Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Oro valytuvas Clean Air CA-510Pro Smart HEPA UV


Kaina: 418,99 €
Su PVM
Pavadinimas
Filtras
Galia
Ventiliatoriaus greičiai
Įrenginio matmenys
Įrenginio svoris
Patalpoms iki
Pristatymas nemokamas, 1-2 d.d.

Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

CA-510Pro Smart oro valytuvas yra pažangus prietaisas, sukurtas efektyviai valyti ir išvalyti orą jūsų namuose ar biure. Šis valytuvas yra aprūpintas keletu funkcijų, kurios užtikrina, kad įkvėptas oras būtų kuo švaresnis ir sveikesnis.

Viena iš pagrindinių šio valytuvo funkcijų yra aukštos kokybės HEPA filtras. HEPA filtras yra galingas filtravimo elementas, kuris geba sugauti net mažiausias dulkės, pelėsio sporas, žiedadulkes, alergenus ir kitus kenksmingus oro teršalus. Tai padeda sumažinti alergijų simptomus ir gerina bendrą oro kokybę.

Be to, CA-510Pro Smart oro valytuvas naudoja UV šviesos technologiją, kuri yra efektyvi kovojant su bakterijomis ir virusais ore. UV šviesa dezinfekuoja ir naikina šiuos kenksmingus organizmus, padedama užtikrinti sveiką ir higienišką orą patalpose.

Valytuvas taip pat turi išmaniąją funkciją, kuri leidžia valdyti ir monitoruoti valymo procesą per išmanųjį telefoną arba kitus valdymo prietaisus. Galite valdyti valytuvą, nustatyti valymo laiką, patikrinti oro kokybės rodiklius ir gauti pranešimus apie filtro pakeitimą arba kitus svarbius pranešimus.

CA-510Pro Smart oro valytuvas yra kompaktiško dydžio ir turi modernų dizainą, todėl jis lengvai įsijungs į bet kurį interjerą. Jis taip pat yra energiją taupantis, todėl naudojimas nebus brangus ir nepatogus.

Sumažindamas dulkių kiekį, alergenus ir kenksmingus mikroorganizmus ore, CA-510Pro Smart oro valytuvas padeda pagerinti jūsų gyvenamąją aplinką ir užtikrina, kad kvėpuojate švarų ir sveiką orą.
 

23-0086

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Oro valytuvas Clean Air CA-510Pro Smart HEPA UV

Pateikite atsiliepimą