Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  RVS-2T200cc
  • RVS-2T200cc

  RVS-2T200cc dvitakčiams varikliams


  Kaina: 27,50 €
  Su PVM

  RVS-2T200cc skirtas dvitakčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m.

  Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

  Kiekis

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  RVS - master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje, technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. 

  Jos unikalumas - variklių, pavarų dėžių, reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu - tai yra, jų neardant.

  Kas yra  RVS - master ?    

  RVS - master - tai atstatomoji remonto sudėtis - smulkios dispersijos, daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas, šungitas,nefritas) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys. RVS netirpsta jokiame skystyje nei degaluose, nei tepaluose, bet dera su visais jų tipais.  

                                 

  Kaip veikia RVS - master ?     

    

  Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių - cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt. RVS - master, varikliui veikiant dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją, kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis, storesnis ten, kur didesnė trintis arba didesnis susidėvėjimas.

  PLAČIAU--->Trumpas supažindinimas su fiziko-cheminiais procesais vykstančiais susidarant metalokeramikos sluoksniui ant besitrinančių mašinų ir mechanizmų detalių paviršių.

  PLAČIAU--->Vidaus degimo variklių apdorojimo instrukcija.

  Apdorojimo eiliškumas.Pradedant naudoti RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment pageidautina, kad degalų bakas būtų tuščias. Gerai suplakti mišinį buteliuke, kad neliktų nuosėdų ant dugno(20-30 sek). Buteliuke 90 ml dvitakčių variklių sintetinis tepalas ir RVS MASTER™ produkcijos sudėtis. Dvitakčių variklių apdorojimas galimas supilant mišinį į degalų baką arba į bakelį centralizuotos varklio tepimo sistemos esantį tepalą. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 50 cc –5 l degalų mišinio. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc 10 l degalų mišinio ,RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment  400 cc – 15 l degalų mišinio. Paruoštą  mišinį supilti į degalų baką arba mišinį iš buteliuko į tepimo sistemos tepalo (pageidautina į tuščią) baką. Užvedus variklį išnaudoti jį 1 – 2 val. laikotarpyje. Iš pradžių mažomis apsukomis  be didelių apkrovų.

   
  Vidaus degimo 2-takčių variklių apdorojimo instrukcija:
  Patikrinti ar pakuotė atitinka variklio tipą ir jo darbinį tūrį. Kiekvienoje pakuotėje yra atitinkamas kiekis sudėties, reikalingas vienam variklio apdorojimui atlikti. Jeigu variklio darbinis tūris neatitinka produkcijos kategorijai „RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment, vienam apdorojimui galima taikyti keliatą pakuočių. Pavyzdžiui variklio darbinis tūris 250 cm³, tai vienam apdorojimui  reikia dviejų pakuočių RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc ir 2-Stroke engine Treatment 50. Šiuo atveju benzino kiekis padidinamas dvigubai. Apdorojant variklį su mažesniu darbiniu tūriu, kaip pav. 50 cm³, tai vienam apdorojimui panaudojama tik pusė buteliuko sudėties ir pusė kiekio degalų. Susidėvėjusio variklio parametrų atstatymui atliekami du apdorojimai.
   
  Antras apdorojimas po 4-6 darbo valandų. RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment produkcija galima apdoroti dvitakčius motociklų, mopedų, valčių, motorinių rogių, šienapjovių ir kt. variklius.
   

  Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min!

   

  RVS – 2T200 cc

  Specifiniai kodai

  Atsiliepimai

  Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

  Pateikite atsiliepimą

  RVS-2T200cc dvitakčiams varikliams

  RVS-2T200cc skirtas dvitakčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m.

  Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

  Pateikite atsiliepimą