Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

UAB "JAURITAS" -įmonė turinti ilgametę 15 metų darbo patirtį teikiant vandens filtrų paslaugas, esame oficialus Krausen gamintojo atstovas Lietuvoje:

  • konsultuojame, individualus pasiūlymas kiekvienam pgl. jo vandens tyrimą
  • montuojame
  • garantinis ir po garantinis aptarnavimas
  • greitas pristatymas

JAURITAS – ekologiškoms Jūsų namų idėjoms!

Taip prekiaujame šių prekinių ženklų produkcija: AMAZONAS. AUTOPART, Chrisal, Lorito, RVS master technologija, TUFOIL ir kt. Tiekiame jums tik patikrintos aukštos kokybės produkciją ir paslaugas.

UAB JAURITAS vizija: šiuolaikiškos namų ekologiškos idėjos! Pagrinde sudaro trys dalys:

· Švarus oras

· Švarus vanduo

· Sveikas maistas

Švarus oras

Ekologiškas ir komfortiškas oro sąlygas Jūsų namuose sukurs pagal naujausias technologijas pagaminti Krausen dulkių siurbliai. Universalūs Krausen siurbliai gali ne tik siurbti dulkes, jie valo, drėkina, aromatizuoja Jūsų gyvenamų patalpų orą, sunaikina namines dulkių erkes ir kitus alergenus, panaikina nemalonius kvapus. Šių siurblių pagalba galima plauti, atlikti giluminį kilimų, kiliminių dangų ir minkštų baldų valymą.

Taip pat platus asortimentas oro valymo-drėkinimo aparatų: oro jonizatoriai, ozonatoriai.

Švarus vanduo
70% Žemės paviršiaus dengia vanduo. Skaičiuojant procentais toks pat kiekis vandens sudaro ir kiekvieno suaugusio Žemės gyventojo organizmą. Vandens paskirtis - valyti mūsų organizmą, išnešioti maisto produktus. Pasaulinė statistika teigia, kad dėl vandens trūkumo ar prastos jo kokybės kasdien pasaulyje miršta apie 25 tūkstančiai žmonių. Laimė, Lietuvoje negalime skųstis vandens trūkumu, tačiau vandens, tekančio iš mūsų čiaupo, kokybė tikrai kelia rūpesčių. jauritas.lt sprendžia šią problemą pirstatydama Jums platų asortimentą atbulinio osmoso membraninių vandens valymo sistemų, skirtų valyti Jūsų geriamą vandenį.

Sveikas maistas
Ne paslaptis, kad valgome per daug koloringą, turintį per mažai maistingųjų medžiagų, mineralų ir vitaminų maistą. Iš medicininio plieno 18/10 pagaminti krausen puodai maistą ruošia minimalioje temperatūroje, papildomai nenaudojant vandens ir riebalų, išsaugant natūralius vitaminus ir mineralus. Taip paruoštas maistas išties sveikas ir skanus!

UAB JAURITAS - rūpinasi Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimo kokybe ir sveika gyvensena!