijos KRAUSEN pradžia - 1937 metai. Kompanijos įkūrėjas austrų kilmės inžinierius ir mokslininkas Ferdinandas Krausen. Veiklos pradžioje kompanija specializavosi puodų iš medicininio plieno gamyboje, vėliau F.Krausen įdiegė ir sėkmingai realizavo šiuolaikišką namų ekologijos viziją. Ją anot F. Krausen, sudaro trys dalys:

  · Švarus oras

   · Švarus vanduo

     · Sveikas maistas

    Švarus oras

    Ekologiškas ir komfortiškas oro sąlygas Jūsų namuose sukurs pagal naujausias technologijas pagaminti KRAUSEN dulkių siurbliai. Universalūs KRAUSEN siurbliai gali ne tik siurbti dulkes, jie valo, drėkina, aromatizuoja Jūsų gyvenamų patalpų orą, sunaikina namines dulkių erkes ir kitus alergenus, panaikina nemalonius kvapus. Šių siurblių pagalba galima plauti, atlikti giluminį kilimų, kiliminių dangų ir minkštų baldų valymą.

    Švarus vanduo

    70% Žemės paviršiaus dengia vanduo. Skaičiuojant procentais toks pat kiekis vandens sudaro ir kiekvieno suaugusio Žemės gyventojo organizmą. Vandens paskirtis - valyti mūsų organizmą, išnešioti maisto produktus. Pasaulinė statistika teigia, kad dėl vandens trūkumo ar prastos jo kokybės kasdien pasaulyje miršta apie 25 tūkstančiai žmonių. Laimė, Lietuvoje negalime skųstis vandens trūkumu, tačiau vandens, tekančio iš mūsų čiaupo, kokybė tikrai kelia rūpesčių. KRAUSEN sprendžia šią problemą pirstatydama Jums platų asortimentą atbulinio osmoso membraninių vandens valymo sistemų, skirtų valyti Jūsų geriamą vandenį.

    Sveikas maistas

    Ne paslaptis, kad valgome per daug koloringą, turintį per mažai maistingųjų medžiagų, mineralų ir vitaminų maistą. Iš medicininio plieno 18/10 pagaminti KRAUSEN puodai maistą ruošia minimalioje temperatūroje, papildomai nenaudojant vandens ir riebalų, išsaugant natūralius vitaminus ir mineralus. Taip paruoštas maistas išties sveikas ir skanus!


            Kompanija KRAUSEN rūpinasi Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimo kokybe!8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN su mineralizatoriumi 8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN 75 SS PLUS
−35%
  • −35%

8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN

Vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN tai 8-ių pakopų geriamojo vandens valymo sistema . Tai vandens filtras Krausen su mineralizatoriumi ir  šarminiu filtru kuris prisotina, valant vandenį dalinai prarastais, jonizuotais kalcio, magnio, natrio, kalio mineralais, padidina vandens  pH. 

Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

Kaina: 259,35 € Reguliari kaina 399,00 € Kaina
Automatinis anglies filtras namui 10x54 Automatinis anglies filtras namui 10x54
−30%
  • −30%

Anglies automatinis filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1054

Blogas vandens skonis, bei kvapas? Aktyvuota anglis puiki priemonė valyti chloro junginius, pagerinti kvapą, skonį, spalvą. Pašalinti tam tikrą kiekį geležies, mangano, arseno, pesticidų, naftos produktų. Puikus pasirinkimas anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1054.

Kaina: 502,60 € Reguliari kaina 718,00 € Kaina

Atsarginė rankena

 Naujos kartos KRAUSEN puodai, jų puikus dizainas ir funkcionalumas, išskirtinės savybės ir  įspūdingos galimybės išties daugelį metų džiugina kiekvieną virtuvės šeimininkę.

Kaina: 6,38 € Kaina
Automatinis anglies filtras namui 1044 Automatinis anglies filtras namui 1044
−30%
  • −30%

Automatinis anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1044

Blogas vandens skonis, bei kvapas? Aktyvuota anglis puiki priemonė valyti chloro junginius, pagerinti kvapą, skonį, spalvą. Pašalinti tam tikrą kiekį geležies, mangano, arseno, pesticidų, naftos produktų. Puikus pasirinkimas anglies filtras namui Krausen AQUA LUXE PLUS 1044.

Kaina: 481,60 € Reguliari kaina 688,00 € Kaina
ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED Daugiafunkcinis buitinis ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED Daugiafunkcinis buitinis
−25%
  • −25%

Buitinis vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR RED - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

Kaina: 53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina
KRAUSEN ECO KRAUSEN ECO
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys KRAUSEN ECO

Dulkių siurblys  su vandeniu KRAUSEN ECO -  su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

Kaina: 286,69 € Reguliari kaina 318,54 € Kaina
Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe

Dulkių siurblys KRAUSEN YES LUXE -  su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

 

Kaina: 375,30 € Reguliari kaina 417,00 € Kaina