Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Vandens ozonatorius

Ozonas-kas tai?

Turbūt visi po perkūnijos jautėte specifinį ozono kvapą, dėl kurio jis ir gavo savo pavadinimą (pirmasis terminą ozonas pavartojo vokiečių chemikas K.F. Šionbainas pagal graikišką žodį ozein – kvepėti).

Ozonas yra stiprus oksidatorius, kurio pagalba naikinamos bakterijos, pelėsiai, grybeliai, virusai, suskaidomos sveikatai pavojingos toksinės ir cheminės medžiagos, pašalinami visi nemalonūs kvapai.

Ozonas – tai triatomis deguonis, kvapnios dujos. Natūraliai atmosferoje ozonas susidaro veikiant ultravioletiniams spinduliams arba aukštos įtampos elektros iškrovų metu – žaibuojant. 

  • Pašalina antibiotikų, hormonų likučius iš mėsos – VIŠTIENOS, KIAULIENOS ir kt.. Nuplaukite, smulkiai supjaustykite mėsą ir panardinkite į vandenį, kad apsemtų. Tada įmerkite ozonuojantį antgalį (difuzorių) indo dugne ir ozonuokite bent 10 min. Baltų putų sluoksnis, kurį matysite vandens paviršiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite.
  • Vaisių ir daržovių ilgesnis šviežumo išlaikymas bei dezinfekcija. Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių – apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai ilgiau išliks švieži.
    Pripildykite indą vandens ir panardinkite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi indo dugne ir nustatykite 5 programą (10 min. ozonavimui). Po 10 min., produktus vandenyje galite palikti dar kelioms minutėms.

Į talpą su vandeniu įleiskite vamzdelį su antgaliu ir įjunkite prietaisą. Vienai stiklinei vandens pakanka 2 min., 1 litrui – 5 min., 2 litrams – 10 min. Rekomenduojama po valymo vandenį prieš naudojant palaikyti 10 min. Toks vanduo gali būti naudojamas įvairiems buitiniams reikalams, pavyzdžiui: prausimuisi, vaisių ir daržovių plovimui, kavos bei arbatos virimui, maisto gamybai. Išvalyto vandens savybės išsilaiko 48 valandas.

Plačiau

Vandens ozonatorius

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN
−25%
  • −25%
  • Nauja

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN

Vandens ozonatorius LUXE STYLE 400 AIR HANDLE GREEN - tai aukštos kokybės daugiafunkcinis ozono generatorius, skirtas namų oro valymui, geriamojo vandens, vaisių, daržovių, mėsos ir jūros gėrybių valymui, virtuvės ir higienos priemonių, drabužių dezinfekavimui.

53,84 € Reguliari kaina 71,79 € Kaina