Hot Deals
Visos kategorijos

Žolelės užpiltinei "trejos devynerios"

"27 augalų mišinys užpliltinei: Galingas natūralus gėrimas palaikant sveikatą"

Natūralūs ir augalinių gėrimų pasirinkimai vis dažniau tampa populiarūs, o vienas iš išskirtinių ir galingų variantų yra 27 augalų mišinys užpliltinei. Šis ypatingas mišinys sudarytas iš įvairių augalų, turinčių įvairias savybes ir praturtintų maistinių medžiagų spektrą. Tuopų pumpurai, ankštipipirių vaisiai, gvazdikėlių žiedai, medetkų žiedai, laurųlapiai, pipirmėčių lapai, krapai, gudobelės vaisiai, pelynų žolės ir daugelis kitų natūralių ingredientų sukuria unikalų ir labai naudingą gėrimą.

Šio mišinio sudedamosios dalys pasižymi skirtingomis savybėmis, kurios daro teigiamą poveikį organizmui. Kai kurie iš jų gali padėti raminti nervus ir mažinti stresą, kiti skatina virškinimą, dar kiti gali palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą. Be to, mišinyje esantys antioksidantai gali padėti stiprinti imuninę sistemą ir apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Vienas iš privalumų yra tai, kad mišinio naudojimas yra labai paprastas. Pakelio turinys, skirtas 1,5 litro užpiltinei, yra pakankamas palaikyti dvi savaites. Vartojimas yra labai paprastas - tiesiog užpilkite šaukštą mišinio su karštu vandeniu ir palikite jį užvirti. Po to galite gerti po mažą taurelę iki 3 kartų per dieną.

Daugelis žmonių atranda, kad šis natūralus mišinys ne tik skanus, bet ir naudingas organizmui. Vartojant šią užpiltinę, žmonės gali jaustis energingesni ir sveikesni, o tai yra labai svarbu gyvenant aktyvų gyvenimo būdą ir siekiant išlaikyti gerą sveikatą.

Be to, šio mišinio svoris yra tik 40 g, todėl jis yra patogus nešiotis ir naudoti kelyje ar kelionėse. Taigi, jūs galite turėti savo natūralų ir naudingą mišinį visada po ranka, kad užtikrintumėte gerą savijautą bet kuriuo metu.

Vis dėlto, prieš vartojant šį ar kitokį natūralų mišinį, svarbu pasikonsultuoti su specialistu, ypač jei turite kokių nors sveikatos problemų ar vartojate vaistus. Taip pat svarbu laikytis nurodyto dozavimo, kad išvengtumėte per didelio vartojimo.

Džiaugiamės matydami, kaip vis daugiau žmonių rūpinasi savo sveikata ir atranda natūralius būdus ją palaikyti. 27 augalų mišinys užpliltinei yra tik vienas iš puikių pasirinkimų, kuris siūlo daugybę teigiamų savybių. Taigi, atraskite šio mišinio galią ir pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien!

Plačiau

ŽOLELĖS UŽPILTINEI ,,TREJOS DEVYNERIOS“

27 augalų mišinys užpliltinei.

SUDEDAMOSIOS DALYS:
tuopų pumpurai (Populi gemmae), ankštipipirių vaisių
(Capsi fructus), gvazdikėlių žiedai (Caryophylli flores),
ąžuolo žievė (Quercus cortex), medetkų žiedai (Calendulae
flores), laurųlapų (Lauri folia), pipirmėčių lapų (Menthae folia),
krapų vaisių(Anethi fructus), gudobelės vaisių (Crataegi fructus),
pelynų žolės (Artemisiae absinthii herba), kvapniųjų pipirų vaisių
(Piperis aromatici fructus), gelsvių šaknų (Levistici radices),
valerijonų šaknų (Valerianae rhizomata cum radicibus),
apynių žiedų (Lupuli strobulus), citrinmedžių žievės (Aurantii
pericarpium), šaltekšnių žievės (Frangulae cortex), gluosnių
žievės (Salicis cortex), kmynų vaisių (Carvi fructus),
beržų pumpurų (Betulae gemmae), vingiorykščių žolės
(Filipendulae herba), jonažolių žolės (Hyperici herba),
juozažolių žolės (Hyssopi herba), kraujažolių žolės
(Millefolii herba), čiobrelių žolės (Serpylii herba), sidabražolių
šaknų (Tormenyillae rhizomata), šermukšnio vaisių
(Sorbi fructus), erškėčių vaisių (Rosae fructus).

Pakelio turinys skirtas pagaminti 1,5l užpiltynės, palaikant dvi savaites.

Kaina: 5,00 € Kaina