Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai, kaina

Jei iš Jūsų vandens čiaupo: 

bėga nešvarus, rusvas vanduo , vonios ar praustuvės emalis paruduoja, geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį

jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia , kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano

Jums tikrai pagelbės tik vandens nugeležinimo - minkštinimo filtras namams. 

Atsibodo kalkėtas vanduo? Daug geležies vandenyje? Ką daryti?

Vandens minkštinimo filtrų pagalba turėsite švelnius bei purius plaukus, ilgiau tarnaus buitinė technika. Ant krano bei dušo sienelių neliks vandens lašų žymių.

Problema - su kuria susiduria žmonės - kietas vanduo. Ji atsiranda tuomet, kada turime kalcio ir magnio jonų perteklių. 

Kitas labai svarbus dalykas yra nugeležinimo filtrai. Kuomet akivaizdžiai matome, jog iš čiaupo bėgantis vanduo yra su gelsvu ar rudu atspalviu. Tokį vandenį gerti nėra žmogui pavojinga, tiesiog nemalonu, tačiau jis yra pavojus Jūsų vonios technikai. Paprastai nugelęžinimo filtrai  yra naudojami norint apsisaugoti nuo tokių nepatogumų buityje kaip: korozijos požymiai ant vonios, praustuvų, kranų ar kitų metalo gaminių esančių vonioje.  Tai yra ypatingai aktualu tiems žmonėms, kurie naudoja brangią bei profesionalią santechniką, kuri kainuoja itin didelius pinigus. Nugeležinimas vyksta nekenksmingu aplinkai, ekologiniu būdu, o pašalinta geležis iškeliauja tiesiai į kanalizaciją.

Jums padės vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo. Kompaktiški, su automatiniu vožtuvu, patogu, lengva naudoti.

Kokia kieto vandens įtaka sveikatai ir buičiai

Kalkėti vandens čiaupai, dušų paviršiai, kalkių nuosėdos arbatinuke arba kavos aparate - tai kieto vandens pasekmė. Be pastebimų nuosėdų ant santechnikos paviršių, kietas vanduo padidina ir energijos šildymo sąnaudas, kietame vandenyje drabužiai nėra tinkamai skalbiami ir skalaujami, tai paskatina drabužių dėvėjimąsi.

Tiek kietą, tiek minkštą vandenį vartoti kaip geriamąjį nėra žalinga žmogaus organizmui. Dėl šios priežasties nėra reglamentuojamos vandens kietumo normos centralizuotai tiekiamame vandenyje. Tačiau naudojant kietą vandenį prausimuisi higienos priemonės kietame vandenyje tirpsta lėčiau, dėl to reikia daugiau vandens jas nuplauti. Džiūvant odai ji sausėja, kalkių ir muilo likučiai kemša odos poras, jeigu oda yra jautri, tai gali sukelti papildomų sausėjimo problemų.

Kaip galime suminkštinti vandenį?

Pagrindinė priemonė nuo kieto vandens yra automatiniai vandens minkštinimo filtrai. Vandens minkštinimo filtrai dažnu atveju montuojami prie namo ar buto įvado. Pasitaiko atvejų, kai minkštas vanduo naudojamas tiktais atitekančiam vandeniui vonioje ar pirtyje.

Pasirenkant vandens filtrą svarbu nusimatyti jam vietą, taip pat tiksliai pasiskaičiuoti suvartojamo vandens kiekį ir atlikti vandens tyrimus, nes nuo to priklausys vandens minkštinimo filtro našumas. Vandens minkštinimo procesas yra visiškai automatizuotas. Valdymo vožtuvo pagalba vanduo prateka pro specialią įkrovą, kur iš vandens yra pašalinamos kalkės ir vietoj jų į vandenį patenka Na (Natrio jonai). Kai įkrova praranda savo vandens minkštinimo savybes, minkštinimo filtras automatiškai persijungia į vandens filtro regeneraciją, tuo metu įkrova yra praplaunama minkštinimo druska. Baigus regeneraciją minkštinimo filtro įkrova dar kartą praplaunama vandeniu ir vandens filtras vėl yra tinkamas naudojimui. Dažnai yra maišoma, kad druska yra naudojama vandens filtravimui, bet iš tikrųjų minkštinimo druska naudojama tiktais filtro minkštinimo savybėms atstatyti.

Vandens minkštinimo filtrų servisas

Naudojamas vandens filtras turi būti ir tinkamai prižiūrimas. Automatinio vandens minkštinimo filtro priežiūra nereikalauja daug priežiūros. Rekomenduojama kartą į metus atlikti vandens filtro vožtuvo profilaktiką, jos metu bus pravalomas vožtuvas nuo apnašų, sutepamos judančios dalys. Taip pat reikia pakeisti vandens minkštinimo įkrovą, kad ji veiktų optimaliai. Priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio ir vandens filtro našumo rekomenduojame pasikeisti kas 5-8 metus. Taip pat norint apsisaugoti nuo vandens filtrų remonto, labai svarbu naudoti kokybišką vandens minkštinimo druską. Atkreipiame dėmesį, kad vandens minkštinimo druska tirptų tolygiai ir nesusidarytų priemaišų druskos bake.

Tinkamai prižiūrimas vandens minkštinimo filtras gali veikti net iki 20 metų ir daugiau, o jo naudą pastebėsite iš karto pradėję naudoti minkštą vandenį.

Vandens nugeležinimo filtrai būtini kiekvieniems  namams, nes jų poveikis žmogaus sveikatai – didžiulis. Šie įrenginiai ne tik pašalina mechanines priemaišas, sulfidų, sieros, mangano junginius ar kitas nuodingas medžiagas, taip pat geležį, kurios apstu visuose požeminiuose gręžiniuose, normos viršijamos kartais net iki 8 kartų. Geležies turi ir vandentiekio vanduo, o tai dažnai tampa įvairių nepatogumų priežastimi. Mūsų vandens filtrai nuo geležies namams - yra puiki ilgalaikė investicija Jūsų sveikatai, bei santechnikai.

Kokia nugeležinimo filtrų nauda?

Mūsų siūlomi vandens nugeležinimo filtrai yra skirti ir namams, ir biurams. Pasirinkę juos išvengsite daugelio nemalonumų, kurie atsiranda tinkamai nevalant vandens. Susidūrus su normą viršijančia geležies koncentracija, atsiranda grėsmė žmogaus sveikatai – tikimesnis infarktas, taip pat rizika susirgti kepenų ligomis, pažeidžiamos reprodukcinės funkcijos. Negana to, ši medžiaga kaupiasi ant arterijų ir vidinių venos sienelių, šios tampa kietesnės ir trapesnės, oda tampa sausesnė ir ima perštėti. Nugeležinimo filtrai naudingi ir kitu atžvilgiu – jais pašalinamas nemalonus vandens kvapas bei skonis, neruduoja skalbiniai, vonios ir virtuvės įranga. Taigi šios investicijos poveikis bus juntamas iš karto.

Kaip pasirinkti nugeležinimo filtrą?

Vandens nugeležinimo filtrai ir jų kainos labai skirtingos – jos priklauso nuo įvairių techninių specifikacijų, funkcijų ir klientų reikalavimų. Todėl pačiam optimaliausiam sprendimui priimti rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, srities specialistus, kurie visuomet atsakys į klausimus, padės išsirinkti bei derinsis prie Jūsų poreikių. Tokiu būdu nugeležinimo filtrai vandenį išvalys nuo visų susikaupusių kenksmingų medžiagų, o kaina bus palankiausia būtent Jums.

Vandens filtrai geležiai šalinti turi itin platų pasirinkimų sąrašą, skirtingas veikimo rūšis. Mūsų siūlomas variantas yra vandens filtrai nuo geležies su užpildu. Užpildas parenkamas kiekvenam individualiai pagal jo vandens tyrimą.

Konsultuojame, montuojame, garantija ir po garantinis aptarnavimas. Nemokamas pristatymas.

Plačiau

Vandens nugeležinimo filtrai

VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4'' VANDENS MINKŠTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''
−20%
  • −20%

Nugeležinimo - minkštinimo filtras vandeniui A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''

Jei iš Jūsų vandens čiaupo:

  • bėga nešvarus, rusvas vanduo
  • vonios ar praustuvės emalis paruduoja
  • geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį
  • jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia , kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano

Jums tikrai pagelbės tik vandens nugeležinimo - minkštinimo filtras namams A - 25 RFE (F) 1,7t/h 3/4''.

501,00 € Reguliari kaina 626,25 € Kaina
vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25 vandens filtras vandens minkštinimui Cabinet -A-25
−22%
  • −22%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-25R(F)

Atsibodo kalkėtas vanduo? Kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet-2in1, skirti vandens minkštinimui ir geležies* šalinimui iš vandens Jūsų namuoseVisi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

584,81 € Reguliari kaina 749,75 € Kaina
Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F) Krausen vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)
−20%
  • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-10R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-10R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

375,40 € Reguliari kaina 469,25 € Kaina
Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių Cabinet A-5 minkštimo filtras nuo kalkių
−20%
  • −20%

Vandens minkštinimo filtras Cabinet A-5R(F)

Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-5R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.

319,00 € Reguliari kaina 398,75 € Kaina
Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035 Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035
−25%
  • −25%
  • Nauja

Minkštinimo filtras vandeniui Slide Luxe 1035

Atsibodo kalkėtas vanduo? kalkėta dušo kabina ir kranai? Jums padės ekologiškas minkštinimo filtras vandeniui Krausen Slide Luxe 1035 - tai dar efektyvesnis vandens minkštinimas. Visi modeliai pilnai automatizuoti, naudojamas elektroninis valdymo blokas, kurio pagalba atliekama regeneracija (įkrovos praplovimas) pagal sunaudotą vandens kiekį. Ši kompaktiška sistema užima mažai vietos, ji tilps nedideliame vonios kambaryje ar virtuvėje.

579,68 € Reguliari kaina 772,90 € Kaina