Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

RVS-Gun Šaunamiesiems ginklams

Šaunamiesiems ginklams RVS-Gun


Kaina: 33,00 €
Su PVM

RVS - Gun  - šaunamiesiems ginklamsKiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

RVS-master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato   metalo keramikos pagrindu. 

Jos unikalumas-variklių , pavarų dėžių , reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant.

Kas yra  RVS-master ?         
RVS-master –tai atstatomoji remonto sudėtis- smulkios dispersijos , daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas ,
šungitas,nefritas ) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys .RVS netirpsta jokiame skystyje , tame tarpe , nei degaluose ,nei tepaluose , bet dera  su visais jų tipais.  
                               
Kaip veikia RVS-master ?             
Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių – cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt..RVS-master , varikliui veikiant, dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją , kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis , storesnis ten , kur didesnė trintis arba , kur didesnis  susidėvėjimas.

Apdorojimo eiliškumas.Pradedant naudoti RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment pageidautina, kad degalų bakas būtų tuščias. Gerai suplakti mišinį buteliuke, kad neliktų nuosėdų ant dugno(20-30 sek). Buteliuke 90 ml dvitakčių variklių sintetinis tepalas ir RVS MASTER™ produkcijos sudėtis. Dvitakčių variklių apdorojimas galimas supilant mišinį į degalų baką arba į bakelį centralizuotos varklio tepimo sistemos esantį tepalą. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 50 cc –5 l degalų mišinio. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc 10 l degalų mišinio ,RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment  400 cc – 15 l degalų mišinio. Paruoštą  mišinį supilti į degalų baką arba mišinį iš buteliuko į tepimo sistemos tepalo (pageidautina į tuščią) baką. Užvedus variklį išnaudoti jį 1 – 2 val. laikotarpyje. Iš pradžių mažomis apsukomis  be didelių apkrovų.

Šaunamujų ginklų apdorojimo instrukcija
      Šaunamųjų ginklų apdorojimo su „Gun treatment“instrukcija.
 
        Buteliuke 20 ml. yra  paruoštas tepalo mišinys RVS Master pagrindu, skirtas įvairių rūšių šaunamųjų ginklų vamzdžių ir kitų slydimo paviršių specialiam apdorojimui. Šis mišinys nėra skirtas kasdieninei ginklo priežiūrai. Šiuo mišiniu galima apdoroti visus besitrinančius  metalinius paviršius , jei tai atliekama pagal RVS Master technologijos reikalavimus..Metalo keramikos formavimasis ant metalo paviršiaus vyksta palyginti lėtai ir reikalauja energijos , kuri atsiranda trinties dėka. Atlikus apdirbimą pagal RVS Master technologijos reikalavimus sumažėja trintis , tarpeliai , šūvio garsas ,  todėl sumažėja vamzdžio temperatūra , padidėja kulkos pradinis greitis ir jos skriejimo nuotolis. Metalo keramikos sluoksnis yra tik kelių mikronų storio ir to užtenka, kad padidėtų taiklumas.Dėmesio! Apdorojus šaunamuosius ginklus RVS Master mišiniu , juos būtina iš naujo prišaudyti.
  Ilgai saugant mišinį RVS Master pagrindu , prieš naudojimą būtina suplakti , nes aktyvieji RVS Master komponentai yra netirpus ir jie nusėda ant dugno.
   RVS Master  ( 20 ml) mišinio užtenka apdoroti vamzdžiui Ø 10 mm , ir 500 mm ilgio. Dėmesio! Dalis mišinio yra skirta kulkų sudrėkinimui.
     
 Apdorojimas:
 1. Rūpestingai išvalyti ginklą (vamzdį) nuo įvairių apnašų (kaip pav. metalą nuo kulkos arba švino). Sudrėkinti RVS Master mišiniu veltinio kamštį, kurio skersmuo atitinka vamzdžio skersmenį , ir pritvirtinus kamštį prie šepetėlio , paprastai tam naudojamo , pradėti valyti vidinį vamzdžio paviršių .
2.Veltiniui užsiteršus , pakeisti nauju ir vėl sudrėkinti RVS Master mišiniu.
3.Valyti vamzdį tol, kol jis bus švarus.
4.Šepetėlį apvynioti plienine vilna ( 00 arba 000 ) arba plieninį šepetėlį sumirkyti RVS Master mišiniu.
 
5.Pradėti valyti vamzdį ir testi maždaug 10 min.,periodiškai sumirkant valymo priemonę RVS Master mišiniu. Didesnį mišinio perteklių galima  nuvalyti,bet sausai neiššluostyti iki šaudymo pradžios.
           6.Kitus judančių detalių paviršius RVS Master mišiniu galima sutepti patogesniu būdu pav. : vatos tamponu.
           7.Priklausomai nuo ginklo tipo paruošti 3 komplektus šovinių po 5-10 vnt.ir sutepti RVS Master  mišiniu kulkas, taip pat paruošti tokįi pat kiekį sausų šovinių.
           8.Pirma iššauti 5 suteptus ir 5 sausus šovinius arba automatiniui ginklui  serijas 10+10 tris kartus.
           9.Pabaigai iššauti sausus šovinius greitu tempu 5-30 šūvių . (priklausomai nuo ginklo tipo ir kalibro).Dėmesio!Varinės gilzės kaip 7,62x39 įkaitina vamzdį lėčiau , kaip pav. 338 LM . Šiuo atveju reikėtų iššauti kelis kartus iš eilės ,kad užkaistų vamzdis ir tuo pačiu pagerėtų apdorojimo efektas.
         Negailėti RVS Master mišinio. Esant reikalui procedūrą galima kartoti aukščiau nurodytu būdu.
 
 
·Saugumo ir saugojimo instrukcija.
·Laikyti žemesnėje temperatūroje nei +400c
·Patekus ant odos, nuplauti šiltu vandeniu su muilu.
·Pakliuvus į akis gali atsirasti dirginimas- praplauti vandeniu. Dirginimui nepraëjus kreiptis į daktarą.
·Pakliuvus į virškinimo traktą, praskalauti burną ir kreiptis į daktarą. Neiššaukti pykinimo.
·Įvykus gaisrui, gesinti įvairiomis priemonėmis, išskyrus vandenį.
·Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje.
 Kaina: 96.00 LT (27.80 €)
 
RVS-GUN

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Šaunamiesiems ginklams RVS-Gun

RVS - Gun  - šaunamiesiems ginklams

Pateikite atsiliepimą