Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Oro valytuvas Clean Air CA-509Pro Smart HEPA UV


Kaina: 338,94 €
Su PVM
Pavadinimas
Filtras
Galia
Ventiliatoriaus greičiai
Įrenginio matmenys
Įrenginio svoris
Patalpoms iki
Pristatymas nemokamas, 1-2 d.d.

Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

CA-509 Pro Smart oro valytuvas yra aukštos kokybės valymo įrenginys, skirtas valyti orą vidaus patalpose. Šis oro valytuvas yra aprūpintas pažangiomis technologijomis, kurios padeda išvalyti orą nuo alergenų, dulkių dalelių, bakterijų ir kitų nešvarumų, kurie gali būti žalingi jūsų sveikatai.

Pagrindinė šio oro valytuvo savybė yra HEPA (angl. High-Efficiency Particulate Air) filtras. Ši aukštos kokybės filtravimo sistema pasižymi dideliu efektyvumu, galinčiu pašalinti mažas daleles iš oro, kurių dydis siekia net iki 0,3 mikrono. Tai apima alergenus, dulkes, pelėsio sporas, gyvūnų plaukus ir kitas smulkesnes daleles, kurios gali būti įkvėptos ir sukelti kvėpavimo takų problemų.

Be to, CA-509 Pro Smart oro valytuvas taip pat naudoja UV (ultravioletinį) šviesos valymo metodą. UV šviesa sunaikina bakterijas, virusus ir mikroorganizmus, kurie gali būti oro taršos šaltinis. Tai suteikia papildomą apsaugą nuo ligų sukėlėjų ir pagerina bendrą oro kokybę.

Šis oro valytuvas taip pat gali būti valdomas per mobilųjį telefoną ar kitą įrenginį su specialia programėle. Galite nustatyti oro valymo režimus, stebėti oro kokybės rodiklius ir gauti pranešimus apie filtro keitimą arba kitus svarbius įspėjimus.

CA-509 Pro Smart oro valytuvas yra kompaktiškas, todėl jį lengva pastatyti bet kurioje patalpoje - namuose, biure ar net automobilyje. Tai yra patogus būdas pagerinti oro kokybę namų ar darbo aplinkoje.

Bendrai, CA-509Pro Smart oro valytuvas sujungia aukštą filtravimo efektyvumą su UV šviesos valymo technologija, suteikdamas jums švarų ir sveiką orą.
 

 

23-0087

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Oro valytuvas Clean Air CA-509Pro Smart HEPA UV

Pateikite atsiliepimą