Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • −5%
Katijonų mainų derva KRAUSEN 777 maišas 25 litrų

Katijonų mainų derva KRAUSEN 777 maišas 25 litrų


267,26 €
Kaina: 253,90 € Sutaupote 5%
Su PVM

Jonų mainų derva "Krausen 777" maišas 25 litrų - naudojama vandens valymo įrenginiuose šalinti: geležį, manganą, kalcį ir magnį.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Katijonų mainų derva "Krausen 777" maišas 25 litrų - naudojama vandens valymo įrenginiuose teigiamai įkrautiems jonams, tokiems kaip kalcis, magnis ir natris, pašalinti iš vandens. Šalina iš vandens geležį ir manganą. Dervą sudaro maži porėti rutuliukai, turintys neigiamą krūvį, ir kai vanduo, kuriame yra teigiamai įkrautų jonų, praeina pro dervos sluoksnį, jonai pritraukiami prie dervos ir keičiasi su neigiamais jonais, esančiais ant dervos rutuliukų.

Katijonų mainų dervos "Krausen 777 Bag 25lit" veiksmingumas priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo jonų rūšies ir koncentracijos vandenyje, vandens srauto greičio ir dervos karoliukų dydžio bei būklės. Tačiau tinkamai naudojama derva gali veiksmingai pašalinti kietojo vandens jonus, pagerinti vandens skaidrumą ir pagerinti vandens skonį bei kvapą.

Kokie yra katijonų mainų dervos "Krausen 777 " naudojimo privalumai?

  1. Efektyvus kieto vandens jonų šalinimas: Dervos gali veiksmingai pašalinti kalcio, magnio ir kitus kietojo vandens jonus, kurie gali sukelti vandens nuosėdų susidarymą ir kitas vandens kokybės problemas.
  2. Geresnis vandens skaidrumas: Dervos veiksmingai pašalina suspenduotas daleles ir drumstumą, todėl vanduo tampa skaidrus.
  3. Geresnis skonis ir kvapas: Dervos gali pašalinti nemalonų skonį ir kvapą, kurį sukelia ištirpę mineralai ir kiti teršalai.
  4. Ilgalaikis veikimas: Derva yra patvari ir, tinkamai prižiūrint ir regeneruojant, gali užtikrinti ilgalaikį veikimą.
  5. Lengva naudoti: dervą lengva įrengti ir naudoti, ją galima naudoti įvairiose vandens valymo sistemose, įskaitant buitines ir pramonines.
  6. Ekonomiškai efektyvi: Dervos yra ekonomiškas vandens valymo sprendimas, užtikrinantis prieinamą ir veiksmingą vandens kokybės gerinimo būdą.
663

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

Katijonų mainų derva KRAUSEN 777 maišas 25 litrų

Jonų mainų derva "Krausen 777" maišas 25 litrų - naudojama vandens valymo įrenginiuose šalinti: geležį, manganą, kalcį ir magnį.

Pateikite atsiliepimą