Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

RVS-2T200cc

RVS-2T200cc dvitakčiams varikliams


Kaina: 27,50 €
Su PVM

RVS-2T200cc skirtas dvitakčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m.

Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

RVS - master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje, technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. 

Jos unikalumas - variklių, pavarų dėžių, reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu - tai yra, jų neardant.

Kas yra  RVS - master ?    

RVS - master - tai atstatomoji remonto sudėtis - smulkios dispersijos, daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas, šungitas,nefritas) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys. RVS netirpsta jokiame skystyje nei degaluose, nei tepaluose, bet dera su visais jų tipais.  

                               

Kaip veikia RVS - master ?     

  

Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių - cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt. RVS - master, varikliui veikiant dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją, kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis, storesnis ten, kur didesnė trintis arba didesnis susidėvėjimas.

PLAČIAU--->Trumpas supažindinimas su fiziko-cheminiais procesais vykstančiais susidarant metalokeramikos sluoksniui ant besitrinančių mašinų ir mechanizmų detalių paviršių.

PLAČIAU--->Vidaus degimo variklių apdorojimo instrukcija.

Apdorojimo eiliškumas.Pradedant naudoti RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment pageidautina, kad degalų bakas būtų tuščias. Gerai suplakti mišinį buteliuke, kad neliktų nuosėdų ant dugno(20-30 sek). Buteliuke 90 ml dvitakčių variklių sintetinis tepalas ir RVS MASTER™ produkcijos sudėtis. Dvitakčių variklių apdorojimas galimas supilant mišinį į degalų baką arba į bakelį centralizuotos varklio tepimo sistemos esantį tepalą. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 50 cc –5 l degalų mišinio. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc 10 l degalų mišinio ,RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment  400 cc – 15 l degalų mišinio. Paruoštą  mišinį supilti į degalų baką arba mišinį iš buteliuko į tepimo sistemos tepalo (pageidautina į tuščią) baką. Užvedus variklį išnaudoti jį 1 – 2 val. laikotarpyje. Iš pradžių mažomis apsukomis  be didelių apkrovų.

 
Vidaus degimo 2-takčių variklių apdorojimo instrukcija:
Patikrinti ar pakuotė atitinka variklio tipą ir jo darbinį tūrį. Kiekvienoje pakuotėje yra atitinkamas kiekis sudėties, reikalingas vienam variklio apdorojimui atlikti. Jeigu variklio darbinis tūris neatitinka produkcijos kategorijai „RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment, vienam apdorojimui galima taikyti keliatą pakuočių. Pavyzdžiui variklio darbinis tūris 250 cm³, tai vienam apdorojimui  reikia dviejų pakuočių RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc ir 2-Stroke engine Treatment 50. Šiuo atveju benzino kiekis padidinamas dvigubai. Apdorojant variklį su mažesniu darbiniu tūriu, kaip pav. 50 cm³, tai vienam apdorojimui panaudojama tik pusė buteliuko sudėties ir pusė kiekio degalų. Susidėvėjusio variklio parametrų atstatymui atliekami du apdorojimai.
 
Antras apdorojimas po 4-6 darbo valandų. RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment produkcija galima apdoroti dvitakčius motociklų, mopedų, valčių, motorinių rogių, šienapjovių ir kt. variklius.
 

Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min!

 

RVS – 2T200 cc

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

RVS-2T200cc dvitakčiams varikliams

RVS-2T200cc skirtas dvitakčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m.

Viskas labai paprasta: ,,Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

Pateikite atsiliepimą