Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −20%
Virtuvės maišytuvas UNIVERSAL "3 in 1" 101 CH

Plautuvės maišytuvas 3 in 1, UNIVERSAL 101 CH


109,26 €
Kaina: 87,41 € Sutaupote 20%
Su PVM

Virtuvės maišytuvas UNIVERSAL "3 in 1" 101 CH Šis maišytuvas turi tris funkcijas viename: standartinį šalto ir karšto vandens tiekimą bei galimybę prijungti geriamojo vandens osmoso filtrą.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Kokius turi privalumus naudojant "Krausen 3-in-1" plautuvės standartinį maišytuvą jūsų virtuvėje?

  1. Patogumas: Šis maišytuvas turi tris funkcijas viename: standartinį šalto ir karšto vandens tiekimą bei galimybę prijungti geriamojo vandens osmoso filtrą. Tai užtikrina patogumą ir universalumą virtuvėje.
  2. Filtruoto vandens tiekimas: Filtruotas vanduo tiekiamas per atskirą maišytuvo viduje esantį vamzdį, todėl filtruotas vanduo yra švarus ir nesusimaišo su vandentiekio vandeniu. Tai padeda iš geriamojo vandens pašalinti priemaišas ir teršalus.
  3. Erdvę taupantis dizainas: Maišytuvo dizainas taupo vietą, jo plotis vidutinis - 75 mm, todėl jis idealiai tinka mažesnėms virtuvėms arba vietoms, kur vietos nedaug.
  4. Daug vietos: Dėl aukštai sumontuoto maišytuvo antgalio su aeratoriumi po maišytuvu yra pakankamai vietos dideliems indams plauti, todėl didelius puodus ir keptuves plauti lengviau ir patogiau.
  5. Aukštos kokybės medžiagos: Maišytuvas pagamintas iš aukštos kokybės žalvario arba nerūdijančio plieno, todėl yra patvarus, ilgaamžis, atsparus korozijai ir rūdims.
  6. Lengva sumontuoti: Šį maišytuvą lengva sumontuoti ir galima tai padaryti be profesionalų pagalbos, todėl sutaupysite laiko ir pinigų.
  7. Energiją taupantis: Šis maišytuvas yra energiją taupantis ir gali padėti sumažinti sąskaitas už energiją, nes naudoja mažiau karšto vandens nei tradiciniai maišytuvai.
  8. Stilingas dizainas: Šis maišytuvas yra modernaus ir stilingo dizaino, kuris gali papildyti bet kokį virtuvės interjerą, suteikdamas jūsų virtuvei elegancijos ir rafinuotumo.

L1-vidutinis plotis 75 mm;

L2-Darbo gylis 220 mm;

H1-viršutinis aukštis 220 mm;

H2-Darbo aukštis 180 mm.

672

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Plautuvės maišytuvas 3 in 1, UNIVERSAL 101 CH

Virtuvės maišytuvas UNIVERSAL "3 in 1" 101 CH Šis maišytuvas turi tris funkcijas viename: standartinį šalto ir karšto vandens tiekimą bei galimybę prijungti geriamojo vandens osmoso filtrą.

Pateikite atsiliepimą