Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −20%
Ozono generatorius orui Air 210

Ozono generatorius orui Air 210


244,99 €
Kaina: 195,99 € Sutaupote 20%
Su PVM

Ozono generatorius orui Air 210 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.Kiekis

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Ozono generatorius orui Air 210 - skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

OZONATORIAUS PASKIRTIS 

Dėl puikių savybių, kurios parankios tiek dezinfekavimui, tiek oksidavimui, ozonas yra plačiai naudojamas geriamojo vandens, paviršių ir oro valymui. Vos susidaręs ozonas pradeda kenksmingų medžiagų šalinimo procesus. Nestabilus trečiasis atomas oksiduojasi su organinėmis ir neorganinėmis molekulėmis ir sunaikina arba pakeičia jos savybes. Visas šis procesas atliekamas vos per kelias sekundes. Ozonu valomi įvairūs paviršiai, netgi maisto paviršius. Tai atliekama todėl, kad gamybos vietose arba parduotuvės gali susidaryti mikrobiologinė tarša. Tai - Salmonelės, Liesterijos ir daugelis kitų virusų, pavojingų žmogui. Ozono generatoriai dažnai nudojami šių paviršių dezinfekcijai. Dėl šios priežasties jų paklausa yra didžiulė. Jais valomi ne vien paviršiai arba maistas, bet ir administracinės, gyvenamosios, sandėliavimo patalpos. Tokiu būdu vos akimirksniu apsisaugoma nuo mikrobų, virusų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų.

KENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ VALYMAS

Pagrindinis oro ozonatoriaus privalumas - organinių ir neorganinių medžiagų pašalinimas. Kitaip tariant, kai dezinfekavimui naudojamas ozonatorius, pašalinami įvairūs mikroorganizmai, tačiau taip pat pašalinami žmogui kenksmingi cheminiai elementai. Atliekamas visapusis valymas. Nužudomi mikrobai, virusai, bakterijos, alergenai ir kiti ligas sukeliantys organizmai. Ozono generatorius - tai stipriausia priemonė paviršių dezinfekcijai. Šiuo įrenginiu panaikinami visi nemalonūs kvapai, kurie susidaro dėl gyvų mikroorganizmų bei tokių cheminių medžiagų, kaip geležis ar cinkas. Ozono generatoriumi išvalomas maistas, indai ir paviršiai nebeturi jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Daržovės, vaisiai, mėsos išsilaiko ilgiau, gali būti vartojami, nesibaiminant dėl organinių ir neorganinių medžiagų, esančių ant jų paviršiaus.

NAUDINGIAUSIA PRIEMONĖ DEZINFEKAVIMUI

Vandens valymui taip pat dažnai naudojamas chloras. Tačiau ar toks sprendimas pagrįstas? Ozonatorius pranašesnis visose svarbiausiuose kriterijuose. Visų pirmiausia, jis veiksmingesnis, nes juo pašalinama daugiau organinių medžiagų, jis turi anti-mikrobinių savybių. Tokiu būdu apsisaugoma nuo kenksmingų mikroorganizmų, bakterijų ir virusų, kurie žmogui gali sukelti pavojingas ligas. Ozono generatorius taip pat pasižymi greitesniu veikimu. Nei chloras, nei kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės negali pasiūlyti tokio veiksmingumo. Ozonatorius bakterijas nužudo 300 kartų greičiau, nei chloras. Taigi šis įrenginys paviršių išvalys ne tik nuo organinių ir neorganinių priemaišų, tačiau tai padarys greičiau nei kitos priemonės. Juo galima valyti maistą, indus, paviršius. Turėsite įrenginį, kuris bus panaudojamas plačiau, nei kitos dezinfekavimui pasitelkiamos priemonės.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad tinkamai atliekamas toks valymas neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. Kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės turi kenksmingų cheminių elementų ir toksinų. Ozonas - tai natūralus gamtos elementas, todėl valydamas vandenį nesudaro jokių papildomų problemų. Štai chloras - kenksminga valymo priemonė, sukelianti nemalonų kvapą. Ozonatorius tokių problemų nesiūlo, negana to, padeda jas išspręsti. Taigi šiuo įrenginiu valomas vanduo turi daugiau panaudojamo sričių ir teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Jį galima naudoti maisto, indų, paviršių dezinfekavimui ir dėl nieko nesijaudinti. Kitos valymo priemonės to pasiūlyti negali, nes įprastai tai cheminės priemonės. Šiuo atveju neturėtų būti sunku pasirinkti, kokios priemonės dezinfekavimui Jums reikėtų. Ozonas yra veiksmingesnis, plačiau naudojamas, taip pat natūralus elementas.

DĖMESIO! Dėl saugaus naudojimosi pažiūrėkite naudojimosi instrukcijos skiltį.

SVARBI INFORMACIJA:

Jei turite klausimų, teirautis galite: +370 698 70667  arba info@jauritas.lt

Garantija: visoms prekėms suteikiama 12 mėn. garantija! Prekės tik ORIGINALIOS!

Charakteristikos

Įtampa (V)
220-240V / 50Hz
Naudojimas
Oras
Galia (W)
150
Gaminio dydis
20 x 16 x 18
Laikmatis (min.)
120
Plotas (kv. m.)
200
Ozono išeiga (mg/h)
15000
Triukšmo lygis (dB)
45

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Ozono generatorius orui Air 210

Ozono generatorius orui Air 210 yra skirtas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarūs ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis gaminys - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

Pateikite atsiliepimą

Susiję prekės