Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Ramūno NAMIKO gerųjų bakterijų koncentratai

Atgaivinkite savo organizmą NAMIKO probiotikų pagalba!

Ar žinote kas yra Namiko? arba ZOE?

Namiko yra koncentratas, susidedantis iš gyvų ir aktyvių naudingųjų mikroorganizmų, jų fermentų ir natrio laktato. Šis koncentratas yra skirtas dėti į įvairius augalinės kilmės patiekalus, garnyrus ir gėrimus, kad būtų pagerintas jų skonis ir padidinta maisto vertė. Naudojant NAMIKO koncentruotus gėrimus, galima pagerinti maisto virškinamumą ir padidinti imuninę sistemą, nes jame esančios bakterijos yra naudingos žarnyno mikroflorai. Taip pat NAMIKO gali būti naudojamas kaip natūralus konservantas, nes jo sudėtyje esantys fermentai gali apsaugoti maistą nuo pūvimo ir sugedimų.

ZOE yra naudingųjų mikroorganizmų koncentratas, sukurtas naudojant gilios fermentacijos technologiją. Koncentratas padeda rauginti maistą ir tuo pačiu patobulinti virškinimo sistemą. TurboRaugas yra vienas iš pirmųjų ir populiariausių produktų, kuris yra naudojamas kaip pagrindinis ingredientas probiotinio maisto gamyboje. 2016 metais buvo sukurta Facebook grupė “Probiotinis maistas - sveikatos šaltinis”, kurioje dalijamasi patirtimi vartojant maistą su ZOE ir dalinasi pasveikimo istorijomis.

Ramūno NAMIKO - inovatyvus fermentuotas produktas, koncentruotas gėrimas, galite turėti aukštos kokybės fermentuotus produktus ir gėrimus. Mūsų produktų linijoje yra ir Namiko Turbo Raugas - aukščiausios kokybės fermentuotas maisto koncentratas.

ZOE yra Namiko prekės ženklas, kuris atstovauja fermentuotų produktų linijai, įskaitant ir fermentuotų gėrimų koncentratus.

Kuo fermentuoti produktai ir fermentuoti gėrimai naudingi žmogui?

Fermentuoti produktai ir gėrimai yra labai naudingi žmonių sveikatai, nes jie yra pilni natūralių probiotikų, kurie gali padėti išlaikyti sveiką virškinimo sistemą ir imuninę sistemą. Fermentuoti produktai taip pat gali padėti pagerinti virškinimą ir suvartojamų maisto medžiagų absorbciją, taip pat gali padėti kovoti su lėtinėmis ligomis ir padidinti bendrą gerovę.

Fermentuoti gėrimų koncentratai yra naudojami daugeliui tikslų, įskaitant natūralią vidurių užkietėjimo prevenciją, detoksikaciją ir virškinimo sistemų sveikatos palaikymą. Jie taip pat gali būti naudojami kaip alternatyva papildams, kurie padeda pagerinti imunitetą ir bendrą sveikatą.

Fermentuotų gėrimų koncentratų kainos gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip produktų kokybė, produktų linijos, produktų pakuotės ir pan. Ramūno NAMIKO fermentuotų gėrimų koncentratų kainos yra pagrįstos kokybės ir vertės santykiu, kad užtikrintume geriausią kainos ir kokybės santykį.

Jei turite papildomų klausimų, nedvejokite kreiptis telefonu +370 698 70667 ir atsakysime apie NAMIKO, ZOE ir fermentuotų produktų privalumus.

Kur galiu pirkti Ramūno NAMIKO ir ZOE koncentruotus probiotinius gėrimus?

Užsisakyti galite internete jauritas.lt arba paskambinę telefonu atsiimti Alytuje.

Plačiau