Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

UV filtras lempa su 2 vnt. PHILIPS 55W su laikmačiu

UV vandens filtras su 2 vnt. PHILIPS 55W lempomis ir laikmačiu


Kaina: 557,68 €
Su PVM

UV vandens filtras su 2 vnt. 55W lempomis ir laikmačiu PHILIPS 55W = 110W, 1'', 5.4t / h max 2.0 mm bakterijoms, virusams ir kitiems mikroorganizmams, kurių gali būti vandenyje, sunaikinti arba nukenksminti.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

UV filtrų sistemos su dviem "Philips" lempomis po 55 W papildymas laikmačio transformatoriumi privalumai:

  1. Energijos vartojimo efektyvumas: Dėl laikmačio transformatoriaus lempos įjungiamos tik tada, kai tai būtina, taip sumažinamas energijos suvartojimas ir pailginamas lempų tarnavimo laikas.
  2. Patogumas: Dėl laikmačio transformatoriaus filtravimo sistemą galima nustatyti taip, kad ji įsijungtų ir išsijungtų automatiškai, todėl jos nereikia valdyti rankiniu būdu ir ji veikia nuolat ir patikimai.
  3. Didesnis veiksmingumas: Laikmačio transformatorius gali būti naudojamas reguliaraus UV sterilizacijos ciklo nustatymui, kuris gali pagerinti UV apdorojimo efektyvumą ir užtikrinti papildomą apsaugą nuo bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų.

Pramonėje UV vandens filtravimo sistemos dažniausiai naudojamos, pvz:

  1. maisto ir gėrimų gamyboje: UV vandens filtravimo sistemos gali būti naudojamos maisto ir gėrimų gamyboje naudojamam vandeniui apdoroti, užtikrinant, kad vanduo būtų saugus ir be teršalų.
  2. Farmacijos gamyboje: UV vandens filtravimas naudojamas farmacijos gamyboje, siekiant užtikrinti aukštos kokybės vandenį, naudojamą vaistų gamybos procesuose.
  3. Vandens valymo įrenginiai: UV vandens filtravimas gali būti naudojamas kaip didesnių vandens valymo sistemų dalis savivaldybių ar pramonės vandens valymo įrenginiuose, padedanti užtikrinti, kad vanduo būtų saugus naudoti ir vartoti.
  4. Akvakultūra: UV vandens filtravimas gali būti naudojamas akvakultūros veikloje, siekiant kontroliuoti kenksmingų bakterijų ir virusų augimą žuvų rezervuaruose ir kitoje vandens aplinkoje.

Apskritai, prie UV vandens filtravimo sistemos su dviem "Philips" lempomis pridėjus laikmačio transformatorių, galima padidinti energijos vartojimo efektyvumą, patogumą ir veiksmingumą. UV vandens filtravimo sistemos gali būti naudojamos įvairiose pramonės srityse, siekiant užtikrinti saugų ir kokybišką vandenį.

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

UV vandens filtras su 2 vnt. PHILIPS 55W lempomis ir laikmačiu

UV vandens filtras su 2 vnt. 55W lempomis ir laikmačiu PHILIPS 55W = 110W, 1'', 5.4t / h max 2.0 mm bakterijoms, virusams ir kitiems mikroorganizmams, kurių gali būti vandenyje, sunaikinti arba nukenksminti.

Pateikite atsiliepimą