Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Vandens filtrai

Vandens nugeležinimo-minkštinimo filtrai kaina I Jauritas.lt

Atsibodo kalkėtas vanduo? Daug geležies vandenyje? Rado nitratų vandenyje, bei nitritų? Ką daryti?

Kaip išsirinkti vandens filtrą?

Skambinkite 8 698 70667 nemokama konsultacija, nuo patarimo iki sprendimo!

Jūsų tobulas sprendimas įsirengti geriamojo vandens, ar minkštinimo nugeležinimo vandens filtrą.

Vadens filtrai - tai yra specialūs įrenginiai skirti filtruoti vandenį, pašalinant nereikalingas daleles, pagerinantis vandens skonį ir išvaizdą. Šie įrenginiai yra ypač naudingi sveikatai ir gyvybiškoms funkcijoms palaikyti bei santechnikos įrangos išsaugojimui. Tai yra  nepamainomas dalykas  mūsų namuose, jeigu atsibodo nešioti plastikinę tarą  iš parduotuvės į namus ir norite vartoti vandenį iš čiaupo.  Tai yra ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena daugiabučiuose, ar neturi nuosavos transporto priemonės. Pamiršite sunkių prekių maišų nešiojimą!

Atstovaujame vieną žymiausių vandens filtrų gamintojų KRAUSEN. Jis specializuojasi vandens minkštinime ir nugelęžinime. Naudojami geriamojo vandens filtrai yra  su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Naudojant jauritas.lt produktus kokybišką vandenį galėsite gerti  ir taip sutaupyti pinigus, kuriuos išleidžiate parduotuvėje.

Vandens filtrų nauda

 1. Vanduo yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui ir jis tiesiogiai įtakoja mūsų svarbiausias gyvybines funkcijas. Naudojant vandens filtravimo sistemas vanduo yra skanesnis, galite daugiau jo sunaudoti. Ar žinojote, jog žmogui per parą išgerti reikia 2-3 litrus vandens, o jei sportuojate dar daugiau?
 2. Nustebtumėte sužinoję kiek chemikalų, kitų bakterijų galite rasti geriamajame vandenyje. Yra moksliškai įrodyta, jog bakterijos esančios nekokybiškam vandenyje  žmogaus organizmui gali sukelti pykinimą, ar net vėmimą. Filtravimo proceso pagalba šios bakterijos yra akimirksniu pašalinamos.  
 3. Kitas labai svarbus dalykas yra nugeležinimo filtrai. Kuomet akivaizdžiai matome, jog iš čiaupo bėgantis vanduo yra su gelsvu ar rudu atspalviu. Tokį vandenį gerti nėra žmogui pavojinga, tiesiog nemalonu, tačiau jis yra pavojus Jūsų vonios technikai. Paprastai nugelęžinimo filtrai  yra naudojami norint apsisaugoti nuo tokių nepatogumų buityje kaip: korozijos požymiai ant vonios, praustuvų, kranų ar kitų metalo gaminių esančių vonioje.  Tai yra ypatingai aktualu tiems žmonėms, kurie naudoja brangią bei profesionalią santechniką, kuri kainuoja itin didelius pinigus.
 4. Nugeležinimas vyksta nekenksmingu aplinkai, ekologiniu būdu, o pašalinta geležis iškeliauja tiesiai į kanalizaciją.

Dažna problema, su kuria susiduria žmonės tai kietas vanduo. Ji atsiranda tuomet, kada turime kalcio ir magnio jonų perteklių. Vandens minkštinimo filtrų pagalba turėsite:

 1. švelnius bei purius plaukus,
 2. ilgiau tarnaus buitinė technika.
 3. O ir ant krano, duše neliks vandens lašų žymių.

Vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo, praplaunami mechaniniai filtrai namams. Geriamo vandens filtrai KRAUSEN su Osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija, apsauga nuo pratekėjimo, TDS parodymai, tai ištirpusių medžiagų parodymai, signalas praneša kada jums laikas keisti filtrus.

Profesionalų konsultacijos

Galime rasti optimalų sprendimą visiems atvėjams, nepriklausomai ar gyvenate bute ar name. Paskambinkite mums     8 698 70667  konsultacijai, arba parašykite info@jauritas.lt juk tai nieko nekainuoja!

Garantija ir po garantinis aptarnavimas. Vandens filtrų atsarginės dalys. Nemokamas pristatymas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Plačiau

Vandens filtrai

geriamo vandens filtras 100 LED geriamo vandens filtras 100 LED
−37%
 • −37%
 • Komplektas

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED

Ar kada svajojote apie švarų, malonaus skonio ir nosies neriečiančio kvapo vandenį savo namuose?

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED su integruota penkių pakopų valymo sistema – kaip tik tai, ko Jums reikia.

Geriamojo vandens filtras efektyviai pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Atbulinio osmoso membrana nepriekaištingai išvalo vandenį net nuo 96–99 %  visų žinomų teršalų. 

Tik švarus ir grynas vanduo Jūsų namuose su vandens filtru KRAUSEN RO 100 LED.

189,00 € Reguliari kaina 300,00 € Kaina
tiesioginio srauto vandens filtras tiesioginio srauto vandens filtras
−20%
 • −20%

Vandens filtras NEW LINE A 400(200/200) MODERN

 Vandens filtras  LUXE STYLE NEW LINE A 400(200/200) MODERN –  šešių pakopų, tiesiogino srauto vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.

308,23 € Reguliari kaina 385,29 € Kaina
Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD
−20%
 • −20%

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač kompaktiška, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.

369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
Krausen Cooler Star Plus Krausen Cooler Star Plus
−20%
 • −20%

Vandens filtras biurams KRAUSEN 75 OFFICE STAR (Cooler)

 Ar žinojote, kad darbuotojo atsigėrusio stiklinę vandens, jo smegenys gaus ne tik deguonies, greitės reakcija ir darbo tempas, pagreitės mąstymo procesai, ir žinoma-gerokai sumažės nuovargis.

Jums padės vandens filtras, gaminantis ledo tirpsmo vandenį.

Jūsų tobulas sprendimas-filtras gaminantis ledo tirpsmo vandenį, ar kada girdėjote apie tokį?

Sistema tiekia atvėsintą iki +10° C, įkaitintą iki +95°C, taip pat palaiko kambario temperatūros vandenį. Sistema idealiai tinka biurams, viešos paskirties erdvėms, tačiau taip pat skirta naudotis ir jūsų namuose.

412,80 € Reguliari kaina 516,00 € Kaina
Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-5R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-5R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

319,00 € Reguliari kaina 398,75 € Kaina
Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F) Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)
−20%
 • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-10R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

375,40 € Reguliari kaina 469,25 € Kaina
vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25 vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25
−22%
 • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-25R(F)

Atsibodo kalkėtas vanduo? kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

584,81 € Reguliari kaina 749,75 € Kaina