Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Kanapių arbata „Žiedai“ 20 g

Kanapių arbata „Žiedai“ 20 g


Kaina: 6,00 €
Su PVM

Kanapių arbata „Žiedai“, 20 g

Kanapių žiedų arbata svarbiausia nauda yra jos unikalūs kanabinoidai. Jie teigiamai veikia organizmą, padedami mažinti stresą, įtvirtinti miego kokybę, palengvinti skausmą ir stiprinti imunitetą. Arbata puikus natūralus būdas pasirūpinti gerove ir sveikata.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Kanapių arbata „Žiedai“ Kanapės – daugiau nei augalas, tai gamtos dovana mūsų sveikam, subalansuotam gyvenimui. Sudėtis: 100 proc. pluoštinių kanapių žiedai nesmulkinti. Grynasis kiekis: 20 g. Skinta ir pakuota rankomis. Ši kanapių arbata – iš dailiai karpytų kanapių žiedų. Tai išskirtinio skonio arbata sau ir svečiui. Gražiai atrodo puodelyje. Ekologinio ūkio kanapių arbata puikaus skonio ir vertinga sveikatai, nes joje tik kruopščiai atrinkti sertifikuotų pluoštinių kanapių žiedynai. Žieduose kaupiasi geriausios kanapių savybės mūsų organizmui. Daugumą žmonių sekina nepilnavertis poilsis, stresas, dėl įtampos žmonės negali gerai išsimiegoti, todėl būtina ieškoti natūralaus būdo atsipalaiduoti. Kanapių arbata puikiai tinka gerti prieš miegą, po intensyvios dienos. Miego trūkumas gali sukelti nemažai įvairių sveikatos problemų. Kanapių arbatos nauda jau įsitikino ne vienas. Paruošti kanapių arbatą nesudėtinga: arbatžoles tereikia užpilti 80 C virintu vandeniu. Arbatą galite gardinti medumi, citrina. Kad atsiskleistų naudingosios arbatos savybės, plikinimo metu, patariama įpilti šlakelį grietinėlės ar įdėti šiek tiek sviesto, nes kanapių lapeliuose ir žieduose esantys kanabinoidai (CBD)* tirpūs riebaluose. Kanapės arbatai užaugintos nedideliame šeimos ūkyje Lietuvoje.

Charakteristikos

Svoris
20 g.
Sudedamosios dalys:
100 proc. pluoštinių kanapių žiedai nesmulkinti.
Augintojas:
Ūkininkas G. Žebelys

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Kanapių arbata „Žiedai“ 20 g

Kanapių arbata „Žiedai“, 20 g

Kanapių žiedų arbata svarbiausia nauda yra jos unikalūs kanabinoidai. Jie teigiamai veikia organizmą, padedami mažinti stresą, įtvirtinti miego kokybę, palengvinti skausmą ir stiprinti imunitetą. Arbata puikus natūralus būdas pasirūpinti gerove ir sveikata.

Pateikite atsiliepimą