Hot Deals
Visos kategorijos

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Infraraudonieji šildytuvai (infrared heaters) naudoja infraraudoną spindulius tiesiogiai šildyti objektus ir paviršius, o ne orą aplink juos. Šie prietaisai generuoja šilumą elektromagnetinės spinduliuotės forma, panašia į saulės spindulius, kuriuos objektai sugeria ir taip šildo orą aplink juos.

Pagrindiniai privalumai yra efektyvus bei greitas šildymas, lygus šilumos pasiskirstymas be oro cirkuliacijos, tylus darbas, energijos taupymas, mažos eksploatacinės išlaidos bei galimybė naudoti tiek vidaus patalpose, tiek lauke. Be to, jie yra saugūs dėl to, kad nesukuria atviros liepsnos.

Trūkumai apima didelias pradines išlaidas, ribotą oro temperatūros reguliavimą ir būtinybę turėti tiesioginę matomumą tarp šildytuvo ir objektų.

Renkantis infraraudonuosius spindulių šildytuvus svarbu atsižvelgti į patalpos dydį, montavimo galimybes bei konkrečio tipo modelio pasirinkimą. Būtina konsultuotis su specialistais ir atidžiai įvertint savo poreikius bei sąlygas.

Infraraudonieji spindulių šildytuvai yra efektyvus ir patogus būdas užtikrinti komfortabilias temperatūras vidaus patalpose ar lauke.

Plačiau