Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

 Dubenėlis KOMBI, diametras 24 cm.

Dubenėlis KOMBI, diametras 24 cm.


Kaina: 57,63 €
Su PVM

 KRAUSEN puodai pagaminti iš ypač kokybiško nerūdijančio 18/10 plieno, turi trijų sluoksnių, 12 mm. storio termo – akumuliuojantį dugną ir termometrą.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  KRAUSEN puodai – geriausias Jūsų pasirinkimas!

    Naujos kartos KRAUSEN puodai, jų puikus dizainas ir funkcionalumas, išskirtinės savybės ir  įspūdingos galimybės išties daugelį metų džiugina kiekvieną virtuvės šeimininkę. KRAUSEN puodai pagaminti iš ypač kokybiško nerūdijančio 18/10 plieno, turi trijų sluoksnių, 12 mm. storio termo – akumuliuojantį dugną ir termometrą, o speciali  šių  „stebuklingų“ puodų konstrukcija leidžia gaminti tik skanų ir sveiką maistą uždaro ciklo metodu. Jie taupūs, išvaizdūs ir ilgaamžiški.
     Leiskite Jus plačiau supažindinti su išskirtiniais 
KRAUSEN puodų privalumais:

    Vienas pagrindinių  KRAUSEN puodų privalumų  - nerūdijantis 18/10  plienas .Tai gana inertiškas metalas. Verdant ar kepant jis praktiškai nereaguoja net su stipriausiomis maistinėmis rūgštimis, taigi šiuose puoduose paruoštas maistas nepraras savo pirminio skonio ar spalvos. Metalai įeinantys į nerūdijančio plieno 18/10 sudėtį neturi jokios įtakos žmogaus sveikatai. Šį plieną sudaro trys pagrindiniai metalai: geležis, chromas ir nikelis. Geležis yra labai naudinga organizmui, chromas, vartojamas mažomis dozėmis - taip pat (reikėtų išvirti bent 7-8 patiekalus šiuose induose, kad priartėtumėte prie rekomenduojamos dienos normos ribos). Nikelis yra nuodingas vartojant dideliais kiekiais, bet jo koncentracija šiame lydinyje tokia maža, kad jokios įtakos neturi (išskyrus alergijos nikeliui atvejus; tuomet nerekomenduotume išvis naudoti nerūdijančio plieno puodų).

    Kitas didelis KRAUSEN puodų privalumas - jiems nereikia didelės priežiūros. Jie nerūdija, juos lengva valyti ir praktiškai nesideformuoja netgi numetus. Kitais žodžiais tariant - jie beveik amžini.

    Svarbus KRAUSEN puodų privalumas  - jų konstrukcija. Tiksliai apskaičiuotas puodo sienelių ir dangčio storis bei forma leidžia gaminti sveiką maistą uždaro ciklo metodu (konvekcija), papildomai nenaudojant vandens, riebalų ir druskos, išsaugant visus maisto produktuose esančius vitaminus ir  mineralus. Džiugina ir KRAUSEN puodų konstrukcijos universalumas. Esant reikalui dangtį  galite naudoti kaip padėklą puodui, o atidengus puodą, dangtį patogiai atremti į puodo rankenėlę. Svarbu, kad tiek puodo, tiek dangčio  rankenėlės yra pilnai apsaugotos nuo karščio.

    Jau minėjome, kad KRAUSEN puoduose gaminamas  sveikas maistas, išsaugant visus maisto produktuose esančius vitaminus ir mineralus. Ruošiant maistą uždaro ciklo metodu labai svarbu tinkama temperatūra. Kad užtikrinti tolygų temperatūros pasiskirstymą gaminant maistą, KRAUSEN puodai turi ypatingos konstrukcijos , trijų sluoksnių  dugną. Toks 12 mm. storio dugnas yra labai inertiškas temperatūrai, todėl energijos prireiks tik pasiekti reikiamai maisto gaminimui temperatūrai, o vėliau tiesiog išjunkite viryklę. Dugno sukauptos energijos pilnai užteks  patiekalui pagaminti, o termometras dangčio viršuje leis Jums stebėti temperatūros pokyčius indo viduje.  

    Dar vienas svarbus KRAUSEN puodų privalumas – jų funkcionalumas. Bet kuriame KRAUSEN puode Jūs galėsite tiek virti, tiek kepti. Gaminant keletą patiekalų, KRAUSEN puodus galima jungti į sistemą, taip vadinamą „bokštą“ ir  tokiu būdu visus patiekalus taupiai pagaminsite naudodami tik vieną viryklės kaitvietę.

 

    ·         KRAUSEN puodai puikiausiai tinka maistui ruošti nedideliame vandens kiekyje, tausojant produktuose esančius vitaminus ir mineralines medžiagas.

 

    ·         KRAUSEN šilumai atsparus dangtis ir jo rankenėlėje įmontuotas termometras leis mėgautis virimo procesu ir išvengti papildomų nemalonumų

 

    ·         KRAUSEN puodai tinka naudoti orkaitėje (nuėmus rankenėles)

 

    ·         KRAUSEN puodai tinka plauti indaplovėje

 

    ·         KRAUSEN puodai tinka visoms viryklėms, taip pat ir indukcinėms

 

    Taigi, KRAUSEN puodai tikras atradimas tiems, kurie nori maitintis sveikai ir taupiai, neįdedant daug pastangų ir laiko  maisto ruošimui!

  GARANTIJA – 10 METŲ*!

    * Plastmasinėms dalims, rankenėlėms ir termometrui suteikiama vienerių metų (12 mėn.) garantija.
      Garantija taikoma tik prieš pradedant  naudoti, tinkamai iškonservavus KRAUSEN puodus su valymo priemone DOLLY

Iškilo klausimų  - skambinkite  tel.: 8 698 70667  

Charakteristikos

Diametras
24 cm.

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Dubenėlis KOMBI, diametras 24 cm.

 KRAUSEN puodai pagaminti iš ypač kokybiško nerūdijančio 18/10 plieno, turi trijų sluoksnių, 12 mm. storio termo – akumuliuojantį dugną ir termometrą.

Pateikite atsiliepimą