Hot Deals
Visos kategorijos

Automatiniai, 3in1, 5in1 maišytuvai, geriamo vandens kraneliai

Automatiniai, 3in1, 5in1 maišytuvai, geriamo vandens kraneliai

Vandens filtro maišytuvai

Tai maišytuvai skirti tiekti vandenį iš osmoso filtro sistemos. Jie būna:

  1. vienpusiai - tik išvalytam geriamam vandeniui tiekti
  2. dvipusiai - tai kai sistemoje įmontuotas mineralizatorius
  3. Maišytuvas vandens filtrui skirtas "3-in-1" - tai virtuvės maišytuvas, skirtas naudoti su vandens filtravimo sistema

Apie kiekvieną plačiau:

Dvipusis maišytuvas - tai prietaisas, kuris naudojamas kartu su atvirkštinės osmozės (RO) vandens filtru, siekiant tiekti tiek išvalytą geriamąjį vandenį, bet ir mineralizuotą vandenį. Dvikryptis maišytuvas yra naudinga priemonė su RO sistema klientui, nes tiekiama tiek išvalytas nuo priemaiš osmoso geriamasis vanduo, bet ir yra galimybė turėti vandenį namuose papildytą mineralais.

Vienos krypties-svirtelės kranelis - tai kranelis pritaikytas tiekti tik išvalytą geriamąjį vandenį.

Maišytuvas vandens filtrui "3-in-1". Šie maišytuvai paprastai turi tris skirtingas vandens srauto parinktis: nefiltruoto vandens iš čiaupo karštam ir šaltam tiekti, filtruoto ir išgryninto vandens tiekimui. Maišytuvas paprastai turi atskirą rankenėlę arba svirtį kiekvienai srauto parinkčiai, kad būtų galima lengvai perjungti. Išvalyto vandens srautas paprastai tiekiamas iš po maišytuvu sumontuotos atvirkštinės osmozės (RO) sistemos, kuri prijungiama prie maišytuvo. "3-in-1" maišytuvai yra patogus būdas gauti išvalyto geriamojo vandens tiesiai iš maišytuvo, nereikalaujant įrengti atskiro papildomo „krano“.

Kuo skiriasi osmosinio vandens filtro maišytuvai nuo įprastų maišytuvų?

Pagrindinis skirtumas tarp osmoso vandens filtrų maišytuvų ir įprastų maišytuvų yra tas, kad osmoso vandens filtrų maišytuvai yra specialiai sukurti vandeniui iš atvirkštinės osmozės (RO) vandens filtro išpilstyti, o įprasti maišytuvai - ne.

Osmozės vandens filtro maišytuvas paprastai montuojamas prie kriauklės ir prijungiamas prie RO sistemos. Jis turi atskirą rankenėlę arba svirtį, skirtą išvalytam vandeniui, t. y. vandeniui, kuris buvo išvalytas RO filtru, išpilstyti. Maišytuvas taip pat gali turėti oro tarpo funkciją, kuri neleidžia vandeniui grįžti atgal į RO sistemą ir apsaugo sistemą nuo užteršimo.

Kita vertus, įprastas maišytuvas yra standartinis maišytuvas, kuris nėra prijungtas prie jokios vandens filtravimo sistemos. Jis skirtas vandeniui išpilstyti tiesiai iš pagrindinio vandentiekio, kuris gali būti apdorotas arba nefiltruotas.

Be to, osmoso vandens filtravimo maišytuvai yra suprojektuoti taip, kad būtų patvaresni ir atsparesni dideliam vandens slėgiui, nes jie prijungti prie atvirkštinio osmoso sistemos, kurioje yra didelis vandens slėgis. Be to, dauguma osmoso maišytuvų turi atskirą rankenėlę arba svirtį išvalytam vandeniui išpilstyti, todėl juos lengva atpažinti ir naudoti.

Apibendrinant galima teigti, kad osmoso vandens filtro maišytuvas yra specialiai sukurtas vandeniui iš atvirkštinio osmoso vandens filtro leisti, o įprastas maišytuvas nėra prijungtas prie jokios vandens filtravimo sistemos ir vandenį leidžia tiesiai iš pagrindinio vandens tiekimo tinklo.

Vandens filtro maišytuvas "Classic" ilgis 10 cm QUICK

Klasikinio dizaino ir 10 cm ilgio sriegio maišytuvas su vienpuse svirtele, pažymėtas kaip greitasis, yra virtuvės vandens filtro maišytuvo tipas, turintis klasikinį dizainą ir 10 cm ilgio sriegį, t. y. atstumą tarp maišytuvo pagrindo ir sriegio galo. Žymėjimas quick rodo, kad jis gali turėti greito prijungimo funkciją, kuri leidžia lengvai sumontuoti ir nuimti maišytuvą.

Vandens filtro vienpusio, dvipusio ar "3 viename" maišytuvo kaina gali priklausyti nuo kelių veiksnių: gaminamos medžiagos ir apdailos, vandens filtravimo sistemos tipo ir kokybės, taip pat nuo papildomų funkcijų, pvz., valdymo be prisilietimų arba įmontuoto vandens dozatoriaus. Be to, kainai įtakos gali turėti ir montavimo išlaidos bei gamintojo teikiamos garantijos ar laidavimai.

UAB JAURITAS prekiaujame internetu visomis vandens filtrų atsarginėmis dalimis.

Plačiau

MAIŠYTUVAS "3 in 1"

Maišytuvas "3 in 1"

Vienas "kranas" šaltam, karštam ir atbulinio osmoso vandens filtro išvalytam vandeniui

ŠI PREKĖ, TIK PAGAL IŠANKSTINĮ UŽSAKYMĄ !!!

 

Kaina: 101,08 € Kaina