Hot Deals
Visos kategorijos

Arbata vyrams

"Ekologiška natūrali rankomis surinkta arbata vyrams: Jėga ir energija natūraliai"

Ši išskirtinė ekologiška arbata sukurta su ypatingais augalais, kurie teikia vyrams unikalų ir natūralų gėrimą, padedantį palaikyti jų vyriškumą ir energiją. Šio mišinio sudedamosios dalys apima įvairius augalus, kurių savybės yra pritaikytos ypatingai vyriškam organizmui. Tarp jų yra varpučio šaknys, kininio ženšenio lapai ir uogos, vaistinės gelsvės, meškauogės, vingiorykštės, dirvinio asiūklio, beržo lapeliai, dilgėlės, kanadinės rykštenės, kraujažolės, lazdyno lapai ir lakišiaus žolės. Šie augalai sujungti sudaro unikalų ir vertingą mišinį, kuris padeda palaikyti vyriškumą ir suteikia natūralią energiją.

Varpučio šaknys yra žinomos dėl savo teigiamo poveikio vyriškam organizmui, jas tradiciškai naudojant kaip stiprų energijos šaltinį. Kininio ženšenio lapai ir uogos gali padėti stiprinti fizinę ištvermę ir padidinti atsparumą stresui. Vaistinės gelsvės yra žinomos dėl savo teigiamo poveikio vyriškam reprodukciniam sveikatai, o meškauogės gali padėti gerinti kraujotaką.

Vingiorykštės ir dirvinio asiūklio yra žinomos kaip natūralūs tonikai, padedantys stiprinti organizmą ir energiją. Beržo lapeliai ir dilgėlės taip pat gali padėti pagerinti bendrą savijautą ir palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Kanadinės rykštenės, kraujažolės, lazdyno lapai ir lakišiaus žolės teikia naudingas savybes vyriškam organizmui, skatinant jėgą ir energiją.

Paruošimas šiai arbatai taip pat yra paprastas ir malonus. Užpilkite 1-2 arbatinius šaukštelius mišinio verdančiu vandeniu ir palikite jam pastovėti 10-15 minučių. Galite taip pat naudoti termosą, kad gėrimas ilgiau išsilaikytų šiltas. Suaugusiems rekomenduojama gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną, valgio pradžioje. Taip pat siūloma daryti 1 savaitės pertraukas kas 2-3 savaites.

Šio mišinio svoris yra 50g, todėl jums bus pakankamai ilgai mėgautis šia natūralia ir naudinga arbata. Ši ekologiška arbata yra puiki dovana vyrams, leidžianti jiems jaustis stipresniems ir energingesniems, o jos augalų dovanos suteiks natūralią paramą ir jėgą kasdieniniam gyvenimui.

Plačiau

ŽOLELĖS ARBATAI ,,PRIEPIRTYJE“

Sudedamosios dalys: juodųjų serbentų lapai, karališka mėta, laukinė mėta, kinrožė, citrinžolė

Paruošimo būdas: 1 valg. š. mišinio užpilkite 300 ml karšto vandens du kartus: pirmąkart praaušintu iki 85' laipsnių, antrąkart verdančiu. Kiekvienąkart palaikykite 3-7 min.

Kaina: 5,00 € Kaina

ŽOLELĖS UŽPILTINEI ,,TREJOS DEVYNERIOS“

27 augalų mišinys užpliltinei.

SUDEDAMOSIOS DALYS:
tuopų pumpurai (Populi gemmae), ankštipipirių vaisių
(Capsi fructus), gvazdikėlių žiedai (Caryophylli flores),
ąžuolo žievė (Quercus cortex), medetkų žiedai (Calendulae
flores), laurųlapų (Lauri folia), pipirmėčių lapų (Menthae folia),
krapų vaisių(Anethi fructus), gudobelės vaisių (Crataegi fructus),
pelynų žolės (Artemisiae absinthii herba), kvapniųjų pipirų vaisių
(Piperis aromatici fructus), gelsvių šaknų (Levistici radices),
valerijonų šaknų (Valerianae rhizomata cum radicibus),
apynių žiedų (Lupuli strobulus), citrinmedžių žievės (Aurantii
pericarpium), šaltekšnių žievės (Frangulae cortex), gluosnių
žievės (Salicis cortex), kmynų vaisių (Carvi fructus),
beržų pumpurų (Betulae gemmae), vingiorykščių žolės
(Filipendulae herba), jonažolių žolės (Hyperici herba),
juozažolių žolės (Hyssopi herba), kraujažolių žolės
(Millefolii herba), čiobrelių žolės (Serpylii herba), sidabražolių
šaknų (Tormenyillae rhizomata), šermukšnio vaisių
(Sorbi fructus), erškėčių vaisių (Rosae fructus).

Pakelio turinys skirtas pagaminti 1,5l užpiltynės, palaikant dvi savaites.

Kaina: 5,00 € Kaina

BRANDINTA ARBATA RYTUI ,,RYTINĖ BRANDINTA"

Sudedamosios dalys: brandintos arbatžolės, dirvinis asiūklis, smiltyninis šlamutis

Vartojimo būdas:
Gaminant stiprią, į 200 ml šalto vandens įdėti 1 valgomą šaukštą mišinio ir užvirinti
Gaminant silpną, 1arb. š. užplikyti 200 ml. vandens.

Kaina: 5,00 € Kaina

ŽOLELĖS ARBATAI ,,VYRO SVEIKATA“

Sudedamosios dalys: meškauogės 20%, varpučio 15%, dirvinio asiūklio 10%, kanadinės rykštenės 10%, beržo lapelių 10%, dilgėlės 10%, vingiorykštės 5%, linažolės 5%, kraujažolės 5%, lakišiaus 10%.


Vartojimo būdas:
1-2 arb. š. užpilti stikline verdančio vandens, leisti pastovėti 10-15min. Leidžiama plikyti termose. Suaugusiems ir vaikams virš 12 metų gerti po 1/3 stiklinės 3x dienoje valgio pradžioje. Kurso trukmė 2-3 savaitės. Kursas kartojamas po 1-2 savaičių pertraukos.

Svoris: 50g

Kaina: 5,00 € Kaina

Pasirinkti tinkamą arbatą vyrams gali būti lengva, jei atsižvelgsite į jų skonio ir sveikatingumo poreikius. Čia yra kelios gairės, kurios gali padėti jums išsirinkti arbatą, tinkamą vyrams:

 1. Skonio pageidavimai: Pasitarkite su vyru ir sužinokite, kokio tipo arbatą jis mėgsta. Vyrai, kaip ir visi kiti, gali turėti skirtingus skonio pageidavimus – nuo stiprios juodosios arbatos iki švelnesnių žaliosios arbatos ar vaisių arbata.
 2. Energija ir vartojimo priežastis: Atsižvelkite į tai, kada jis dažniausiai geria arbatą. Jei jis mėgsta ryte ar dienos metu, gali būti geriau pasirinkti arbatą su aukštu kofeino kiekiu, pvz., juodąją arbatą. Jei vakare, gali būti protinga pasirinkti arbatą, turinčią mažiau kofeino arba net be jo.
 3. Sveikatingumo tikslai: Jei jūsų vyrams rūpi sveikata ar jie turi tam tikrų sveikatos tikslų (pvz., mažinti stresą, gerinti virškinimą), pasirinkite arbatą, turinčią naudingųjų savybių. Pavyzdžiui, ramunėlės arba pipirmėčių arbata gali padėti suvaldyti stresą, o imbiero arba mėtų arbata - gerinti virškinimą.
 4. Prieskoniniai mišiniai: Kai kurie prieskoniniai mišiniai gali būti labai skanūs ir tinka vyrams. Pavyzdžiui, "chai" arbatos su cinamonu, imbieru ir kitais prieskoniais gali būti žaviai kvapnios ir skanios.
 5. Natūralūs ingredientai: Rinkitės arbatas su natūraliais ingredientais. Tai gali būti svarbu tiek skonio, tiek sveikatingumo atžvilgiu.
 6. Arbatos kilmė: Pasirinkite arbatą iš patikimų šaltinių ir šalių, kurios garsėja aukštos kokybės arbatais, pvz., Kinija, Indija, Japonija.
 7. Specialūs poreikiai: Jei vyrai turi specialių poreikių, pvz., nori mažinti kofeino suvartojimą, verta rinktis kofeiną neturinčias arbatas, pvz., žaliąją arbatą ar vaisių arbatą.
 8. Atsiliepimai: Jei galite, perskaitykite atsiliepimus ir įvertinimus apie arbatas, kurios jums domina. Tai gali padėti jums sužinoti, kaip kiti žmonės vertina skonį ir kokybę.
 9. Įdomūs skoniai: Vyrams gali patikti stipresni ir įdomesni skoniai, toki kaip rūkytos arbatos arba vaisių prieskoniai. Išbandykite įvairius variantus, kad rastumėte tai, kas tinka jūsų vyrams.

Atsižvelkite į vyro skonio poreikius, sveikatos tikslus ir asmeninį stilių, kai ieškote arbatos dovanai ar tiesiog jo kasdienio grožio ritualui.

Arbatos, kaip natūralus gėrimas, turi įvairių privalumų, kurie gali būti naudingi vyrams, kaip ir visiems žmonėms. Štai keletas galimų arbatos privalumų:

 1. Antioksidantai: Dauguma arbatų yra natūralūs antioksidantų šaltiniai. Antioksidantai padeda organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais ir apsaugoti nuo ląstelių pažeidimų. Tai gali būti svarbu vyrams norint palaikyti bendrą sveikatą ir apsaugoti nuo senėjimo procesų.
 2. Svorio valdymas: Kai kurios arbatos, pvz., žalioji arbata, gali padėti palaikyti sveiką svorį. Jos gali skatinti medžiagų apykaitą ir riebalų deginimą.
 3. Virškinimo gerinimas: Kai kurios žolelių arbatos, pvz., pipirmėčių ar ramunėlių arbata, gali padėti gerinti virškinimą, mažinti pilvo pūtimą ir skatinti žarnyno sveikatą.
 4. Sveikas širdies funkcijas: Tam tikros arbatos, tokių kaip juodoji arba žalioji arbata, gali padėti palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą. Jos gali mažinti širdies ligų riziką ir padėti reguliuoti kraujospūdį.
 5. Stresas ir raminimas: Kai kurios žolelių arbatos, pvz., mėtų ar ramunėlių arbata, turi raminančių savybių ir gali padėti mažinti stresą, nerimą ir padėti atsipalaiduoti.
 6. Gerovė ir energija: Skirtingos arbatos gali turėti skirtingą poveikį energijos lygiui. Pavyzdžiui, juodoji arbata gali suteikti energijos ir aktyvumo, o žalioji arbata gali suteikti šiek tiek energijos be stipraus kofeino poveikio.
 7. Imuninė sistema: Kai kurios arbatos, tokios kaip žalioji arbata ar imbiero arbata, gali padėti stiprinti imuninę sistemą ir padėti organizmui susidoroti su infekcijomis.
 8. Odai ir plaukams: Kai kurios arbatos gali turėti teigiamą poveikį odai ir plaukams dėl savo antioksidantų ir maistinių medžiagų turinio.
 9. Skonis ir aromatas: Arbatos gali suteikti malonų skonį ir aromatą, suteikiant mažiau kalorijų nei daugelis kitų gėrimų.

Svarbu pasirinkti arbatas, kurios atitinka vyro skonio poreikius, sveikatos tikslus ir asmeninį stilių. Pasikonsultavimas su sveikatos specialistu gali padėti pasirinkti tinkamiausias arbatas, atsižvelgiant į konkrečias sveikatos būklės ar poreikių ypatybes.