Hot Deals
Visos kategorijos

Arbata moterims

"Ekologiška natūrali rankomis surinkta arbata moterims: Dovana sveikatai ir gerovei"

Ši ypatinga ekologiška arbata yra sukurtas su moterims ypatingai naudingais augalais, siekiant suteikti jiems natūralią ir naudingą gėrimą, kuris remtų jų sveikatą ir gerovę. Šios arbatos sudėtyje rasite raudonąjį dobilą, putino lapus, vaistinę medetką, baltažiedę notrelę, raudonėlį, apynį, smiltyninį šlamutį, laukinių erškėtuogių žieveles, kraujažolę, pelkinę vingiorykštę, nakvišą, rasakilą ir anyžinį lofantą. Šie augalai pasižymi įvairiomis naudingomis savybėmis, kurios yra ypatingai pritaikytos moterims ir jų sveikatos poreikiams.

Raudonasis dobilas yra žinomas savo raminančiomis savybėmis, kurios padeda mažinti stresą ir gerinti miego kokybę, o tai yra ypatingai svarbu moterims, kurios dažnai patiria įtampos ir sunkumų. Putino lapai yra puikus antioksidantas, kuris padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio, taip pat skatina bendrą gerovę. Vaistinė medetka, kraujažolė ir baltažiedė notrelė yra žinomos dėl savo raminančių ir priešuždegiminių savybių, kurios padeda palaikyti sveiką ir atpalaiduotą organizmą.

Be to, smiltyninės šlamutis, apynys ir rasakila yra žinomi dėl savo teigiamo poveikio virškinimo sistemai ir padeda mažinti pilvo diskomfortą bei skatina gerą virškinimą. Pelkinė vingiorykštė ir nakviša yra vertinamos dėl savo gydomųjų savybių moterų sveikatai, pavyzdžiui, padeda mažinti menstruacinius sutrikimus. Anyžinis lofantas gali palaikyti sveiką hormonų pusiausvyrą.

Paruošimas šiai arbatai taip pat yra paprastas ir malonus ritualas. Užplikykite 1-2 arbatinius šaukštelius mišinio verdančiu vandeniu ir palaukite, kol arbata pasišildys ir išsiskleis aromatas. Tada galite gerti šią gėrimą ir leisti savo kūnui mėgautis natūraliu ir naudingų augalų dovanotu poveikiu.

Šio mišinio svoris yra 50g, todėl jums bus pakankamai ilgai mėgautis šia arbata. Džiaugiamės matydami, kaip vis daugiau moterų rūpinasi savo sveikata ir atranda natūralius būdus palaikyti savo gerovę. Ši ekologiška arbata yra tikra dovana jūsų sveikatai, o jos augalų dovanos padės jums jaustis sveikiau ir stipresniems kiekvieną dieną.

Plačiau

ŽOLELĖS ARBATAI "ANGELAI ANT GĖLIŲ"

Mes sakome, jūs patvirtinate, jog "Angelai ant gėlių" - gražiausia mūsų gaminama arbata, kurią sudaro vien žiedai ir žiedlapiai!
Mes ją rekomenduojame dovanoti vietoj gėlių puokštės. Juk malonu dovana pasimėgauti šiek tiek ilgiau, o jei ją gali dar ir išgerti..

Kaina: 6,00 € Kaina

ŽOLELĖS ARBATAI "MGR MAXIMUS"

SUDEDAMOSIOS DALYS:
valerijono, imbiero (arba saliero, petražolės) šaknis, apynys, šalavijas, dilgėlė, ramunėlė, kalendros (pankolio) sėklos

VARTOJIMO BŪDAS:
1-2 arb. šaukštelius užplikyti stikline verdančio vandens, kol aušta, kvėpinti, tada gerti.

Kaina: 5,00 € Kaina

ŽOLELĖS ARBATAI ,,MOTERS GALIA“

Sudedamosios dalys:
raudonasis dobilas, putino lapai, vaistinė medetka, baltažiedė notrelė, raudonėlis,apynys, smiltyninis šlamutis,laukinių erškėtuogių žievelės, kraujažolė, pelkinė vingiorykštė, nakviša, rasakila, anyžinis lofantas.


PARUOŠIMO BŪDAS:
1-2 arb. šaukštelius užplikyti stikline verdančio vandens, kol aušta, kvėpinti, tada gerti.

Kaina: 5,00 € Kaina

BRANDINTA ARBATA RYTUI ,,RYTINĖ BRANDINTA"

Sudedamosios dalys: brandintos arbatžolės, dirvinis asiūklis, smiltyninis šlamutis

Vartojimo būdas:
Gaminant stiprią, į 200 ml šalto vandens įdėti 1 valgomą šaukštą mišinio ir užvirinti
Gaminant silpną, 1arb. š. užplikyti 200 ml. vandens.

Kaina: 5,00 € Kaina

ŽOLELIŲ RINKINYS PLAUKAMS

Sudedamosios dalys: dilgėlė, ajero šaknys, varnalėšų šaknys, ąžuolo žievė, apynių spurgai

Vartojimo būdas: 1 valgomas šaukštas mišinio užplikyti 100 ml verdančio vandens. Gauta tyrele įtrinti plaukų šaknis, išplauti švariu vandeniu.

Kaina: 5,00 € Kaina

AUGALŲ SĖKLOS KOŠEI "MAMOMS"

Sudedamosios dalys: linų, burnočio, kmynų, pankolio, chia sėklos

Paruošimas:
Vienam kartui 1-
2 valgomus šaukštus mišinio užpilti 200 ml šalto vandens, užvirus virti 10 min., uždengus laikyti 30 min.


Kaina: 5,00 € Kaina

AUGALŲ SĖKLOS KOŠEI "MAMOMS"

Sudedamosios dalys: linų, burnočio, kmynų, pankolio, chia sėklos

Paruošimas:
Vienam kartui 1-
2 valgomus šaukštus mišinio užpilti 200 ml šalto vandens, užvirus virti 10 min., uždengus laikyti 30 min.

Tinka mamoms ir arbata ,,Ežiukas rūke“.

Kaina: 0,00 € Kaina

Išsirinkti tinkamą arbatą moterims gali būti malonus procesas, nes tam tikros žolelės ir ingredientai gali būti naudingi moteriškai organizmo sveikatai. Tačiau svarbu atsižvelgti į moters individualias poreikius ir sveikatos būklę. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti arbatą moterims:

 1. Sveikatos poreikiai: Pirmiausia apsvarstykite, kokius sveikatos poreikius norite patenkinti. Arbatos gali būti pasirinktos pagal tokias sritis kaip hormonų pusiausvyra, imuninė sistema, energijos lygis, gerai jausmas arba ramybė.
 2. Vaistažolės ir naudingi ingredientai: Pasirinkite arbatas, kuriose yra vaistažolių ir natūralių ingredientų, kurie yra žinomi dėl savo naudingų savybių moteriškam organizmui. Pavyzdžiui, moterims gali būti naudingos vaistažolės kaip šaltalankių šaknys, raudonėlis, motinėlė, imbieras ar ramunėlė.
 3. Mėgstamas skonis: Pasirinkite arbatą, kuri atitinka moters mėgstamą skonį ir aromatą. Vaisių arbatos, gėlių arbatos ar prieskonių skoniai gali pasiūlyti įvairių pasirinkimų.
 4. Raminimas ir stresas: Jei moteris patiria stresą ar jai reikia raminančios arbatos, pasirinkite ingredientus, kurie turi raminamųjų savybių, pavyzdžiui, ramunėlę, citrinžolę arba migdolų žiedus.
 5. Hormoninė pusiausvyra: Jei moteriai svarbi hormoninė pusiausvyra, galite pasirinkti arbatas su vaistažolėmis kaip mėtžolė, aviečių lapai arba raudonėlis, kurie gali palaikyti šią pusiausvyrą.
 6. Organinės arbatos: Jei įmanoma, rinkitės organines arbatas. Jos dažnai yra mažiau apdorotos ir neturi pesticidų ar cheminių medžiagų.
 7. Patarimas iš specialisto: Jei turite sveikatos problemų ar klausimų dėl tam tikrų ingredientų, pasikonsultuokite su specialistu arba vaikų gydytoju, prieš pradėdami vartoti naujas arbatas.
 8. Pakuotės informacija: Atidžiai skaitykite produktų etiketes ir informaciją apie arbatos sudėtį. Tai padės jums įsitikinti, kad pasirinktas produktas atitinka jūsų lūkesčius.

Visų pirma, verta paminėti, kad kiekvienai moteriai gali prireikti skirtingų ingredientų ir savybių, todėl svarbu atsižvelgti į jos individualius poreikius ir gyvenimo būdą. Sveikos ir naudingos arbatos gali būti papildantis elementas moterų kasdienėje rutinoje.

Arbatos moterims gali turėti daugybę privalumų, jei jos yra tinkamai parinktos ir vartojamos saikingai. Tačiau svarbu suprasti, kad kiekviena moteris yra unikali ir jos sveikatos būklė, poreikiai bei tolerancija gali skirtis. Štai keli potencialūs arbatos moterims privalumai:

 1. Hormoninė pusiausvyra: Kai kurios arbatos, pvz., mėtžolės arba raudonėlio arbatos, gali padėti palaikyti hormoninę pusiausvyrą. Tai gali būti svarbu moterims menstruacinio ciklo metu ar menopauzės laikotarpiu.
 2. Raminimas ir streso mažinimas: Tam tikros arbatos, turinčios raminamųjų savybių, pvz., ramunėlės ar citrinžolės arbatos, gali padėti sumažinti stresą, pagerinti nuotaiką ir padėti atsipalaiduoti.
 3. Imuniteto stiprinimas: Arbatos su antioksidantais, tokiais kaip žalioji arbata arba erškėtuogių arbatos, gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir apginti organizmą nuo ligų.
 4. Virškinimo palaikymas: Kai kurios arbatos, tokiomis kaip pipirmėčių arbatos arba imbiero arbatos, gali padėti gerinti virškinimą ir sumažinti pilvo diskomfortą.
 5. Antiaging savybės: Tam tikros arbatos, turinčios antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų, gali padėti išlaikyti odos elastingumą ir mažinti ankstyvų senėjimo požymių atsiradimą.
 6. Energetika ir aktyvumas: Tam tikros arbatos, turinčios natūralių energijos šaltinių, gali padėti padidinti energijos lygį ir palaikyti aktyvumą.
 7. Skonis ir malonumas: Skanios ir aromatingos arbatos gali teikti malonumą ir gerą nuotaiką, prisidedant prie bendros gerovės.
 8. Vaistažolės ir natūralūs ingredientai: Dauguma arbatų, ypač su vaistažolėmis ir natūraliais ingredientais, yra gaminamos iš žaliavų, kurios turi ilgą istoriją natūraliojoje medicinoje ir sveikatos palaikyme.
 9. Šilumos ir komforto jausmas: Puodelis šilto gėrimo gali sukurti jaukumo ir komforto jausmą, padėdamas moterims atsipalaiduoti ir pasiruošti ilsėtis.

Nors yra galimų privalumų, būtina atminti, kad vaistažolės gali turėti įvairių efektų, ir ne visos arbatos tinka visoms moterims. Prieš pradėdamos vartoti naujas arbatas ar kitus natūralius produktus, moterys turėtų pasitarti su specialistu, ypač jei turi sveikatos problemų, yra nėščios ar žindančios, arba vartoja vaistus.