Hot Deals
Visos kategorijos

 

Arūnas

2013 m. sausio 16 d. - 08:10

Pirkau siurblį Yes Luxe , tiesiog geras daiktas... Su cikloniniu neverta net lyginti - jokiu dulkiu nei siurbiant, nei siurblį valant. Turbo šepetį irgi rekomenduočiau.

 

Antanas

2012 m. birželio 1 d. - 19:22

Esu labai patenkintas UAB Jauritas imones paslaugom.

 

Virginijus ir Liudmila Vilnius

2012 m. birželio 1 d. - 19:21

Labas vakaras, 
penktadienį ryte užsisakėm dulkių siurblį, tai mūsų pirmasis pirkinys internete. Po to perskaitėme komentarus vieni labai patenkinti, kiti ne visai, galvojome ir laukėme kaip bus mums. Šiandien prekę pristatė, išsipokavom, ir pradėjom siurbti, tikrai nustebino, nespėjom keisti vandens, nes tiek visko nešvaraus prisiurbė, kad OHO......... 
Ką gi išbandėm pirkimą internetu ir likom patenkinti, kaina, patenkinti siurbliu. 
vėliau dar pirksime, žmona nori lyginimo lentos. 
Dėkojame už patarimus, malonų ir greitą aptarnavimą.

 

www.Kinas21.Lt - Filmai online nemokamai

2012 m. gegužės 13 d. - 18:39

http://kinas21.lt/filmai.php - Filmai Online Nemokamai Turime Virs 1800 Filmu,Serialu,Tv Laidu Ir Nebutina Registracija ,Tad Uzsuk Visgi Viskas Nemokamai

 

patenkinta klientė

2012 m. balandžio 24 d. - 20:34

buvau užsisakius dulkių siurblį tai likau tikrai patenkinta, ir gavau tokį patį kaip ir internetineje svetaineje, ir atsiunte per dvi dienas.kai tik sumokejau už prekę, tai iškart tą pačią dieną ir išssiuntė. manau, kad nepamirsiu šios svetaines ir ateityje :)

 

Lina

2012 m. vasario 1 d. - 20:40

Labai džiaugiuosi Krausen puodais,vakar atvežė iš karto juos ištepiau pasta tam skirta ir laikiau per naktį.Šiandien gaminau pirmą patiekalą ir jis man pavyko.Įkaitinau puodą ir įdėjau vištienos file,puikiai apkepė apverčiau kitą pusę ir ant viršaus sudėjau bulves,brokoli,svogūną morkytes.Jokios druskos ar prieskonių ir jokio aliejaus.Puiku,nereikia jokių brangiausių Zepterių ar Bauerių.Jie lygiai tokie patys..Netikėjau,kol pati nesurizikavau nusipirkti,o be to ir pristatė laiku,ir kiek prašiau patarimų,visad maloniai moteris atsako.Labai malonus ir greitas aptarnavimas.Rytoj išmėginsiu keptuvę.

 

Lina

2012 m. sausio 27 d. - 18:40

Užsisakiau ir aš šituos puodus antradienį turi atvežti.Labai laukiu,noriu išbandyti ir butinai parašysiu atsiliepimą,tikiuosi jie tikrai tokie,kaip čia visi giria.

 

Kristina

2012 m. sausio 23 d. - 19:56

Sveiki, 

turiu vandens filtrus pusmetį, labai patenkinta ir ne tik aš, bet ir vaikai. 
Pranašumai kokius aš pamačiau...ėmiau išsimoketinai tai gavosi 124 litai per men. taigi imoku, ir labai nepajaučiu. 
Vandeni mes pirkdavome nes namu vanduo tikrai baisus, vilkti kiekvieną dieną po kelėtą bakelių nebuvo svajonė... be to ir tas Žaliagirio vanduo mažai kuo skyresi nuo krano vandens.... 
Vandeniui pasibaigus vistiek tekdavo gerti is krano. 
Anksciau ar veliau "prikepdavo" arbatinukas, per 3 metus pakeiteme 2 arbatinius(boch ir philips). 
dabar šio vandens nežinau kodėl, bet atsigerti tiesiog atsigerti norisi daug dažniau nei ankščiau, pastebėjau, kad ir vaikai daug daugiau vartoja skysčių. 
Nekalbu apie arbatos ar kavos kokybę. 
Kraneli pasistačiau taip, kad butų patogu taigi .....viskas. 
Tiesa po naujųjų kai jau suėjo lygiai pusmetis paimiau vandens mėginį ir nunešiau į SANpideminę stotį paprašiau vandenį ištirti...... 
taigi man pasake jus ponia labai gerą vandeni atnesete, rado tik 6,8 dalelių, kai tuo tarpu prieš pastatant filtrą buvo 389, komentarų manau daugiau nereikia.

 

Irma

2012 m. sausio 2 d. - 19:01

Esu labai patenkinta krausen.lt darbu, nes patenkino visus mano poreikius: konkurencinga kaina, geras ir malonus aptarnavimas, greitas pristatymas. Dabar zinosiu kur pirmiausiai uzsukti pries renkantis technika. Geru Jums klientu ir sekmingos prekybos. 

Irma

 

Nijolė Savukynienė

2011 m. lapkričio 29 d. - 13:36

Kai sugalvojau įsigyti naują puodą,draugė man parekomendavo KRAUSEN. Išsirinkti buvo lengva,šioje svetainėje visa informacija pateikta aiškiai ir kompetentingai. Be to,paskaičiusi apie kitus gaminius,taip pat radau geros informacijos.

 

Kristina Kaunas

2011 m. lapkričio 28 d. - 14:53

Sveiki, mums tai svarbiausia, kad labai gerai siurbia ir išvalo orą, nesukelia jokių dulkių, gaivus oras lieka, nereikia jokiu papildomu filtru. Dziaugiuosi, kad Lietuvoje radome Krausen el-parduotuve. 
O dėl triukšmo nemačiau nei vieno tyliai dirbančio siurblio. Sėkmės

 

Antanas,Vilnius

2011 m. lapkričio 24 d. - 13:04

Pirkau prieš kokius tris,keturis mėn.siurblį vandens pagrindu 'EKO'.Viska gerai išskyrus per didelį triūkšmą.Ilgiau dirbant pradeda varginti. 
Taip pat įsigijau garų generatorių 'YELLOW STEAM',tai jam priekaištų turiu dar daugiau.Antgaliai nestabiliai laikosi,blogai tvirtinasi vandens rezervuaras prie ratukų,nerodo vandens lygio rezervuare,šiaip nepatogu juo dirbti. 
Manau kad kaina atitinka kokybę.

 

Antanas

2011 m. rugsėjo 14 d. - 16:57

nusipirkau siurblį, labai greitai pristatė, išsiėmus atrodo paprastas, tikrai patariu visiems įsigyti, nes nesijaučia išsiurbus sudegusių dulkių kvapo, lova ir baldai tiesiog atsinaujino, ir namie švaru ir gaivu ! Tikrai nustebinot, nes prieš tai turėjau labai brangų rain bow siurblį, bet jis jau paseno, o krausen tiesiog pranoko lūkesčius. Ačiū. :)

 

Rūra

2011 m. rugpjūčio 3 d. - 22:48

ir aš džiaugiausi zepter kol nepakliuvau į Krausen prezentaciją ir nedasipirkau Krausen puodų ir tik tada praregėjau, nors zepter puodais naudojuosi 10 metų, Krausen puodais džiaugiuosi 2 metai, po kol kas neradau nei vieno skirtumo išskyrus kainą. 
Linkiu praregėti daugeliui klientų, bei darbuotojų (p.Donatai) taip pat. 
sėkmės KRAUSEN komandai, kuri rūpinasi savo klientais!!!

 

Donata

2011 m. liepos 24 d. - 22:06

viskas man patinka Zepter dalykai pati dirbu,turiu ir zinau.

 

Jūratė

2011 m. birželio 28 d. - 20:30

Sveiki visi, kurie susidomėjo KRAUSEN puodais. Maisto gaminimas tapo tokiu malonumu, apie ką net nebūčiau pagalvojusi. Aliejus tapo nebereikalingas, dujų skaitliuko parodymus galiu rašyti tikrai ne kiekvieną mėnesį ir dar daug kitų privalumų, apie kuriuos gali suprasti tik tie, kas naudojasi KRAUSEN. Ateity tikrai įsigysiu ir daugiau KRAUSEN produktų, be abejo rekomenduosiu draugams. Sėkmės visai komandai!!!

 

Katerina

2011 m. birželio 23 d. - 20:51

Dėkojame už malonų bendravimą ir išsamią informaciją, kuri nulėmė pasirinkti KRAUSEN kompaniją. 
Įsigijome dulkių plaunamą siurblį ir garo valytuvą. Manėme, kad "ŠVARIAI" gyvename....... dabar tik sužinojome kaip galima švariai gyventi, valo ne tik kilimus, bet ir valo orą, kaip mums sakė vadybininkė. O su garo valytuvu švyti virtuvė, bei vonia, tualetas ir langai. 
SĖKMĖS !!!!!!!!!!

 

Asta

2011 m. balandžio 7 d. - 15:52

Super kokybė.Trumpai ir aiškiai "MOKI NEBRANGIAI JAUTIES PRABANGIAI ",gaminiai identiški "Zepter"kompanijos savo kokybe,tik Krausen visiems prieinama kaina.(Asta G.,Pasvalys)

 

KRAUSEN atstovas

2011 m. kovo 22 d. - 23:05

Vandens sąnaudas, Daiva, labai sumažina vandens valymo sistemoje sumontuotas vandens siurblys bei procesorius su automatine membranos praplovimo sistema, tačiau Jūs visiškai teisi, neįmanoma 100% išvalyti vandenį, nei trupučio jo neprarandant. Tai prieštarautų gamtos dėsniams... Paskambinkite tel. 8 614 85885 ir atsakysime į visus iškilusius klausimus

 

daiva

2011 m. kovo 22 d. - 17:42

domiusi vandens valymo sistema, tik niekur neradau parasyta kiek vandens/pvz kiek nuo1litro,/ po isvalymo paslinama i nuotekas...nes kiek zinau nebuna kad 100proc vanduo isvalomas

 

Ingrida

2011 m. kovo 15 d. - 10:31

Labai džiaugiuosi Krausen keptuve, kurią laimėjau Facebook'e skelbtame Varlės ir Krausen konkurse :) Iki šiol pati tokios keptuvės neturėjau, bet svajojau įsigyti. Didelis ačiū :D 
Nerealus daiktas, visiems mėgstantiems gaminti rekomenduoju - atsivers nauji horizontai ;) Užsisakiau Dolly priemonę, kurią išbandžiau ir jau turėtiems virtuvės rakandams - ėmė blizgėti kaip nauji. Manau ateityje išbandysiu ir kitų Krausen prekių, kokybe nenusivyliau.

 

Ruta

2011 m. kovo 8 d. - 13:15

Puodai tikrai puikus, o del kainos, tai siulyciau palyginimui pasidometi Bauerio arba Zepterio kainomis .Kokybe ta pati, o kainos pamatysite kaip skiriasi..

 

Virginyte

2011 m. kovo 7 d. - 17:39

Metala siems puodams gaminti turbut menulyje kasa,kad kaina tokia kosmine :)

 

Rima

2011 m. kovo 1 d. - 16:21

Ačiū už greitą puodų pristatymą:) Reiks eiti ir ką nors skanaus pasigaminti! Kai ka pagaminsiu - informuosiu ar viskas gerai gavosi.... 
Sekmės

 

Lijana

2011 m. kovo 1 d. - 14:23

pati naudoju šiuos indus, Ir labai patenkinta esu , kitokiu net man nereiktu , galiu pasakyti kad superrrrr puodai , NET sawo mamyte rekomendavau juos nusipirkti ir ji įsigijo , ir jei labai patiko:)))as keptuveje kepu duoną:))pabandyk ir jus , 1 stikline kviecių sėlenelių,1 stikline trij grūdų dribsnių, 1 stikline linų sėmenų 1 stiklinė saulėgrąžų, 1 stiklinė cukraus, viską suberti į indą ir išmaišyti 2-3šaukstelius druskos. ištirpinti šaltame vandenyje, sudėti raugą-vėl permaišyti/ 1 kg miltų {miltai turi būti arba kvietiniai rupūs arba 405D)ir maždaug 1 litras vandens-pilt idalimis lėtai maišant. tešla turi būti tiršta bet šaukštu maišoma . Keptuvę arba skarda patepti aliejumi šonus ir dugną barstyti sezamo sėklomis .Supilti tešlą į keptuvę .Pasilikti 2-3 šaukštus raugo kitam kartui-laikyti šaldytuve)duonelės viršų užbarstyti sezamo sėklomis ir palikti 12 wal . Kildinti , uždengti kombi dubeneliu .Dėti į šaltą orkaitę,kepti 200 laipsnių temperatūroje apie 1 val . Skanaus:)))) ,( Lijana Pasvalys)

 

Rita

2011 m. kovo 1 d. - 14:20

Sveiki, Pati iš Italijos esu parsivežus Krausen puodus, del to esu labai patenkinta. Smagu, kad ši prekių grupė atsirado Lietuvoje. Sėkmės.:)

 

Adelė

2011 m. vasario 28 d. - 18:14

Kai sugalvojau įsigyti naują puodą,draugė man parekomendavo KRAUSEN. Išsirinkti buvo lengva,šioje svetainėje visa informacija pateikta aiškiai ir kompetentingai. Be to,paskaičiusi apie kitus gaminius,taip pat radau geros informacijos. Gal vertėtų pagalvoti ir apie KRAUSEN puodų receptų skyrių,kad šeimininkės galėtų pasidalinti savo patirtimi ?

 

Kristina

2011 m. vasario 26 d. - 12:37

Labai gerai siurbia ir isvalo ora, nesukelia jokiu dulkiu, gaivus oras lieka, nereikia jokiu papildomu filtru. Dziaugiuosi, kad Lietuvoje radome Krausen el-parduotuve.

 

Sigutė

2011 m. vasario 24 d. - 11:33

Labai ačiū. Viskas, ką gaminau buvo labai skanu. Šeimyna įvertino puikiai. Puikūs puodai, dar kartą ačiū !

 

      Gerbiami klientai, šie svečių komentarai yra perkelti iš mūsų pirmosios el-parduotuvės www.krausen.lt  Nuo šiol Jūs turite galimybę rašyti savo atsiliepimus, prie kiekvienos prekės paspaudę mygtuką "Pateikti atsiliepimą".

  Mielai lauksime Jūsų atsiliepimų, komentarų, pasiūlymų...

    el.parduotuvės www.krausen.lt administracija