Hot Deals
Visos kategorijos

Įkrovos-dervos-užpildai vandens filtrams

Vandens filtrų užpildai su derva veikia šalindami priemaišas ir teršalus iš vandens, kai jis praeina pro filtravimo medžiagą. Filtravimo terpę paprastai sudaro tokia medžiaga kaip aktyvinta anglis, jonų mainų derva arba jų derinys.

Aktyvinta anglis adsorbuoja iš vandens teršalus, tokius kaip chloras, nuosėdos ir lakieji organiniai junginiai (LOJ), o jonų mainų dervos filtravimo medžiaga keičia vandenyje esančius jonus, kad pašalintų mineralus, tokius kaip kalcis ir magnis, kurie sukelia kietą vandenį.

Kokie pagrindiniai vandens filtrų įkrovos- dervos su užpildais privalumų:

 1. Pagerėja vandens skonis ir kvapas
 2. Pašalina iš vandens priemaišas ir teršalus
 3. Sumažina chloro ir lakiųjų organinių junginių kiekį
 4. Apsaugo vamzdžius ir prietaisus nuo apnašų susidarymo ir kaupimosi
 5. prailgina prietaisų, pavyzdžiui, vandens šildytuvų ir indaplovių, tarnavimo laiką
 6. Sumažina vandens buteliuose poreikį
 7. Apsaugo vandentiekį ir įrenginius nuo korozijos
 8. Pašalina sunkiuosius metalus, pavyzdžiui, šviną ir gyvsidabrį.
 9. užtikrina sveikesnį geriamąjį vandenį
 10. Mažina poveikį aplinkai, nes mažėja plastikinių vandens butelių poreikis

Ar galiu pats pasikeisti vandens nugeležinimo filtro užpildą?

Tai, ar galite patys pakeisti filtravimo medžiagą, priklauso nuo konkretaus filtro ir jūsų techninių žinių lygio. Kai kurias filtro laikmenas naudotojas gali lengvai pakeisti pats, o kitoms gali prireikti kvalifikuoto techniko ar meistro pagalbos.

Filtravimo medžiagos kaina gali priklausyti nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, filtravimo medžiagos tipo, filtro dydžio ir talpos, prekės ženklo ir gamintojo. Kai kurioms filtravimo medžiagoms įrengti taip pat gali prireikti specialios įrangos ar įrankių, o tai gali turėti įtakos bendrai kainai. Įsigyjant vandens filtravimo sistemą svarbu atsižvelgti į atsarginės filtravimo medžiagos kainą, kad būtų užtikrinta nuolatinė priežiūra ir tinkamas filtro veikimas.

Plačiau
Krausen A500P maišas 25 litrų Krausen A500P maišas 25 litrų
−5%
 • −5%

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų naudojamas vandens valymo įrenginiuose neigiamą krūvį turintiems jonams, pavyzdžiui, nitratams, sulfatams ir chloridams, pašalinti iš vandens. Tačiau ji taip pat gali būti veiksminga šalinant iš vandens amonį ir kai kuriuos organinius spalvotus junginius.

Kaina: 270,06 € Reguliari kaina 284,27 € Kaina

Prieš pasirinkdami jonų mainų dervą kaip namų vandens filtro užpildą, apsvarstykite tokius veiksnius kaip:koks vandens kietumas, jonų mainų dervos tipas, koks vandens filtro kolonos dydis.

Jonų mainų kasetė padeda iš vandens pašalinti geležį ir sunkiuosius metalus, tokius kaip manganas, amonis ir švinas, pagerina vandens skonį ir kvapą, sumažina kalkių kaupimąsi prietaisuose.

Jonų mainų krūvio ir dervos kasetės privalumai: pagerėja vandens kokybė, sumažėja geležies ir sunkiųjų metalų kiekis, prietaisuose mažiau kaupiasi apnašos, galima sutaupyti lėšų, reikalingų priežiūrai ir remontui.