Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −5%
Krausen A500P maišas 25 litrų

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų


284,27 €
Kaina: 270,06 € Sutaupote 5%
Su PVM

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų naudojamas vandens valymo įrenginiuose neigiamą krūvį turintiems jonams, pavyzdžiui, nitratams, sulfatams ir chloridams, pašalinti iš vandens. Tačiau ji taip pat gali būti veiksminga šalinant iš vandens amonį ir kai kuriuos organinius spalvotus junginius.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų naudojamas vandens valymo įrenginiuose neigiamą krūvį turintiems jonams, pavyzdžiui, nitratams, sulfatams ir chloridams, pašalinti iš vandens. Tačiau ji taip pat gali būti veiksminga šalinant iš vandens amonį ir kai kuriuos organinius spalvotus junginius.  Dervos turi teigiamą krūvį, ir kai vanduo, kuriame yra neigiamai įkrautų jonų, praeina pro dervos sluoksnį, jonai pritraukiami prie dervos ir keičiasi su teigiamais jonais, esančiais ant dervos rutuliukų.

Kokie privalumai naudojant "Krausen A500P" anijonų mainų dervą ?

  1. Efektyvus amonio šalinimas: Dervos gali veiksmingai pašalinti iš vandens amonį, kuris gali būti kenksmingų bakterijų ir dumblių maistinių medžiagų šaltinis.
  2. Geresnis organinių spalvų šalinimas: Nors pagrindinė dervos funkcija - šalinti anijonus, ji taip pat gali padėti pašalinti kai kuriuos organinius spalvotus junginius, todėl vanduo tampa skaidresnis ir estetiškesnis.
  3. Efektyvus kenksmingų anijonų šalinimas: Dervos gali veiksmingai pašalinti kenksmingus anijonus, įskaitant nitratus ir sulfatus, kurių didelė koncentracija gali sukelti sveikatos problemų.
  4. Geresnė vandens kokybė: Dervos gali veiksmingai pašalinti kitus ištirpusius teršalus, pavyzdžiui, arseną, fluoridą ir borą, todėl pagerėja vandens kokybė.
  5. Geresnis skonis ir kvapas: Dervos gali pašalinti nemalonų skonį ir kvapą, kurį sukelia ištirpę mineralai ir kiti teršalai.
  6. Ilgalaikis veikimas: Derva yra patvari ir, tinkamai prižiūrint ir regeneruojant, gali užtikrinti ilgalaikį veikimą.
  7. Lengva naudoti: dervą lengva įrengti ir naudoti, ją galima naudoti įvairiose vandens valymo sistemose, įskaitant buitines ir pramonines.
  8. Ekonomiškai efektyvi: Dervos yra ekonomiškas vandens valymo sprendimas, užtikrinantis prieinamą ir veiksmingą vandens kokybės gerinimo būdą.
  9. Draugiška aplinkai: derva yra draugiška aplinkai, nes jos veikimui nereikia naudoti cheminių medžiagų ar elektros energijos.

Jeigu turite klausimų vandens gerinimo klausimais, rekomenduojama pasikonsultuoti su vandens valymo specialistu, kad būtų nustatytas tinkamiausias jūsų vandeniui valymo metodas. Skambinkite 8 698 70667

Svarbu pažymėti, kad dervos veiksmingumas šalinant amonį ir organines spalvas gali skirtis priklausomai nuo konkrečių vandens tyrimų ir esančių teršalų tipo bei koncentracijos. Todėl rekomenduojama pasikonsultuoti su vandens valymo ekspertu, kad būtų nustatytas tinkamiausias valymo metodas konkrečiam vandens šaltiniui.

664

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų

Anionų mainų derva Krausen A500P maišas 25 litrų naudojamas vandens valymo įrenginiuose neigiamą krūvį turintiems jonams, pavyzdžiui, nitratams, sulfatams ir chloridams, pašalinti iš vandens. Tačiau ji taip pat gali būti veiksminga šalinant iš vandens amonį ir kai kuriuos organinius spalvotus junginius.

Pateikite atsiliepimą