Hot Deals
Visos kategorijos

Vandens minkštinimo filtrai namams

Vandens minkštinimo filtrai namams

Dažna problema, su kuria susiduria žmonės tai kietas vanduo.

Kas yra kietas vanduo?

Tai vanduo, kuriame yra didelė ištirpusių mineralų, ypač kalcio ir magnio, koncentracija. Jis atsiranda, kai vanduo prasiskverbia pro kalkakmenio ir kreidos nuosėdas, kurių didžiąją dalį sudaro kalcio ir magnio karbonatai. Dėl kieto vandens gali kilti įvairių problemų, pvz:

Dėl kieto vandens vamzdžiuose, vandens šildytuvuose ir kituose prietaisuose gali susidaryti mineralinių nuosėdų, dėl kurių sumažėja jų efektyvumas ir sutrumpėja tarnavimo laikas.

Kietas vanduo taip pat gali apsunkinti muilo ir šampūno putojimą, todėl ant odos ir plaukų gali kauptis muilo ir šampūno likučiai.

Kieti skalbiniai: dėl kieto vandens drabužiai po skalbimo gali būti standūs ir braižytis, taip pat gali pakisti jų spalva.

Dėmių ant stiklinių indų: po plovimo ant stiklinių indų gali likti dėmių.

Sumažėjęs vandens srautas: Kietas vanduo gali užkimšti vamzdžius ir sumažinti vandens srautą.

Kas yra minkštas vanduo?

Minkštas vanduo - tai vanduo, kuriame yra maža ištirpusių mineralų, ypač kalcio ir magnio, koncentracija. Jis yra priešingas kietam vandeniui. Minkštas vanduo paprastai gaunamas minkštinant vandenį, kai pašalinami mineralai, dėl kurių vanduo tampa kietas. Dažniausiai vanduo minkštinamas naudojant vandens minkštinimo įrenginį. Vandens minkštinimo įrenginys jonų mainų būdu iš vandens pašalina kalcio ir magnio jonus ir pakeičia juos natrio jonais. Šį procesą galima atlikti įvairiais būdais, tačiau dažniausiai naudojamas rezervuaras, pripildytas mažų rutuliukų, vadinamų dervomis, prie kurių prijungti natrio jonai. Kai kietas vanduo teka per rezervuarą, vandenyje esantys kalcio ir magnio jonai prisitvirtina prie dervos karoliukų, todėl iš rezervuaro išeinantis vanduo tampa minkštas.

Minkštas vanduo turi daug privalumų, pvz:

 1. Ilgiau tarnauja prietaisai ir įrenginiai: Minkštas vanduo nepalieka mineralinių nuosėdų vamzdžiuose, vandens šildytuvuose ir kituose prietaisuose, todėl pailgėja jų tarnavimo laikas.
 2. Geriau putoja muilas ir šampūnas: Minkštas vanduo padeda lengviau susidaryti putoms, todėl mažiau susidaro muilo nuosėdų ir geriau valomas.
 3. Minkštesni ir švaresni drabužiai: po skalbimo minkštame vandenyje drabužiai būna minkštesni ir švaresni, be to, jie nekeičia spalvos.
 4. Stikliniai indai - be dėmių: Minkštas vanduo nepalieka dėmių ant stiklinių indų po plovimo.
 5. Geresnis vandens srautas: Minkštas vanduo neužkemša vamzdžių ir pagerina vandens srautą.

Apskritai minkštas vanduo laikomas geresniu naudoti buityje ir ilgainiui gali padėti sutaupyti pinigų remontui ir keitimui.

Vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo, praplaunami mechaniniai filtrai namams. Geriamo vandens filtrai KRAUSEN su Osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija, apsauga nuo pratekėjimo, TDS parodymai, tai ištirpusių medžiagų parodymai, signalas praneša kada jums laikas keisti filtrus.

Profesionalų konsultacijos

Galime rasti optimalų sprendimą visiems atvėjams, nepriklausomai ar gyvenate bute ar name. Paskambinkite mums 8 698 70667 konsultacijai, arba parašykite [email protected] juk tai nieko nekainuoja!

Garantija ir po garantinis aptarnavimas. Vandens filtrų atsarginės dalys. Nemokamas pristatymas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Vandens minkštinimo filtrai. Ekologiški ir kompaktiški Krausen Cabinet A-R(F)

Ar kietas vanduo iš tikrųjų sukelia plaukų slinkimą?

2016 m. paskelbtame tyrime nustatytas ryšys tarp kieto vandens naudojimo ir plaukų slinkimo.

Plaunant plaukus su kietu vandeniu ant plaukų susikaupia perteklinės mineralinės nuosėdos dėl kurių gali:

 1. išsišakoti
 2. sausėti
 3. būti trapūs ir lūžinėti linkę plaukai
 4. jaustis riebaluoti ir suglebę

Kaip panaikinti kieto vandens žalą plaukams?

Patarimai, kurie padės pakeisti kieto vandens poveikį jūsų plaukams:

Naudokite vandens minkštinimo sistemą

Vandens minkštinimo filtras gali padėti iš vandens pašalinti kalcį, magnį, geležį, manganą, arseną, sulfatus ir net kai kuriuos sunkiuosius metalus. Tačiau jis nepašalina iš vandens jokių mikroorganizmų.

Sumontuokite dušo galvutės filtrą

Dušo filtro įrengimas gali padėti iš vandens pašalinti mineralų perteklių, stiprias chemines medžiagas ir bakterijas. Dušo filtrai sumažina kieto vandens daromą žalą plaukams ir odai.

Paskutinį kartą nuplaukite filtruotu vandeniu

Kietas vanduo gali palikti mineralinių nuosėdų ant jūsų plaukų, todėl jie tampa riebūs ir garbanoti. Jei prieš išlipdami iš dušo išskalaukite plaukus filtruotu vandeniu, galite atsikratyti šių nuosėdų.

Dažnai užduodami klausimai:

Kaip sužinoti, ar vanduo minkštas ar kietas?

Dėl kieto vandens sunku tinkamai išvalyti daiktus. Pavyzdžiui, nešvarios rankos, prastai išskalbia skalbinius ir indus, o norint tinkamai išplauti daiktus, reikia įdėti daug muilo, chemijos ir pastangų.

Kaip suminkštinti kietą vandenį namuose?

Vandens minkštinimo filtrai, ir dušo galvutės gali būti naudojami kietam vandeniui minkštinti jūsų namuose. Be to, norėdami išvengti neigiamo kieto vandens poveikio jūsų plaukams, galite išbandyti bet kurį iš aukščiau paminėtų skirtingų metodų.

Dėl kieto vandens plaukai gali išsausėti arba skilinėti, o tai savo ruožtu gali sukelti plaukų lūžinėjimą. Taigi, kietas vanduo gali netiesiogiai sukelti plaukų slinkimą.

Minkštas vanduo yra geresnis jūsų plaukams, nes padeda išlaikyti juos minkštus ir žvilgančius.

8 problemos kurias sukelia kietas vanduo:

1. Palieka baltas kalkių nuosėdas.
2. Trumpina buitinių prietaisų tarnavimo laiką.
3. Didesnės elektros sąnaudos, apkalkėję kaitinimo elementai vandenyje esantys mineralai ištraukia drėgmę.
4. Sausina veido ir kūno odą.
5. Trapūs ir lūžinėjantys plaukai.
6. Užkemša poras.
7. Sukelia niežulį ir paraudimus.
8. Kietas vanduo itin žalingas jautrių žmonių, taip pat ir kūdikių, odai.

Vandens minkštinimas padeda:

 1. Pagerina vandens kokybę.
 2. Tausoja buities prietaisus.
 3. Pailgina jų tarnavimo laiką.
 4. Padeda sutaupyti elektros energijos (neapkalkėję kaitinimo elementai veikia ženkliai efektyviau).
 5. Sunaudojama mažiau prausimuisi skirtos kosmetikos.
 6. Sumažina valymo priemonių sunaudojamą kiekį.
 7. Išsaugoma sveika oda.
 8. Išlaiko minkštus ir žvilgančius plaukus.

Kaip išsirinkti tinkamą vandens minkštinimo filtrą?

Rinkdamiesi vandens minkštinimo filtrą, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

Vandens kietumo lygį: Pirmasis žingsnis - nustatyti vandens kietumo lygį. Nuo to priklausys, kokio dydžio ir tipo vandens minkštinimo filtro jums reikia. Nuo jūsų vandens tyrimo priklausys pasirinktas modelis ir kaina.

Srauto greitį: Vandens minkštinimo filtro debitas turėtų atitikti jūsų tiekiamo vandens debitą.

Talpa: Vandens minkštinimo filtro talpa turėtų būti pakankama, kad būtų galima naudoti tiek vandens, kiek jo sunaudoja jūsų namų ūkis.

Filtro tipas: Jonų mainų, atvirkštinio osmoso ir magnetiniai vandens minkštinimo filtrai. Kiekvienas tipas turi savų privalumų ir trūkumų. Ištirkite ir palyginkite juos, kad nustatytumėte, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Priežiūra: Įvertinkite vandens minkštinimo filtro priežiūros reikalavimus. Vienus filtrus reikia dažniau regeneruoti, valyti ar keisti nei kitus.

Kaina : Palyginkite skirtingų vandens minkštinimo filtrų sistemų kainas ir pasirinkite tą, kuri atitinka jūsų biudžetą.

Prekės ženklo reputacija: Krausen žinomas prekės ženklas vandens minkštinimo filtrų gamyboje, pasižymi geru, kokybiškų produktų gamybos stažu, jau daugiau nei 24 metai.

Garantija ir po garantinis aptarnavimas. Perskaitykite atidžiai naudojimosi instrukcija.

UAB JAURITAS prekiaujame internetu, dirbame visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir kiti miestai.

Plačiau
vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25 vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-25R(F)

Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 584,81 € Reguliari kaina 749,75 € Kaina
Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F) Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-10R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 375,40 € Reguliari kaina 469,25 € Kaina
Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-5R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-5R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

Kaina: 319,00 € Reguliari kaina 398,75 € Kaina
Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035 Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035
−25%
 • −25%

Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035

Atsibodo kalkėtas vanduo? kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiškas minkštinimo filtras vandeniui Krausen Slide Luxe 1035 - tai dar efektyvesnis vandens minkštinimas. Visi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 579,68 € Reguliari kaina 772,90 € Kaina
nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20 nuo kalkių vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-20
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-20R(F)

Cabinet A-20R(F) automatinis kompaktiškas vandens minkštinimo filtras su "Krausen C100E" jonų mainų derva

 Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

Kaina: 553,61 € Reguliari kaina 709,75 € Kaina

Pasirinkę tinkamą vandens filtrą nuo kalkių namui galite pagerinti savo namų ūkio vandens kokybę ir apsaugoti prietaisus nuo kietų vandens mineralų žalos. Štai trys pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis vandens minkštinimo filtrą:

 1. Vandens kietumo lygis: Pirmasis žingsnis renkantis vandens minkštinimo filtrą - nustatyti savo vandens kietumo lygį. Paprastai jis matuojamas gramais galone (GPG). Vandens kietumui nustatyti galite naudoti vandens testavimo rinkinį arba užsakyti, kad vandenį ištirtų specialistas. Kai sužinosite kietumo lygį, galėsite pasirinkti tinkamo dydžio filtrą, atitinkantį jūsų namų ūkio poreikius.
 2. Filtravimo medžiagos tipas: Vandens minkštinimo filtruose naudojamos įvairių tipų filtravimo medžiagos: dervos, druskos ir keramikos. Labiausiai paplitę dervų filtrai, kuriuose mineralinėms medžiagoms iš vandens pašalinti naudojami jonų mainai. Taip pat populiarūs druskos filtrai, kuriuose filtravimo terpei regeneruoti naudojamas druskos tabletės. Rinkdamiesi filtravimo terpės tipą atsižvelkite į savo vandens kokybę ir konkrečius namų ūkio poreikius.
 3. Priežiūra ir išlaidos: Kad vandens minkštinimo filtrai veiktų efektyviai, juos reikia reguliariai prižiūrėti ir keisti. Rinkdamiesi vandens minkštinimo filtrą atsižvelkite į filtro keitimo išlaidas ir dažnumą. Kai kuriuos filtrus reikia dažniau keisti ir ilgainiui jie gali būti brangesni, o kiti gali būti ekonomiškesni, bet reikalauti dažnesnės priežiūros. Be to, atsižvelkite į filtro įrengimo ir eksploatavimo išlaidas, taip pat į visas gamintojo teikiamas garantijas ar laidavimus.

Atsižvelgdami į šiuos tris pagrindinius punktus, galite pasirinkti vandens minkštinimo filtrą, kuris veiksmingai pašalina kalkes ir kitus teršalus iš jūsų namų ūkio vandens ir atitinka konkrečius jūsų namų ūkio poreikius.

Konsultuojame telefonu 8 698 70667

Tai priklauso nuo konkrečios situacijos. Vandens filtras nuo kalkių, skirtas pašalinti iš vandens kietus vandens mineralus, pavyzdžiui, kalcį ir magnį, kad būtų išvengta apnašų susidarymo ir kaupimosi tokiuose prietaisuose kaip:

 1. kavos virimo aparatai
 2. indaplovės ir skalbimo mašinos
 3. Jei gyvenate vietovėje, kurioje vanduo yra kietas, nukalkinimo filtras gali būti naudingas siekiant sumažinti mineralų sankaupas ir prailginti prietaisų tarnavimo laiką.

Tačiau jei jūsų vanduo jau yra minkštas arba jame yra nedaug kietų mineralinių medžiagų, nukalkinimo filtras gali būti nereikalingas. Prieš nuspręsdami, ar reikalingas nukalkinimo filtras, svarbu ištirti savo vandenį ir atsižvelgti į konkrečią situaciją.