Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Ekologiškos valymo priemonės su probiotikais

CHRISAL NAMŲ VALYMO IR ASMENS HIGIENOS PRIEMONĖS

Chrisal priemonės pagamintos šiuolaikinių inovacinių technologijų pagrindu. Skirtos namų valymui bei asmens higienai palaikyti. Sudėtyje esančios probiotinių bakterijų kultūros naudingos žmogaus sveikatai, atsparios mikrobų ir virusų atakoms. Chrisal priemonės saugios žmogui ir aplinkai. Jos ekologiškos, biologiškai skylančios ir nesukeliančios alergijos. Kompanijos produkcija reikalinga visiems ir labiausiai tiems, kurie augina mažus vaikus, dažnai serga ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI), alergiškiems namų dulkėms, naminiams gyvūnams, sergantiems bronchine astma, prie imunodeficito susirgimų. Priemonėse esančios probiotinės kultūros neatlieka nieko naujo, jos tiesiog nauju, tobulu lygiu naudoja technologiją, kurią jau milijardus metų naudoja pati gamta!

10 probiotinių namų grindų valiklių privalumų

Geresnė patalpų oro kokybė: Probiotiniai grindų valikliai gali padėti sumažinti kenksmingų bakterijų ir alergenų kiekį ore, todėl pagerėja patalpų oro kokybė.

Mažesnis cheminių medžiagų naudojimas: Probiotinių grindų valiklių sudėtyje paprastai nėra aštrių cheminių medžiagų, todėl jie yra saugesnis ir ekologiškesnis valymo būdas.

Didesnis veiksmingumas: Probiotikai gali padėti suskaidyti purvą ir nešvarumus, todėl valymas tampa veiksmingesnis ir sumažėja poreikis šveisti.

Ilgalaikis gaivumas: Probiotikai gali padėti išlaikyti šviežią ir švarų grindų kvapą ilgesnį laiką.

Mažesnis vandens naudojimas: Probiotiniai grindų valikliai gali efektyviau valyti, todėl tiems patiems rezultatams pasiekti galite naudoti mažiau vandens.

Saugu vaikams ir naminiams gyvūnams: Probiotiniai grindų valikliai paprastai yra saugūs vaikams ir naminiams gyvūnams, todėl juos galima naudoti namuose, kuriuose yra mažų vaikų ar naminių gyvūnų.

Ekonomiškas: Probiotiniai grindų valikliai ilgainiui gali būti ekonomiškesni, nes jie padeda sumažinti dažno valymo ir aštrių cheminių medžiagų naudojimo poreikį.

Ekologiškos: Probiotiniai grindų valikliai yra ekologiškesni, nes juose nėra aštrių cheminių medžiagų ir sunaudojama mažiau vandens.

Geresnė bendra grindų išvaizda: Probiotiniai grindų valikliai gali padėti pagerinti bendrą grindų išvaizdą, todėl jos atrodo švaresnės ir blizgesnės.

Mažesnė kryžminės taršos rizika: Probiotiniai grindų valikliai gali padėti sumažinti kryžminės taršos riziką, nes jie skirti bakterijoms ir kitiems patogenams naikinti.

Svarbu pažymėti, kad probiotinių grindų valiklių veiksmingumas gali skirtis priklausomai nuo naudojamų probiotikų rūšies ir valymo metodo. Geriausia susipažinti su gaminio instrukcijomis ir jų laikytis, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Plačiau

Ekologiškos valymo priemonės su probiotikais