Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −30%

Vakuuminė garo lyginimo lenta- sistema Krausen Classic


624,00 €
Kaina: 436,80 € Sutaupote 30%
Su PVM

Vakuuminė  garo lyginimo lyginimo - sistema sukurta buitiniam ir profesionaliam naudojimui.  KRAUSEN Classic, aprūpinta garų generatoriumi ir profesionaliu gariniu lygintuvu leis Jums sutaupyti aibes laiko ir jėgų.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Vakuuminė  garo lyginimo lenta - sistema sukurta buitiniam ir profesionaliam naudojimui. KRAUSEN Classic, aprūpinta garų generatoriumi ir profesionaliu gariniu lygintuvu leis Jums sutaupyti aibes laiko ir jėgų. Lyginimo sistemoje įdiegta automatinė oro padavimo  - ištraukimo sistema, kartu su galingu garų generatoriumi padės Jums kokybiškai išlyginti net sunkiausiai lyginamus audinius. Lyginant su KRAUSEN Classic lyginimo sistema audinys veikiamas ne tik karštais garais iš lygintuvo, bet ir šildomas lyginimo lentos paviršiaus. Tai įgalina itin sparčiai lyginti keliais sluoksniais sulankstytą audinį, pvz. patalynę. O dėka  iš specialios veltos sintetikos pagaminto apatinio užvalkalo sluoksnio be vargo lyginsite drabužius su sagomis, reljefinėmis siūlėmis ir užtrauktukais. Su šiomis lyginimo sistemomis paprasta lyginti garais  vertikalioje padėtyje. Jūs greitai ir su mažiausiomis pastangomis išlyginsite užuolaidas, kostiumą ar netgi paltą. Tokiu būdu nemažai sutaupysite, nes daugiau nereikės naudotis brangiomis valyklų paslaugomis.

     Dar vienas KRAUSEN Classic lyginimo sistemos  privalumas - jos stabili, lengvai keičianti padėtį konstrukcija. Ji lengvai sulankstoma, todėl gali būti laikoma gulsčioje ar vertikalioje padėtyje. Lyginimo lenta tvirta, su stabiliomis  kojomis, jos aukštis lengvai reguliuojamas pagal Jūsų poreikius. Jei norite, galite lyginti ne tik stovint, bet ir sėdint. Kai lyginimo lenta yra per žema ar per aukšta, dažnai lyginant mes jaučiame kaip įskausta kojos bei nugara. Dažnai pasitaiko, kad lyginimo lenta ant žemės stovi netvirtai, dėl to, lyginti ant jos labai nepatogu. Pamirškite kojų ir nugaros skausmą lyginant.

  Svarbus  KRAUSEN Classic lyginimo sistemos privalumas yra po lyginimo lenta, prie sistemos stovo pritvirtintas lygintuvo saugojimo konteineris. Jūs galite iš karto, nelaukdami kol atvės lygintuvas, sudėti lyginimo sistemą. Tai ypač aktualu, jei namuose yra mažų vaikų.

 Su  tvirta, modernaus dizaino, KRAUSEN Classic lyginimo sistema Jūs pasieksite optimalią lyginimo kokybę, tausosite sveikatą, taupysite savo laiką.

      Taigi, jei ligi šiol Jūsų namuose gulėjo nelyginti skalbiniai, o šeštadienis - siaubas prie lygintuvo,  KRAUSEN Classic kaip tik Jums!

   
    KRAUSEN Classic komplekte:

    1.      Lyginimo lenta su garų generatoriumi ir apsauginiu dangteliu, lygintuvas padengtas teflonu

    2.      Metalinis garų žarnos laikiklis

    3.      Metalinis drabužių pečių laikiklis

    4.      Vandens įpylimo butelis su vožtuvu

    5.      Specialus, saugus lygintuvo konteineris, pritvirtintas ant lyginimo lentos stovo. Galima iš        karto sudėti lyginimo lentą, nelaukiant kol atauš lygintuvas. 

    6.      Lygintuvo padėklo ribotuvas

    7.      Rankovių lyginimo lenta

    

 

 
 Techninės charakteristikos

  •  Įtampa:                                     230V /50Hz
  • Vandens boilerio talpa:             1,0 ltr
  • Garų slėgis:                               3,5 bar
  • Boilerio galingumas:                1000 w
  • Lygintuvo galia:                       800 w
  • Ventiliatoriaus galia:               32 w
  • Darbinio stovio gabaritai:       109x37x97 cm
  • Sudėtos sistemos gabaritai:     110x37x15 cm
  • Sistemos svoris:                      14 kg

Suteikiama 24 - ių mėnesių garantija!

Iškilo klausimų  - skambinkite  tel.: 8 698 70667

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Vakuuminė garo lyginimo lenta- sistema Krausen Classic

Vakuuminė  garo lyginimo lyginimo - sistema sukurta buitiniam ir profesionaliam naudojimui.  KRAUSEN Classic, aprūpinta garų generatoriumi ir profesionaliu gariniu lygintuvu leis Jums sutaupyti aibes laiko ir jėgų.

Pateikite atsiliepimą