Hot Deals
Visos kategorijos

 

DULKIU SIURBLIAI
 

   Mūsų gaminiai  - universalūs buitiniai prietaisai. Jų paskirtis – išvaduoti Jus nuo sunkaus ir monotoniško darbo namuose. KompanijaKRAUSEN siūlo Jums net keletą dulkių siurblių modelių su vandens filtrais bei molekuliniais separatoriais.

    Kodėl turėtumėte rinktis dulkių siurblį su vandens filtru bei molekuliniu separatoriumi?  Kuo šie dulkių siurbliai pranašesni už įprastus dulkių siurblius su medžiaginiu ar popieriniu maišeliu? Atsakymas paprastas: - visiškai kito lygio HI-TECH technologijomis ir praktinėmis galimybėmis. Jūs tai pajusite iš karto! 
    KRAUSEN dulkių siurblių paskirtis ne tik siurbti dulkes Jūsų gyvenamoje patalpoje. Šie nuostabūs prietaisai sugeba siurbti, valyti, plauti lygius bei minkštus, sausus ir drėgnus paviršius, turi pūtimo funkciją,  Taip pat, kas šiandien ypač aktualu sausuose mūsų butuose, drėkina, valo, jonizuoja, aromatizuoja gyvenamųjų patalpų orą. 
    KRAUSEN dulkių siurbliai su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi siurbimui ir oro valymui naudoja tik šią dvigubą filtraciją ir nereikalingi jokie papildomi keičiami filtrai, medžiaginiai ar popieriniai maišeliai.

    Susipažinkite su pagrindinėmis KRAUSEN dulkių siurblių galimybėmis:

    Sausas valymas: Dėka vandens filtro, visi nešvarumai ir dulkės ,galingo oro siurblio pagalba, surenkamos ir nusodinamos vandens filtro konteineryje (naudojamas paprastas vandentiekio vanduo) , o didžiuliu greičiu besisukantis molekulinis separatorius  iš šio filtro neišleidžia net pačių mažiausių dulkelių (molekulinio separatoriaus sparneliai sulaiko visa daleles , didesnes nei 0,3 mikronai, palyginimui naminių augintinių plauko storis – 50 -80 mikronų).

    Drėgnas valymas, plovimas: Universaliais KRAUSEN siurbliais lengvai išvalysite net ir purvą, nes šie  galingi prietaisai vienodai puikiai siurbia tiek sausus nešvarumus, tiek purvą ar netyčia papiltą vandenį. Jais paprasta plauti kiliminę dangą, kilimus, minkštus baldus, automobilio saloną, arba po plovimo išsiurbti plovimo procese susigėrusį vandenį.

    Siurbimas naudojant elektrinį turbo – vibracinį šepetį: Elektrinis turbo- vibracinis šepetys nepakeičiamas norint atlikti giluminį kilimų bei minkštų baldų valymą. Jo pagalba „išdaužysite“ dulkes net iš keleto centimetrų gylio tiesiog patalpoje, o dėka KRAUSEN siurblio dulkės bus „užrakintos“ vandens filtre.

    Patalpų oro valymas, drėkinimas, aromatizavimas: Panaudojus jau aprašytą dvigubą vandens filtro ir molekulinio separatoriaus filtraciją KRAUSEN siurbliai vandens  konteineryje sulaiko 99,997% visų įmanomų nešvarumų, įskaitant namines dulkių erkes, mikroskopines dulkeles bei kitus alergenus. Be to visi KRAUSEN siurbliai turi oro drėkinimo funkciją, ypač svarbią gyvenant bute, kur oras yra nuolatos džiovinamas nuo radiatorių sklindančios šilumos. Na o rūkaliams  bus maloni dar viena KRAUSEN siurblių galimybė – oro aromatizavimas. Įlašinę vos keletą lašų eterinio aliejaus Jūs panaikinsite ne tik rūkalų, bet ir kitus nemalonius kvapus gyvenamojoje patalpoje.  

    Pabaigai svarbu žinoti, kad KRAUSEN siurbliai su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi ypač reikalingi, jei namuose yra ligonių, sergančių astma, kitomis kvėpavimo takų ligomis, alergiškiems žmonėms, juk didžiausias priešas šiems ligoniams yra nešvarus gyvenamųjų patalpų oras. Į el.parduotuvę
                                                                   

                                                                  

    
SUTEIKIAMA 24 - IŲ MĖNESIŲ GARANTIJA! 

    
Jei perskaičus šią informaciją Jums liko neatsakytų klausimų, perskaitykite KRAUSEN dulkių siurblių naudojimo instrukciją. 
Čia greičiausiai rasite atsakymus į Jums  rūpimus klausimus.

Video medžiaga: