Hot Deals
Visos kategorijos

Vaistažolės arbatai

Kokia vaistažolių arbatų nauda?

Vaistažolių arbatos yra natūralių augalų lapų, žiedų, vaisių ar šaknų užpilai, kurie gali pasižymėti įvairiomis naudingomis savybėmis. Šios arbatos vartojimas gali suteikti daug privalumų organizmui. Tačiau svarbu paminėti, kad vaistažolių arbatos neturėtų būti laikomos kaip vienintelis gydymo būdas ir jų vartojimas neturėtų pakeisti medicininės priežiūros. Čia pateikiami keli pavyzdžiai, kaip vaistažolių arbatos gali būti naudingos:

  • Raminamosios savybės: Kai kurios vaistažolės, pvz., ramunėlės, melissa arbatos arba laukinės pipirmėtės, gali turėti raminamąjį poveikį ir padėti sumažinti stresą, nerimą ar nemigą.
  • Skaidulų šaltinis: Žalioji arbata, raudonėliai ir kiti augalai gali būti geri skaidulų šaltiniai, kurie padeda išlaikyti normalią žarnyno veiklą ir palaiko virškinimo sistemą.
  • Antioksidantai: Daugumoje vaistažolių arbatų yra antioksidantų, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų žalos, palaikant imuninę sistemą ir apsaugant ląsteles nuo pažeidimų.
  • Palaiko kvėpavimo sistemą: Kai kurios vaistažolės, pvz., eukaliptas ar saldymedžio šaknys, gali padėti palengvinti nosies užgulimą ir gerinti kvėpavimą.
  • Gerina virškinimą: Kai kurios vaistažolės, pvz., imbieras ar mėtų lapai, gali padėti sumažinti viduriavimą, pilvo pūtimą ar skrandžio skausmus.
  • Gali turėti priešuždegiminį poveikį: Tam tikros vaistažolės, pvz., dilgėlių arbatos, gali turėti priešuždegiminį poveikį ir padėti mažinti uždegimo apraiškas organizme.
  • Padeda išlaikyti šlapimo takų sveikatą: Šiuo tikslu naudojamos vaistažolės, pvz., erškėtuogių lapai arbatos, kurios padeda išlaikyti šlapimo takų sveikatą ir gali būti naudingos siekiant išvengti šlapimo takų infekcijų.

Kaip visada, prieš pradedant vartoti naują vaistažolę ar vaistažolių arbatą, būtina pasitarti su gydytoju, ypač jei turite tam tikrų sveikatos problemų, esate nėščia ar vartojate vaistus, kad išvengtumėte galimų nepageidaujamų poveikių ar sąveikos su kitais vaistais.

Plačiau

VARNALĖŠOS ŠAKNŲ ARBATA

Varnalėšų šaknų arbatos paruošimas: 1 arbatinį šaukštelį šaknų užpilkite verdančiu vandeniu, uždengę palaikykite apie 3-5min (kol nusileis ant dugno),truputį pasaldinę medum ar cukrumi,skaniai gerkite.

Panaudojimas maistui: likusias minkštas šaknis naudokite maistui – tai puikus maisto papildas. Galima minkštus gabaliukus dėti į mišrainę, sriubas, troškinius, garnyrus. Karštas šokoladas taps ypatingas, įdėjus šio produkto.

Kaina: 8,00 € Kaina

ŽOLELĖS ARBATAI ,,MĖTINĖ FITO“

Sudedamosios dalys: fermentuoti bergenijos lapai, karališka mėta, saldaininė mėta, jamaikinės rožės žiedlapiai

Paruošimas: suimkite trim pirštais žiupsnį žolelių- čia būtų norma 300 ml. užvirusio vandens.
Uždengus palaikykite 3-7 min. ir nupilant dalimis, gerkite.

Kaina: 5,00 € Kaina