Hot Deals
Visos kategorijos

5 - 8 - ių pakopų vandens filtrai

5 - 8 - ių pakopų vandens filtrai

5 - 8 - ių pakopų filtrai su mineralizatoriumi, bei pH kasete ir magnetiniu struktūrizatoriumi

Kokie šių filtrų yra privalumai?

Penkių-aštuonių pakopų geriamojo vandens filtrai su atvirkštinio osmoso (RO) membrana, mineralizatoriaus ir pH šarminėmis kasetėmis turi daug privalumų:

  1. Didelio efektyvumo filtravimas: Šiuose filtruose paprastai naudojamas kelių pakopų filtravimo procesas, kuris gali pašalinti daugybę teršalų, įskaitant ištirpusias kietąsias medžiagas, bakterijas, virusus, sunkiuosius metalus ir organinius junginius.
  2. Geresnis skonis ir kvapas: RO membrana pašalina ištirpusias kietąsias medžiagas ir priemaišas, kurios gali sukelti nemalonų vandens skonį ir kvapą.
  3. Šarmų ir mineralizatorių kasetė: Kalcio ir magnio, kurie gali padėti pagerinti vandens skonį ir subalansuoti vandens pH lygį.
  4. Ilgalaikis: Šie filtrai paprastai tarnauja ilgiau nei vienpakopiai, nes juose naudojami keli filtravimo etapai.
  5. Patogumas: Šiuos filtrus galima sumontuoti po kriaukle, o tai yra patogiau, nei keisti kelis filtrus skirtingose namų vietose.
  6. Saugus geriamasis vanduo: Šie filtrai labai efektyviai pašalina kenksmingus teršalus, todėl užtikrina saugų geriamąjį vandenį jums ir jūsų šeimai.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad skirtingi filtrai pašalina skirtingus teršalus, todėl svarbu pasirinkti tinkamą filtrą pagal konkrečius poreikius. Be to, ne visi filtrai yra vienodi, o vieni gali reikalauti daugiau priežiūros nei kiti. Norint nustatyti geriausią variantą savo namams, pravartu pasikonsultuoti su specialistu.

Konsultuojame, montuojame, aptarnaujame visoje Lietuvoje. UAB Jauritas prekiauja internetu www.jauritas.lt el. parduotuvėje.

Nuo ko priklauso osmoso filtro kaina?

Vandens filtro po kriaukle virtuvėje kaina priklauso nuo vandens filtro pakopų skaičiaus.

Kodėl jums reikalingas mineralizatorius ir kokia jo nauda atvirkštinio osmoso vandens filtre?

Dėl prastos vandentiekio vandens kokybės osmoso filtrai yra plačiai montuojami privačiuose butuose ir namuose. Sistemos, veikiančios atvirkštinės osmozės principu, užtikrina aukščiausią apsivalymo laipsnį. Bet jie yra didesnės eilės nei kiti filtrai. Kyla klausimas: ar prasminga papildomai leisti pinigus vandens mineralizatoriaus įrengimui po atvirkštinės osmoso membrana?

Atvirkštinio osmoso sistema pagrįsta iš anksto paruošto vandens priveržimu per membraną su labai mažomis skylėmis. Jų dydis yra panašus į vandens molekulių dydį, todėl 99% jame ištirpusių medžiagų yra sulaikomos ir nuplaunamos į kanalizaciją. Skaitykite daugiau apie atvirkštinio osmoso valymą. čia arba žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą:

Be kenksmingų priemaišų, membrana nepraleidžia ir gyvybiškai svarbių elementų: kalcio, magnio, kalio druskos ir kiti. Daug diskutuojama apie tokio beveik distiliuoto vandens gėrimo pavojų.

Osmoso priešininkai yra tikri, kad mažai mineralizuotas vanduo iš organizmo išstumia druskas. Jų trūkumas sukelia kaulų ir kremzlių audinių problemas, padidina aritmijų ir artrozių riziką, neigiamai veikia dantų ir dantenų būklę.

Kita pusė teigia, kad tokio vandens gerimas neturi neigiamos įtakos sveikatai ir nesukelia druskos trūkumo. Juk mineralus gauname su maistu ir kitais gėrimais. Taip pat yra oficialių įrodymų, kad žmonės, kurie daugelį metų gėrė silpnai druskingą vandenį, nesiskundė prasta sveikata.

Kas yra mineralizatorius?

Mineralizatorių - sudaro mineralinis užpildas, įdėtas į keramikinį ar plastikinį dėklą. Jos užduotis - sureguliuoti pH ir padidinti mineralų kiekį. Paprastai valymo sistemos schema apima mineralizatoriaus sumontavimą priešais geriamąjį čiaupą iškart po anglies antrinio filtro. Dažnai anglies ir mineralizaciniai užpildai sujungiami vienoje kasetėje, tada dingsta poreikis atlikti papildomą veiksmą.

Mineralizatorių užpildymą sudaro kalcitas. Šios formos gamtoje paplitęs kalcio karbonatas. Be to, pridedami magnio, natrio ir kalio katijonai, taip pat karbonatų, sulfidų ir chloridų anijonai.

Tiesioginio srauto osmoso vandens filtras turintis daug privalumų:

1. Kompaktiškumas.
2. Universalumas. Integruotas siurblys leidžia prisijungti prie vandens tiekimo sistemos, kurios slėgis yra 0,5 atm.
3. Aukštas našumas. 3,6-3,9 litro per minutę.
4. Mažai išteka į kanalizaciją – „dren water“ 0,9-1,2 litro.
5. Ilgaamžiškumas. Yra automatinio membranos plovimo funkcija: po kiekvieno filtravimo sistemos įjungimo 20 sekundžių galinga vandens srovė praeina per ją priešinga kryptimi. Taigi jis išvalomas, ilgą laiką išlaikant savo savybes. Dėl to membrana trunka ilgiau, o išmetimų į kanalizaciją skaičius mažėja.

6. Aukštos kokybės vandens valymas ir mineralizavimas, įskaitant prisotinimą naudingais mikroelementais.

7. Paprastas naudojimas ir valdymas dėl diodų skydelio su šviesos indikatoriais.

Geriamo vandens sistemos, liaudyje žinomos kaip atbulinio osmoso (reverse osmosis) arba RO yra bene labiausiai mitais apipinta namo infrastruktūros dalis. Dažnam teko susidurti su komivojažieriais einančiais per namus/butus ir siūlančiais vandens gerinimo sistemas kainuojančias po kelis ar net keliolika tūkstančių eurų. Kitam pasirinkimo spektro gale yra sistemos, kainuojančios vos kelis šimtus litų. Jei visai tiksliai normalią 5-6 pakopų RO sistemą galima nusipirkti už nepilnus 400 eur.

Dažniausiai klientai ieškodami geriamo vandens sistemos jiems kyla šie klausimai:

Kuo skiriasi atbulinio osmosio komplektas už 450 eur ir 1400 eur ? Ir ar tikrai sistema kainuojanti 1400 eur verta tokios kainos. Į šiuos klausimus ir pabandysime žemiau atsakyti.

Svarbiausias klausimas prieš renkantis geriamo vandens sistemą – koks slėgis jūsų vandentiekio sistemoje. Atbulinio osmoso membranos optimaliai dirba esant 3-7 atmosferų slėgiui, optimalus rekomenduotinas – 6 atmosferos. Jei jūsų sistemoje slėgis mažesnis – teks rinktis sistemą su slėgio kėlimo siurbliu. Jei slėgis didesnis – teks jį mažinti. Esant per mažam slėgiui bus švaistomas vanduo. Jei Jūs planuojate statyti geriamo vandens sistemą nuosavame name, kur vanduo tiekiamas hidroforo pagalba – Jums tikriausiai teks statyti slėgio kėlimo siurbliuką. Jei gyvenate daugiabutyje – gali tekti mažinti slėgį (gerokai pigiau nei siurblys). Bet kuriuo atveju prieš renkantis sistemą tikslinga būtų vandens slėgį pasimatuoti.

Pagrindinis RO sistemos elementas – atbulinio osmoso membrana. Jos pagalba yra pašalinami pagrindiniai teršalai ir teoriškai, praeina tik grynas vanduo. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį membranos rūšiuojamos – tai jų pralaidumas, matuojamas galonais per dieną. Buitinėms membranoms šis dydis svyruoja 50 GPD, 75 GPD, 100 GPD. Nelabai galime įsivaizduoti šeimą suvartojančią daugiau nei 100 galonų per dieną. Taip pat svarbu ir pačios membranos kokybė (dažnai reklamose vyrauja teiginiai: membrana pagaminta JAV). Jei gamintojo šalis neakcentuojama – membrana bus pagaminta Kinijoje. Internete vyrauja nuomonė, kad gera membrana gali tarnauti 3-5 metus, normali (įskaitant kiniškas) – 2 – 4 metus.

Pirminiai filtrai – elementas užtikrinantis membranos ilgaamžiškumą. Internete vyrauja nuomonė, gal gera sistema privalo turėti bent 5 pirminius filtrus (mano nuomone, dažnai gali užtekti tik 3). Kita vertus populiaresnės sistemos turinčios 2 anglies filtrus ir tik vieną kietų dalelių. Taip iš ateinančio vandens efektyviau pašalinamas chloras (galintis suardyti atbulinio osmoso membraną). Žinoma, tokios sistemos savikaina didesnė. Daugelis šaltiniu rekomenduoja dėti du kietų dalelių ir du anglies pirminius filtrus.

Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas vanduo, už RO membranos statomi papildomi vandens kokybės gerinimo filtrai. Aktyvios anglies filtras statomas praktiškai visada (pagerina vandens skonį ir kvapą). Tokia sistema dažnai vadinama RO5 (3 pirminiai filtrai, 1 membrana, 1 aktyvios anglies filtras). Papildomai prie šios sistemos galima prijungti mineralizatorių (grąžina į vandenį atbulinio osmoso membranos pašalintus mineralus), UV filtrą (žudo mikroorganizmus) ir pH kasetę, magnetinį struktūrizatorių, mineralizatorių t.t.

Korpusas. Tokių filtrų komponentai, tokie kaip korpusai, jungtys, ventiliai ir t.t. yra kokybiškesni, tarnaus ilgiau ir t.t. Tikriausiai tame yra teisybės. Susiduriame, klientai savarankiškai įsigyję skundžiasi, kad yra pirkę Kinijoje gamintus filtrus juos reikia atidžiai patikrinti: per sujungimus jie yra linkę leisti vandenį.

Elektronika. Daugelis šiuo metu pardavinėjamų po „kriaukle kabinamų“ geriamo vandens sistemų neturi jokio elektroninio valdymo ar informacijos pateikimo sistemų. Nors elektronika šio filtro darbui ir nėra būtina, bet ji gali prailginti filtro tarnavimo amžių ir palengvinti jo priežiūrą. Pagrindiniai „elektronikos“ atliekami veiksmai:

· Matuoja vandens užterštumą prieš ir po membranos. Taip galima nustatyti membranos būklę ir kada ją reikia keisti. Turi TDS matuoklį.

· Atsimena kada buvo pakeisti filtro komponentai ir primena apie jų tarnavimo laiko pabaigą

· „Praplauną“ atbulinio osmoso membraną taip prailgindami jos tarnavimo laiką.

Plačiau
geriamo vandens filtras 100 LED geriamo vandens filtras 100 LED
−37%
  • −37%
  • Komplektas

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED

Ar kada svajojote apie švarų, malonaus skonio ir nosies neriečiančio kvapo vandenį savo namuose?

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED su integruota penkių pakopų valymo sistema – kaip tik tai, ko Jums reikia.

Geriamojo vandens filtras efektyviai pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Atbulinio osmoso membrana nepriekaištingai išvalo vandenį net nuo 96–99 %  visų žinomų teršalų. 

Tik švarus ir grynas vanduo Jūsų namuose su vandens filtru KRAUSEN RO 100 LED.

Kaina: 189,00 € Reguliari kaina 300,00 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
  • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje . Parodo kiekį mg/l.

Kaina: 24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina
8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN su mineralizatoriumi 8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN 75 SS PLUS
−35%
  • −35%

8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN

Vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN tai 8-ių pakopų geriamojo vandens valymo sistema . Tai vandens filtras Krausen su mineralizatoriumi ir  šarminiu filtru kuris prisotina, valant vandenį dalinai prarastais, jonizuotais kalcio, magnio, natrio, kalio mineralais, padidina vandens  pH. 

Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

Kaina: 259,35 € Reguliari kaina 399,00 € Kaina

Prieš rinkdamiesi 8 pakopų geriamojo vandens osmoso vandens filtrą, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip filtravimo pakopų skaičius ir tipas: su mineralizatoriumi, pH kasete ar magnetiniu struktūrizatorius- ledo tirpsmo vanduo.

8 pakopų geriamojo vandens osmoso vandens filtras kruopščiai filtruoja vandenį, pašalina priemaišas ir teršalus, pagerina geriamojo vandens skonį ir kokybę. Mineralizatorius pripildo vandenį mineralais.

8 pakopų geriamojo vandens osmoso vandens filtro privalumai: geresnė vandens kokybė, pašalinami kenksmingi teršalai, sumažėja priklausomybė nuo vandens buteliuose pirkimo ir pagerėja geriamojo vandens skonis.