Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Muilai - Šveitikliai

Muilai - Šveitikliai

Muilai - Šveitikliai

Himalajų druskos muilas - tai muilas, gaminamas iš Himalajų druskos, kuri garsėja unikaliu mineralų kiekiu ir laikoma viena gryniausių druskos formų.

10 Himalajų druskos muilo naudojimo privalumų:

Šveitimas: Himalajų druskos muilo sudėtyje yra didelių druskos kristalų, kurie gali švelniai nušveisti odą, pašalindami negyvas odos ląsteles ir atskleisdami gaivią, lygią odą.

Geresnis odos drėkinimas: Himalajų druskos muilas gali padėti pagerinti odos drėkinimą skatindamas kraujotaką ir aprūpindamas odą svarbiausiais mineralais.

Geresnis odos tonusas: Himalajų druskos muilas gali padėti pagerinti odos tonusą, nes aprūpina ją svarbiausiais mineralais ir mažina uždegimą.

Kovai su senėjimu: Himalajų druskos muilas, skatindamas kolageno gamybą ir mažindamas uždegimą, gali padėti sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Spuogų mažinimas: Himalajų druskos muilas gali padėti sumažinti spuogų atsiradimą, nes neužkemša porų ir reguliuoja riebalų gamybą.

Himalajų druskos muilas gali padėti palengvinti egzemos ir psoriazės simptomus mažindamas uždegimą ir skatindamas odos drėkinimą.

Geresnis odos elastingumas: Himalajų druskos muilas gali padėti pagerinti odos elastingumą skatindamas kolageno gamybą ir mažindamas uždegimą.

Mažina raumenų ir sąnarių skausmą: Himalajų druskos muilas gali padėti sumažinti raumenų ir sąnarių skausmą, nes aprūpina būtiniausiais mineralais ir skatina kraujotaką.

Detoksikuoja: Himalajų druskos muilas gali padėti detoksikuoti odą šalindamas toksinus ir skatindamas kraujotaką.

Plačiau