Hot Deals
Visos kategorijos

Dulkių siurbliai, valymo garais ir lyginimo sistemos

Dulkių siurbliai, valymo garais ir lyginimo sistemos

Norite, kad Jūsų namai visada būtų švarūs, tačiau tvarkymosi metu sukilusios dulkės nesukeltų alergijos? Tokiu atveju geriausia pagalba yra tinkama įranga ir tai – dulkių siurbliai su vandens filtru. Nors tai yra puiki pagalba alergiškiems žmonėms, tačiau tinka kiekvienam, kuris rūpinasi namų bei bet kokių kitų objektų patalpų švara.

Plaunantys ir sauso valymo KRAUSEN dulkių siurbliai su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi buičiai ir profesionalams.

Krausen Dulkių siurbliai su vandens filtru veikia labai paprastai. Visos susiurbtos dulkės bei kitu nešvarumai per vamzdį yra perduodamos į specialią talpą, kurioje yra vanduo. Tai visiškai panaikina bet kokią tikimybę dulkėms sugrįžti į atgal į aplinką. Taigi, namai tampa ne tik švaresni, tačiau ir hipoalerginiai. Tam tikra prasme išvalomi ne tik grindų paviršiai, tačiau ir visa aplinka, net oras, kuriuo mes kvėpuojame.

Šie siurbliai puikiai tinka bet kokiai grindų dangai valyti: laminatui, plytelėms, kilimų nešvarumams šalinti ir panašiai. Net ir tai dangai, kuri yra jautri drėgmei, pavyzdžiui, parketas.

Pas mus galite įsigyti kelių tipų siurblius, kurie kinta savo funkcionalumu:

· Plaunantys dulkių siurbliai, kurie naudojami ne tik namuose, tačiau ir komercinio tipo objektuose. Švara – 100 %, tad ir oras – kur kas gaivesnis.

· Elektriniai turbo-vibraciniai šepečiai labiausiai pasitarnauja tuomet kai reikalingas sudėtingų arba aktyviai „mindžiojamų“ paviršių valymas.

· Profesionalūs Krausen dulkių siurbliai buvo kurti verslo poreikiams patenkinti, tačiau puikiai tarnauja ir nuosavuose namuose. Dažniausiai juokais vadinami geriausiu pedanto draugu.

· Cikloniniai dulkių siurbliai vertinami ir dėl labai patogaus jų valdymo, kadangi jie – itin lengvi bei manevringi.

Tinkamai namų priežiūrai – geras siurblys yra vienas svarbiausių įrenginių. Rinktis reikia tiek pagal savo, tiek būsto poreikius. Kuo daugiau patalpų ir kuo daugiau nešvarumų kaupiasi (jeigu turite vaikų, gyvūnų...) – tuo galingesnio siurblio reikia. Tai yra investicija ilgiems metams, tad įsigykite sistemas, kurios suteiks Jūsų namams ne tik daugiau švaros, tačiau ir jaukumo. Galiausiai, švarūs namai padeda išvengti įvairių ligų, kurias gali sukelti nuolatos sklandančios ore dulkės .

Gyvenkite švariai, tačiau neskirkite tam daug laiko! Juk su gera įranga – viskas yra įmanoma.

Valymas garais-puikiai valo plyteles, langus, orkaites ir virykles, WC, dezinfekuoja ir atnaujina kilimus. Puikus pagalbininkas kiekvienai šeimininkei. Profesionalus garinis lygintuvas padės išlyginti vyro marškinius,švarkus, ploniausias palaidines, kabančias užuolaidas.

Valymas garais?

Valymas garais - tai valymo būdas, kai aukšto slėgio garais nuo paviršių ir audinių pašalinamas purvas, nešvarumai ir dėmės. Tai aplinkai nekenksmingas ir cheminių medžiagų nenaudojantis valymo būdas, kurį galima naudoti įvairiems paviršiams, įskaitant kilimus, apmušalus, plyteles ir kietmedžio grindis.

Valytuvai garais veikia kaitinant vandenį, kad susidarytų garai, ir tada naudojant garus dideliu slėgiu pašalinamas purvas, nešvarumai ir dėmės. Garų karštis ir slėgis padeda atpalaiduoti ir ištirpinti nešvarumus ir dėmes, todėl juos lengva pašalinti. Garų valytuvai taip pat gali naikinti bakterijas, mikrobus ir dulkių erkutes, todėl jie naudingi paviršiams valyti ir dezinfekuoti.

Yra įvairių tipų garų valytuvų, įskaitant rankinius valytuvus, kanistrinius valytuvus ir garų šluotas. Kiekvieno tipo valytuvai skirti konkrečioms valymo užduotims ir paviršiams valyti, todėl svarbu išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį valytuvą. Kai kurie garų valytuvai taip pat turi priedus ir aksesuarus, kuriuos galima naudoti konkretiems paviršiams ar sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti ir dezinfekuoti.

Valymas garais yra galingas ir veiksmingas valymo būdas, kuris gali sutaupyti jūsų laiko ir pastangų, nes nereikia naudoti aštrių cheminių medžiagų ir alkūnės riebalų.

Kaip pasirinkti valymo garais sistemą?

Renkantis valymo garais sistemą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Įrenginio tipą: Apsispręskite, kokio tipo valytuvas geriausiai atitinka jūsų poreikius: ar tai būtų rankinis valytuvas, ar kanistrinis valytuvas, ar garinė šluota.

Galia ir slėgis: Ieškokite valymo įrenginio, kurio galia ir slėgis būtų dideli, nes tai padės veiksmingiau pašalinti nešvarumus ir dėmes.

Vandens bako talpa: Įvertinkite vandens bako dydį ir tai, kaip dažnai jį reikės pripildyti. Didesnis rezervuaras reiškia, kad jį reikės pildyti rečiau.

Šildymo trukmė: Įvertinkite, kiek laiko reikia, kad valytuvas įkaistų ir pradėtų gaminti garus. Jei kaitinimo laikas trumpesnis, valymas bus efektyvesnis.

Priedai ir priedai: Įvertinkite, ar valytuvas turi priedų ir priedų, kuriais galima valyti tam tikrus paviršius ar sunkiai pasiekiamas vietas.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią valymo garais sistemą, su kuria valymas bus veiksmingesnis ir efektyvesnis.

Kuo skiriasi valymas garais nuo įprasto cheminio valymo?

Pagrindinis skirtumas tarp valymo garais ir įprastinio cheminio valymo yra paviršių ir audinių valymo būdas. Valant garais purvui, nešvarumams, purvui ir dėmėms šalinti naudojami aukšto slėgio garai, o įprastiniam cheminiam valymui naudojami įvairūs valymo chemikalai, tirpalai, plovikliai ir muilai.

Valymas garais yra aplinkai nekenksmingas ir cheminių medžiagų nenaudojantis valymo būdas, kurį galima naudoti įvairiems paviršiams, įskaitant kilimus, apmušalus, plyteles ir kietmedžio grindis, valyti. Naudojant karštį ir slėgį purvas ir dėmės atpalaiduojami ir ištirpinami, todėl juos lengva pašalinti. Be to, valymas garais gali sunaikinti bakterijas, mikrobus ir dulkių erkutes, todėl tai puikus pasirinkimas paviršiams dezinfekuoti.

Kita vertus, įprastiniam cheminiam valymui naudojami įvairūs valymo tirpalai, plovikliai ir muilai. Šie chemikalai gali būti šiurkštūs ir kenkti aplinkai bei juos naudojantiems žmonėms. Cheminiai valikliai taip pat netinka visiems paviršiams ir audiniams, o netinkamai naudojami gali padaryti žalos.

Nors valymas garais yra ekologiškesnė alternatyva, jis gali būti ne toks veiksmingas šalinant sunkias dėmes ir nešvarumus kaip cheminis valymas, nors tai gali būti geras pasirinkimas reguliariam priežiūros valymui. Kai kuriais atvejais, siekiant geriausių rezultatų, galima naudoti abiejų metodų derinį.

Ar valymas garais kenkia langams, plytelėms ir vonioms?

Valymas garais gali būti naudojamas langams, plytelėms ir vonioms valyti, tačiau svarbu žinoti, kad neteisingai atliktas valymas gali būti kenksmingas. Valymas garais, naudojant aukštą slėgį arba aukštą temperatūrą, gali pažeisti langų sandariklius ir rėmus, plytelių skiedinį ir vonių paviršių.

Norint išvengti langų ir rėmų pažeidimų, svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir laikyti garų lazdelę bent 6 cm atstumu nuo stiklo.

Norint pažeisti plyteles ir skiedinį, svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir garų lazdelę laikyti bent 4 cm atstumu nuo plytelių. Be to, garinant rekomenduojama naudoti mažą šepetėlį tarp plytelių - linijoms šveisti.

Voniai svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir vengti per didelio garų kiekio ant vonios paviršiaus, nes tai gali pakenkti.

Taip pat svarbu naudoti tinkamo tipo antgalio priedą valomam paviršiui ir prieš valant visą paviršių išbandyti valymą garais mažame, nepastebimame plote, kad įsitikintumėte, jog karščio ir slėgio nustatymai yra tinkami ir nepadarys žalos.

Apskritai valymas garais yra galingas ir veiksmingas valymo būdas, tačiau svarbu jį naudoti teisingai, kad nebūtų pažeisti valomi paviršiai.

Lyginimas daugeliui žmonių yra toks įprastas kasdienis darbas, kad net nesusimąstome, kaip gera įranga, kuri yra greta – tą darbą padaro lengvesniu. Tiesa, toli gražu ne visi nori užsiimti lyginimu. Tuomet tenka ieškoti specialistų, kurie atlieka šį darbą. Verslams, žinoma, darbo visada užteks, kadangi žmonių poreikis gyventi patogiai – buvo ir bus.

Tiek namų poreikiams, tiek verslo pageidavimams patenkinti reikalingos inovatyvios lyginimo sistemos, kurios leidžia džiaugtis ne tik optimizuotu darbu, tačiau ir greičiu bei tikslumu. Mes siūlome labai platų įrangos bei jos priedų pasirinkimą, kad kiekvienas džiaugiasi radęs tai, kas pagreitina darbus būtent jam.

Svarbiausia rasti Jums labiausiai tinkamas lyginimo sistemas, kurios atitinka poreikius. Žinoma, sistemose yra komplektas priedų, kurie garantuoja greitą bei našų darbą. Jeigu Jums reikalingas tik paprastas lyginimas be jokios papildomos sistemos – tokiu atveju siūlome rinktis lygintuvus, kurie yra labai inovatyvūs ir gebantys pasirūpinti Jūsų drabužiais bei kita tekstile. Tačiau sistemos skirtos didesniam rūbų kiekių aptarnavimui.

Žinoma, ne tik verslui, tačiau ir savoms reikmėms – didelėse šeimose. Sistema veikia garų generatoriaus pagalba, kuris padeda išlyginti net ir labai susiraukšlėjusius audinius. Svarbiausia, kad padaryti tai galima labai greitai, tad tai pagalba taupantiems laiką.

Žinoma, prieš lyginant būtinai reikia susipažinti su paties audinio priežiūros niuansais, kad didelis karštis ir garai nesugadintų jo. Tai dažniausiai taikoma natūraliems audiniams, pavyzdžiui, šilkui, kuris yra jautrus dideliam karščiui.

Vandens filtrai lyginimo įrangose yra būtini, kadangi apsaugodami sistemas nuo kieto vandens – tuo pačiu užtikrinamas ir kur kas ilgesnis pačios įrangos tarnavimo laiko tarpas. Lygiai taip pat pas mus siūlomi priedai ir atsarginės dalys vandens filtrams, kurios džiugina našesniu darbu. Jeigu nesate tikras dėl priedų – visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus. Galiausiai, sekite akcijas, kurias taip pat siūlome reguliariai. Tai leis lyginimo sistemas įsigyti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės tiek savo asmeniniams, tiek verslo poreikiams patenkinti.

Lyginimo sistemos skirtos kiekvienam, kuris vertina savo laiką ir geriau jį skiria pramogoms, nes darbus atlieka itin greitai.

Skambinkite 8 698 70667 patarsime !

Lyginimo lentos su pritraukimu privalumai:

Lyginimo lenta su pritraukimu leidžia efektyviau lyginti, nes lyginant drabužis prilaikomas. Dėl to gali sumažėti poreikis nuolat keisti drabužio padėtį, todėl procesas tampa greitesnis ir lengvesnis. Be to, naudojant lygintuvą su garais lyginimas taip pat gali būti veiksmingesnis, nes garai padeda veiksmingiau pašalinti raukšles ir raukšles. Lyginant garais taip pat nereikia naudoti didelio karščio lygintuvo nustatymų, o tai gali padėti išvengti švelnių audinių pažeidimų.

Kaip išsirinkti lygintuvą su garais?

Renkantis garų lygintuvą reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Garų išvestis: Ieškokite lygintuvo, kurio garų išėjimas yra didelis, nes tai padės veiksmingiau pašalinti raukšles.

Temperatūros nustatymai: Lygintuvą su reguliuojamais temperatūros nustatymais galėsite naudoti skirtingiems audiniams tinkamus nustatymus.

Padėklas: Ieškokite lygintuvo su lygia ir patvaria pado plokšte, kuri lengvai slystų audiniais ir neleistų jiems susiglamžyti ar išsitraukti.

Vandens bako talpa: Įvertinkite vandens rezervuaro dydį ir tai, kaip dažnai jį reikės pripildyti. Didesnis bakelis reiškia, kad jį reikės rečiau pildyti.

Saugos funkcijos: Ieškokite lygintuvo su saugos funkcijomis, pvz., automatinio išsijungimo funkcija, kuri padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

Papildomos funkcijos: Kai kurie lygintuvai turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, vertikalaus garinimo funkciją, kuri gali būti naudinga garinant kabančius drabužius ar užuolaidas.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį lygintuvą, su kuriuo lyginimas taps efektyvesne ir malonesne užduotimi.

Kuo skiriasi įprastas lygintuvas nuo lyginimo garais sistemos

Įprastas lygintuvas yra rankinis lyginimo įrankis, kuris naudoja šilumą, kad išlygintų audinių raukšles ir klostes. Jis turi plokščią įkaitintą padą, o naudotojas spaudžia lygintuvą, kad prispaustų audinį.

Kita vertus, lyginimo garais sistema yra pažangesnė lyginimo priemonė, kurioje raukšlėms ir raukšlėms pašalinti naudojamas ir karštis, ir garai. Paprastai ją sudaro lygintuvas su garų generatoriumi, kuris kaitina vandenį, kad susidarytų garai, paskirstomi per lygintuvo padą. Lyginimo garais sistemose garų našumas didesnis nei įprastuose lygintuvuose, todėl lyginimas gali būti greitesnis ir veiksmingesnis. Be to, lyginimas garais gali būti švelnesnis audiniams nei įprastinis lyginimas, nes galima naudoti mažesnius karščio nustatymus, tačiau pasiekti tokių pačių rezultatų.

Be to, lyginimo garais sistema paprastai turi didesnį vandens rezervuarą, kuriame susidaro daugiau garų, ir gali būti brangesnė, palyginti su įprastu lygintuvu.

Ar lyginimas garais kenkia audiniui?

Lyginimas garais gali būti mažiau kenksmingas audiniams nei įprastinis lyginimas, nes galima naudoti mažesnius karščio nustatymus, o rezultatai išlieka tokie patys. Tačiau vis tiek svarbu naudoti tinkamus karščio nustatymus lyginamam audiniui ir būti atsargiems, kad lygintuvas nebūtų per stipriai spaudžiamas ar ilgai laikomas vienoje vietoje, nes tai gali pakenkti audiniui.

Be to, svarbu naudoti distiliuotą arba osmoso vandenį, kad garų lygintuve nesikauptų kalkių nuosėdų, kurie gali sugadinti lygintuvą ir užkimšti garų ventiliacijos angas. Naudojant vandentiekio vandenį, ant lygintuvo pado ir garų angose gali susidaryti kalkių nuosėdų, dėl kurių lygintuvas gali prilipti prie audinių ir palikti žymių ant drabužių.

Dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad lyginant sintetinius audinius, pavyzdžiui, nailoną, poliesterį ir akrilą, jie gali išsilydyti aukštoje temperatūroje, todėl geriau naudoti mažiausią įmanomą nustatymą.

Apskritai lyginimas garais gali būti švelnesnis ir efektyvesnis būdas pašalinti audinių raukšles ir raukšles, tačiau vis tiek svarbu būti atsargiems ir naudoti tinkamus karščio nustatymus bei metodus, kad nesugadintumėte audinio.

Plačiau
Krausen Aqua Krausen Aqua
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Aqua

Dulkių siurblys KRAUSEN AQUA - su vandeniu, vietoje filtro. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

Kaina: 278,36 € Reguliari kaina 309,29 € Kaina
Krausen Yes Krausen Yes
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Yes

KRAUSEN YES - Dulkių siurblys su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

Kaina: 288,00 € Reguliari kaina 320,00 € Kaina
Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe

Dulkių siurblys KRAUSEN YES LUXE -  su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

 

Kaina: 375,30 € Reguliari kaina 417,00 € Kaina
Krausen Eco Luxe Krausen Eco Luxe
−20%
  • −20%

Dulkių siurblys su vandens filtru Krausen Eco Luxe

Dulkių siurblys su vandeniu KRAUSEN ECO LUXE-  siurbimui ir oro valymui naudoja tik šią dvigubą filtraciją ir nereikalingi jokie papildomi keičiami filtrai, medžiaginiai ar popieriniai maišeliai. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

Kaina: 379,00 € Reguliari kaina 473,75 € Kaina
Krausen Zip Krausen Zip
  • Tik internetu

Plaunantis dulkių siurblys Krausen Zip

KRAUSEN ZIP – Plaunantis dulkių siurblys su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Siurbimui ir oro valymui naudoja tik šią dvigubą filtraciją ir nereikalingi jokie papildomi keičiami filtrai, medžiaginiai ar popieriniai maišeliai.

Kaina: 429,00 € Kaina

Kokio reikia man dulkių siurblio? Su vandens filtru? O gal plaunamas dulkių siurblys? O gal patogesnis cikloninis dulkių siurblys? O gal esate profesionalas ir jums reikalingas profesionalus dulkių siurblys. Paskambinkite, konsultuojame telefonu 8 698 70667

"Patirkite švaros galią su mūsų dulkių siurbliais su vandens filtrais - jokių maišelių, jokios netvarkos!"