Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Tiesioginio srauto

Ar girdėjote kada nors apie ledo tirpsmo vandenį? Kas tai? Tai idealus sprendimas jūsų namuose, turėti filtrą kuris gamina ledo tirpsmo geriamąjį vandenį.

Tai yra  nepamainomas dalykas  mūsų namuose, jeigu atsibodo nešioti plastikinę tarą  iš parduotuvės į namus ir norite vartoti vandenį iš čiaupo.  Tai yra ypač aktualu žmonėms, kurie gyvena daugiabučiuose, ar neturi nuosavos transporto priemonės. Pamiršite sunkių prekių maišų nešiojimą!

Atstovaujame vieną žymiausių vandens filtrų gamintojų KRAUSEN. Jis specializuojasi vandens minkštinime ir nugelęžinime. Naudojami filtrai yra  su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Naudojant krausen.lt produktus kokybišką vandenį galėsite gerti  ir taip sutaupyti pinigus, kuriuos išleidžiate parduotuvėje.

Plačiau

Tiesioginio srauto

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD
−20%
  • −20%

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač kompaktiška, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.

369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
Vandens filtras Krausen RO 600 Eco Line++
−25%
  • −25%

Vandens filtras Krausen RO 600 Eco Line++

Vandens filtras Krausen RO 600 Eco Line++ –  septynių pakopų, tiesioginio srauto vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.

303,97 € Reguliari kaina 405,29 € Kaina
tiesioginio srauto vandens filtras tiesioginio srauto vandens filtras
−20%
  • −20%

Vandens filtras NEW LINE A 400(200/200) MODERN

 Vandens filtras  LUXE STYLE NEW LINE A 400(200/200) MODERN –  šešių pakopų, tiesiogino srauto vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.

308,23 € Reguliari kaina 385,29 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
  • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje .

24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina