Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Tiesioginio srauto osmoso filtrai

Ar girdėjote kada nors apie ledo tirpsmo vandenį? Kas tai? Tai idealus sprendimas jūsų namuose, turėti filtrą kuris gamina ledo tirpsmo geriamąjį vandenį.

Tai yra  nepamainomas dalykas  mūsų namuose, jeigu atsibodo nešioti plastikinę tarą  iš parduotuvės į namus ir norite vartoti vandenį iš čiaupo.  Tai yra ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena daugiabučiuose, ar neturi nuosavos transporto priemonės. Pamiršite sunkių prekių maišų nešiojimą!

Atstovaujame vieną žymiausių vandens filtrų gamintojų KRAUSEN. Jis specializuojasi vandens minkštinime ir nugelęžinime. Naudojami filtrai yra  su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Naudojant krausen.lt produktus kokybišką vandenį galėsite gerti  ir taip sutaupyti pinigus, kuriuos išleidžiate parduotuvėje.

10 Galimybių osmoso vandeniui panaudoti:

Vandens valymas: Atvirkštinis osmosas yra įprastas vandens valymo būdas, kuriuo pašalinamos tokios priemaišos kaip kalkės, bakterijos ir kiti teršalai.

 

Gėlinimas: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas druskoms iš jūros vandens pašalinti, kad jis taptų saugus gerti ir drėkinti.

 

Pramoninis apdorojimas: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas pramoniniuose procesuose, pavyzdžiui, vaistų, maisto produktų ir gėrimų bei cheminių junginių gamyboje.

 

Akvakultūra: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas žuvų ūkių vandeniui valyti, gerinant vandens kokybę ir žuvų sveikatą.

 

Plaukimo baseinai: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas plaukimo baseinų vandeniui valyti, pašalinant priemaišas ir sumažinant cheminių medžiagų poreikį.

 

Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas automobilių plovyklų vandeniui valyti, nes sumažėja vandens dėmių ir dryžių ant automobilių.

 

Žemės ūkis: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas drėkinimo vandeniui valyti, taip padidinant pasėlių derlių ir sumažinant cheminių trąšų poreikį.

 

Medicinos reikmėms: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas vandeniui, naudojamam medicininėms procedūroms, pavyzdžiui, dializei ir inkstų transplantacijai, valyti.

 

Kalnakasyba: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas kasybos darbams naudojamam vandeniui valyti, taip mažinant kasybos poveikį aplinkai.

 

Energijos gamyba: Atvirkštinis osmosas gali būti naudojamas elektros energijos gamybai naudojamam vandeniui valyti, taip padidinant elektrinių efektyvumą ir sumažinant jų poveikį aplinkai.

 

Tai tik kelios galimos vandens osmoso panaudojimo sritys, yra daug kitų galimybių, kur jis gali būti naudojamas vandeniui valyti, priklausomai nuo konkrečių poreikių ir reikalavimų.

Plačiau

Tiesioginio srauto osmoso filtrai

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD dvipusis kranelis filtrams
−20%
  • −20%

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Tai 2 kartus daugiau pagaminantis vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač mažai vietos užimanti, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.
Išvalo net 1,6-2,1 ltr./min.

369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
600 GPD Krausen vandens geriamam 600 GPD Krausen vandens geriamam
−25%
  • −25%

Vandens filtras Krausen RO 600 Eco Line++

Vandens filtras Krausen RO 600 Eco Line++ –  septynių pakopų, tiesioginio srauto vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.

303,97 € Reguliari kaina 405,29 € Kaina
tiesioginio srauto vandens filtras tiesioginio srauto vandens filtras
−20%
  • −20%

Vandens filtras NEW LINE A 400(200/200) MODERN

 Vandens filtras  LUXE STYLE NEW LINE A 400(200/200) MODERN –  šešių pakopų, tiesiogino srauto vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.

308,23 € Reguliari kaina 385,29 € Kaina
RO-1600 GPD Krausen vandens filtras LCD (Direct flow) RO-1600 GPD Krausen vandens filtras LCD (Direct flow)
−10%
  • −10%

Vandens filtras D 1600(800/800) KRAUSEN NEW LINE LCD

Vandens filtras KRAUSEN NEW LINE RO D 1600(800/800) GPD  STABLE PRESSURE LCD –  ekonomiška, šešių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui tiek Jūsų namuose, tiek biure.

546,56 € Reguliari kaina 607,29 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
  • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje . Parodo kiekį mg/l.

24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina